Rusza wymiana kostki na Rynku. Będzie zmiana organizacji ruchu

  • 10.07.2019, 14:30
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_0709_remont_rynek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ze zmianami w organizacji ruchu muszą się liczyć kierowcy zamierzający przejechać przez Rynek w Nowym Sączu. Już jutro rozpoczną się tam prace związane z wymianą kostki brukowej. Jako pierwszy będzie remontowany odcinek od ulicy Wąskiej do ulicy Wyszyńskiego. Ok. 20 lipca zostanie zamknięta cała pierzeja na linii ulic Jagiellońska i Piotra Skargi.

Remont będzie prowadzony odcinkami i zakończy się w listopadzie.

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 11.07.2019, 22:41
Hej Nowak (były Prezydent Nowego Sącza) I Mirek (były Dyrektor MZD w Nowym Sączu )
Zobaczcie jak rondo przy Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu zakorkowało ulicę Barska i Krańcowąi !!! Budująć takie rondo zmniejszyliście ilość pasów ruchu w stosunku do poprzedniego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną !!!
Prokuratura już się Wami interesuje
Powinniście jak najszybciej znaleźć się w więzieniu !!! Za to rondo i inne ronda i skrzyzowania bez sygnalizacji świetlnych !!!
Tak to jest jak ludzie w warstwy plebsu, a więć ograniczeni umysłowo i bez wykształcenia rządza miastem. Przecież Nowak to pospolity handlarz złotem !!! I taki ktoś rządził miastem !!!
Dobrze że Nowaka zozszyfrował Prezes PiS Kaczyński I wyrzucił go z Ratusza, desygnując na Prezydenta Nowego Sącza Panią Mularczyk !!!
Debil Kaczyński
Debil Kaczyński 12.07.2019, 00:00
Kaczyński desygnował Panią Mularczyk i.... się pooosraaał
Karina
Karina 11.07.2019, 20:00
Wakacje to czas na remont w Rynku. Smiechu warte.
Zadowolony
Zadowolony 10.07.2019, 20:29
Brawo!!!
keisyr
keisyr 10.07.2019, 15:52
Hej Nowak (były Prezydent Nowego Sącza) I Mirek (były Dyrektor MZD w Nowym Sączu )
Zobaczcie jak nowe rondo pod Zamkiem zakorkowało Rynek I ulicę Piotra Skargi !!! Budująć takie rondo zmniejszyliście ilość pasów ruchu !!! Jest gorzej jak było !!!
Prokuratura już się Wami interesuje
Powinniście jak najszybciej znaleźć się w więzieniu !!! Za to rondo i inne ronda i skrzyzowania bez sygnalizacji świetlnych !!!
Jesteście odpowiedzialni za większość kolizji w Nowym Sączu w latach poprzednich !!! Jesteście odpowiedzialni za to że kierujący nie mogli bezpiecznie przejechać przez wiele skrzyżowań albo włączyć się do ruchu na głównych arteriach !!!
prokurator
prokurator 10.07.2019, 23:16
Idiota czy prowokator?

Pozostałe