W Obiektywie.

  • 22.07.2019, 21:41 (aktualizacja 23.07.2019, 13:56)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Przewodnicząca I. Mularczyk podsumowuje prezydenturę L. Handzla
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa klubów radnych PiS i Wybieram Nowy Sącz.

Temat - "Kolejne dni prezydentury Ludomira Handzla"

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kaziu  Brzoza
Kaziu Brzoza 04.08.2019, 17:54
Do Zosi Platan. Nie, nie odwołają p.IM.
Zosia Platan
Zosia Platan 04.08.2019, 15:35
To prawda, że p.IM odwołają od mikrofonu ?
Mop
Mop 29.07.2019, 22:34
Sfrustrowana pani Mop w bezkresnym bełkocie
keisyr
keisyr 26.07.2019, 23:19
Odpowiedzialni radni PiS I Wybieram Nowy Sącz nie pozwolą aby zadłużać Nowy Sącz i utrzymywać bankruta jakim jest Spółka śmieciowa Nova, kierowana przez kolesia Handzla niejakiego Krawczyka !!! A więc co Handzel ?
- albo podniesiesz ceny wywozu śmieci
- albo podasz sie do dymisji. Pamiętaj zabierz ze sobą Twoją mafię tzw KN. Wynoście się do Schetyny lub sołtysa wsi Chełmiec Stawiarskiego
- albo będziesz opróżniał kubły ze śmieci za własne pieniądze
- albo włozysz ubranie robocze I łopate do ręki I osobiście będziesz wywoził śmieci. Niech Ci pomoże Krawczyk I reszta Twojej mafii tzw. KN
Pamiętasz Handzel jak machałeś książeczką mieszkaniową przed kamerami w czasie kampanii wyborczej i obiecywałeś obniżkę ceny wywozu śmieci !!! Teraz jak będziesz machał, to tylko łopata przy śmieciach !!!
Aha Handzel że zapytam. Ile trybun obiecanego ekstraklasowego stadionu Sandecji już wybudowałeś ? Zacząłes juz budowe obiecanego zespołu basenów otwartych ? Handzel ile metrów rzeki Kamienicy już uregulowaleś ? Znowu machałes przed kamerami, tym razem zdjęciami bulwarow nad Kamienica !!!
keisyr
keisyr 25.07.2019, 23:07
Panie Handzel,
Pamięta Pan jak Pan obiecywał w kampanii wyborczej że drastycznie obniży Pan między innymi cene za wywóz śmieci. Wszyscy Sądecznie pamiętaja jak Pan wymachiwał przed kamerami książeczka mieszkaniową !!! Dzisiaj mówi Pan że nie ma pieniędzy na wywóz smieci !!! A więc Pan klamał !!! Za to kłamstwo i inne oszustwa wyborcze zostanie Pan usunięty z Ratusza !!! Jedną dwóję już Pan dostał od Rady Miasta. Druga dwóję dostanie Pan niebawem.
Na ten czas kiedy jeszcze Pan Panie Handzel jest Prezydentem to śmieci będzie Pan sam wywoził !!! Wkladaj Pan ubranie robocze, łopate do ręki i opróżniaj Pan kubly ze śmieciami !!! Weź sobie Pan do pomocy Krawczyka i reszte swojej mafii z KN !!! A jezeli nie będzie Pan wywoził śmieci z Nowego Sącza to wsadzimy Pana do więzienia !!!
Mana
Mana 26.07.2019, 16:53
keisyr co cię boli ? Może mleczka ................
Frodo
Frodo 25.07.2019, 20:14
Krawczyk to sobie teraz pewnie pluje w brodę. Tak to by sobie dalej radził zero stresu, a tak to będzie się musiał zwolnić jak niedostanie kasy bo inaczej niegospodarność, a wtedy wniosek wiadomo gdzie. Zreszta ma w tym już doświadczenie bo takie przecież sam składał.
Tomasz
Tomasz 25.07.2019, 10:21
Pan Kądziołka był wielkim fanem i chwalcą R.Nowaka, to było widać i słychać na sesjach i było niesmaczne. Teraz wielce zdziwiony, że Nova w takiej sytuacji ?
Kto jak nie fan radnego Kądziołki doprowadził do takiej sytuacji ?
Dagmara
Dagmara 25.07.2019, 08:01
Proszę o informację jakie osiągnięcia zawodowe posiada p.Mularczyk. Oberwuję dukanie na sesjach, dwu, trzy, czterokrotne powtarzanie tych samych słów, przerywanie wypowiedzi radnym, brak jednej merytorycznej wypowiedzi. Pani radna Cabała ma świetnego fryzjera i tu koniec dobtych informacji.
keisyr
keisyr 24.07.2019, 23:14
Pani Iwono Mularczyk,
Proszę nie nazywać Handzla Prezydentem Miasta. Prezydentem Nowego Sącza jest faktycznie Pani, bo Pani dostała 15 tys. uczciwych głosów
Handzel dostał 20 tys głosów głównie opartych o klamstwa i oszustwa wyborcze na ktore dał się nabrac sądecki plebs !!!
Dzisiaj nawet ten plebs co głosował na Handzla już nie przyznaje sie do Niego. Gdyby wybory odbyły się dzisiaj Pani by dostała 90% glosów a Handzel tylo 10% głosów. Na Handzla głosuje tylko Jego mafia tzw KN !!!
