W Obiektywie.

  • 11.07.2019, 15:11 (aktualizacja 11.07.2019, 15:24)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_07_11_andrzej_czerwinski_ceny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa posła PO Andrzeja Czerwińskiego.

Konferencja prasowa posła PO Andrzeja Czerwińskiego.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 14.07.2019, 21:33
PO to same afery i obietnice z których śmiali się publicznie nawet ludzie PO ! Wzrost cen jest, ale to prawo wolnego rynku a nie centralne sterowanie !!!
Skoro są klienci którzy płacą 25zł. za pietruszkę i 50zł za czereśnie to o co wam chodzi ? Do kogo pretensje ?
Rolnicy plantatorzy oddają do skupów pietruszkę po 4-5zł. !!!
Poczytajcie fora rolników a dopiero potem wypowiadajcie się na temat cen !
keisyr
keisyr 11.07.2019, 22:25
Panie Pośle Czerwiński zajmij się Pan swoim przyjacielem Handzlem ktory na oszustwach wyborczych dostał sie do Ratusza !!!
Przykladowo wszyscy pamiętaja jak Handzel obiecywał drastyczna obniżkę cen wody, ciepła i wywozu śmieci. Wymachiwał przed kamerami książeczka mieszkaniowa !!!
ZT
ZT 11.07.2019, 20:51
Niech pan panie pośle Czerwiński zapyta swojego przyjaciela prezydenta Handzla o to co się wyrabia z pensjami w DOS i nie tylko, bo też pan i radni z pana ugrupowania za nim stoją i z tego tytułu też ponosi pan za to przynajmniej polityczną odpowiedzialność. Przypomnimy to panu przed wyborami bo pamiętamy co mówił przed wyborami prezydent Handzel a co robi teraz przy wsparciu pana i ludzi z pańskiego zaplecza politycznego.
Janek
Janek 11.07.2019, 17:49
Prawda jest w tym co mówi p. Czerwiński, bardzo odczuwam wzrost cen. Wszystko poszło do góry, począwszy od przysłowiowej pietruszki na mediach kończąc. Przykład prądu: w ubiegłym roku płaciłem w granicach 90 - 95 zł/miesiąc. Obecnie mam faktury na poziomie 138 zł/miesiąc. Pensje nie rosną adekwatnie do wzrostu cen co bardzo irytuje. Natomiast p. Czerwiński również uaktywnił się przed wyborami, może i ma trochę racji, ale po wyborach PO też nic nie zrobi, aby przeciętny Kowalski mógł sobie pozwolić na dobra luksusowe. Biedny ma zawsze przesrane i żaden poseł tego nie zmieni obiecankami cacankami.

Pozostałe