Przykladem oszustw wyborczych Handzla są właśnie śmieci. Cały Nowy Sącz pamieta jak Handzel wymachiwał przed kamerami książeczką mieszkaniową i obiecał drastyczna obnizkę cen za wywóz smieci. Dzisiaj Handzel twierdzi że nie ma pieniędzy na wywoz śmieci !!!
Ubrać Handzla i Krawczyka w ubrania robocze, dać łopaty w ręce i niech sami zasuwają przy opróżnianiu kubłów ze śmieci !!!
maciek
maciek 24.07.2019, 20:25
To ciekawe co radni PiS twierdzą odnośnie rzekomego braku kultury urzędników miasta i radnych. Osobiście bywam w ratuszu i różnych wydziałach i spotykam się z wysoką kulturą osobistą pracowników ratusza.
maciuś
maciuś 25.07.2019, 07:57
Do maćjka: ty to masz wysokie poczucie prawdy. Bo ' wysoka kultura ' to niewątpliwie znak rozpoznawczy wysoce kulturalnych ludzi zatrudnionych przez panów Bochenka i Handzla.
toja
toja 24.07.2019, 19:05
Miało być lepiej, niestety jest coraz gorzej, gorzej i gorzej
chciałem być marynarzem..
chciałem być marynarzem.. 24.07.2019, 17:57
Panowie jest takie powiedzenie kto sieje wiatr ten zbiera burze....
LL
LL 24.07.2019, 14:11
Niestety Genowefo, Bazaju i Janie! Możecie mydlić oczy ludziom klepiąc te pochlebne tekściki za prezydentem Handzlem ii w jego obronie bo miałko zarządza, ale ciekawe co powiedzą Sądeczanie jak podwyższy ceny za odbiór śmieci, przejazdy autobusami MPK i inne. Jak było to było ale za prezydenta Nowaka spółki sobie radziły i ceny za ich usługi były trzymane w ryzach. I nikt nikogo nie szantażował że jak nie zapłacii się więcej to miasto utonie w śmieciach. A teraz? A teraz za tych rządów klapa ze wszystkim. I tak jest wszędzie gdzie amatorzy, niekompetentni i likwidatorzy biorą się za zarządzanie. Szkoda czasu na Wasze pisanie. Weźcie się Genowefo, Bazaju i Janie i pomóżcie swojemu szefowi w robocie której się podjął,, bo nie daje sobie rady z niczym poza pijarem, w czym tak się lubuje.
Genowefa
Genowefa 24.07.2019, 12:17
Radny Michał jak zwykle o wszystkim i o niczym :) Dawno w naszym mieście tyle się nie działo co obecnie. Wiem że zaraz znajdą się tacy, którzy powiedzą że to zasługa Nowaka a Handzel tylko sobie zdjęcia robi. Ale prawda jest taka że szanowny pan Nowak miał 12 lat żeby to zrobić i nie zrobił a Handzel urzęduje od pół roku i robi coraz więcej. Oby tak dalej Panie prezydencie, trzymam kciuki i niech Bóg Pana Błogosławi.
keisyr
keisyr 24.07.2019, 22:32
Handzla pobłogosławić może tylko Przewodniczący PO Schetyna
keisyr
keisyr 23.07.2019, 23:01
Ubrać Handzla i Krawczyka w ubrania robocze, łopaty do ręki i niech opróżniają kubły ze smieciami !!! Jak nie będą chcieli pracować przy usuwaniu śmieci skierować ich do prokuratora pod zarzutem zaśmiecania miasta !!!
Wszyscy pamiętaja jak Handzel obiecywał że drastycznie obniży ceny ciepła, wody i śmieci. Wymachiwał przy tym przed kamerami książeczką mieszkaniowa !!! Dzisiaj Handzel twierdzi że nie ma pieniędzy na wywóz smieci !!!
lol
lol 24.07.2019, 12:12
keisyr już cię wypuścili?
Antoni
Antoni 23.07.2019, 22:20
prezes nova jest takim fachowcem jak sekretarki handzelka. Program naprawczy według prezesa nova to pismo o dojenie obywateli nowego Sącza. Ja to bym sie bał handzlowi zostawic psa pod opieke a co dopiero miasto. Nie ma sie co dziwic , że wszystkie firmy puscił z torbami.
Pisowiec
Pisowiec 23.07.2019, 20:47
Dlaczego PiS w Nowym Sączu reprezentują bezideowcy z PO PSL czy SP?
Bazaja
Bazaja 23.07.2019, 17:44
To my sądeczanine wybraliśmy prezydenta Ludomira nie panią niech się pani z tym pogodzi i robi wszystko dla dobra Nowego Sącza a nie patrzy tylko ja i mój prywatny interes i nie dbać o dobro miasta tylko co zrobić aby się prezydenta pozbyć.To jest chore!
Jan
Jan 23.07.2019, 14:52
Pani Iwono i reszto !
Co my mamy z tego że wy się kłócicie i cały czas przepychacie kto lepszy ??
Czas biegnie nie ubłagalnie i zmarnowanych szans nie da się odzyskać !
Wasze nieporozumienia w linii prostej spychają nas w bagno społeczeństwa tego kraju !
Ogarnijcie się wreszcie i nie spychajcie tego miasta i regionu w nicość !

Pozostałe