Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko kierownika Referatu Komunikacji Społecznej

  • 10.07.2019, 14:24 (aktualizacja 10.07.2019, 14:36)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko kierownika Referatu Komunikacji Społecznej UM Nowego Sącza
Mariusz Smoleń został kierownikiem Referatu Komunikacji Społecznej w Wydziale Komunikacji Społecznej i Kultury Urzędu Miasta Nowego Sącza. Jak czytamy na stronie miasta, nowy kierownik został wybrany w procedurze konkursowej i spełnił wszystkie niezbędne wymagania.

Mariusz Smoleń startował w ostatnich wyborach samorządowych do Rady Miasta z Koalicji Nowosądeckiej. W ratuszu zajmował się przyznawaniem patronatów prezydenta.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Racjonalny
Racjonalny 15.07.2019, 15:25
"W ratuszu zajmował się przyznawaniem patronatów prezydenta"... to aż tyle tych patronatów udziela Prezydent, że aż specjalnie trzeba osobę zatrudnić "od patronatów " a podobno taki przerost zatrudnienia w Ratuszu ... a tu proszę. .. i gdzie tu oszczędności? ? I gdzie sens i gdzie logika. ..?
Antoni
Antoni 14.07.2019, 14:32
jak tak wyglądają konkursy to i koń może zostać urzędnikiem u handzelka.
Wukształciuch
Wukształciuch 11.07.2019, 11:27
Skoro grubas uszaty i jąkała co mu wykształcenie zabrali plują na tę nominację to jest to bardzo dobry ruch.
ewqa
ewqa 11.07.2019, 07:03
trzeba powołać na stanowisko dyrektora ds dobierania obcisłych ubrań Handzla
ewra
ewra 11.07.2019, 06:52
Pan mariusz pisze pytając dlaczego ktoś tam nie podpisuje się swoim nazwiskiem , czy imieniem. Odpowiedź jest prosta . Ludzie boją się że z zemsty , zawiści , czy po prostu zwyczajnie z podłego charakteru Ktoś z ich Kabaretu Nowosądeckiego się dowie i będzie się mścił , zwalniał ich kuzyna czy stryjenkę z pracy w urzędzie co jest w zwyczaju tej ekipy. Odwet i terror psychiczny , zastraszanie chamstwo to ich narzędzia działania , bo trudno to nazwać pracą. Tam (w ratuszu ) nie ma żadnej pracy i to trzeba sobie uzmysłowić.
keisyr
keisyr 10.07.2019, 23:25
Panie Handzel,
Jak tam, założyłes Pan monitoring elektroniczny przystanków komunikacji miejskiej w Nowym Saczu ? Bo jak nie to rób Pan za stróża I pilnuj Pan szyb na przystankach w nocy przed wandalami !!!
Jak zobaczymy rozbite szyby na przystankach to doprowadzimy Pana do prokuratora pod zarzutem tworzenia sprzyjających okoliczności do dewastacji mienia publicznego !!!
Dlaczego Panie Handzel kierowcy autobusów ubrani sa jak ofermy I nie noszą ubrań służbowych z krawatami ? Tu jest Nowy Sącz a nie wieś Chełmiec !!!
Dlaczego Panie Handzel nie ma automatów biletowych na przystankach ? Tu jest Nowy Sącz a nie zabita dechami Muszyna !!!
Dlaczego Panie Handzel autobusy jeżdżą co godzinę ? To nie wiocha sołtysa Stawiarskiego tylko Nowy Sącz !!!
Dlaczego Panie Handzel nie ma biletów czasowych tańszych od normalnych aby móc się przesiadać ?
Nie gadaj Pan bzdur o darmowej komunikacji, chyba w tym stanie dla bydła tylko najpierw doprowadź Pan komunikację miejską do normalności !!! Przynajmniej na takim poziomie jak w Krakowie
Zanim zostanie Pan usunięty z Ratusza proszę doprowadzić komunikację miejska w Nowym Sączu do normalnego stanu !!!
Do roboty Panie Handzel. Czekamy na rezultaty
LL
LL 10.07.2019, 23:22
Konkurs! Jakii konkurs? Jaka komisja konkursowa taki wybór. Jaki szef taki jego podwładny. Teraz facebookowy pisarz będzie partnerem dla dziennikarzy, którym należą się gratulacje za bezkrytyczną ocenę "zwycięzcy" konkursu na obsadę ważnego stanowiska w ekipie prezydenta Handzla.
Jan
Jan 10.07.2019, 21:40
Brawo!
Sądeczanka
Sądeczanka 10.07.2019, 19:21
To jakaś tragedia i zupelna pomylka z tym awansem!!
Rafał
Rafał 10.07.2019, 17:52
Gość obraża radnych swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Za to dostaje awans. A Prezydent mówi, że chce współpracy z radnymi. Cudnie
Swojak
Swojak 10.07.2019, 17:50
Komuniści i złodzieje już gryzą ściany jak się dowiedzieli o tej nomonacji.
SŁYCHAĆ WYCIE? ZNAKOMICIE !!!
mariusz
mariusz 10.07.2019, 20:48
Mariusz, ten tekst już znamy... miej trochę godności i chociaż podpisz się imieniem. Zresztą co ja piszę. taka miernota społeczna i godność...
Barbara
Barbara 10.07.2019, 17:48
Obrażanie wszystkich, którzy maja inne zdanie to wysoka kultura osobista, która była kryterium konkursu na to stanowisko.
Sądeczanin
Sądeczanin 10.07.2019, 16:49
Skrajny nacjonalista opiekun młodzieży wszechpolskiej i on ma odpowiadać za komunikacje społeczną i kulturę ? To chyba jakiś ponury żart.
kot hejter
kot hejter 10.07.2019, 16:49
Ciąg dalszy obsadzania swojaków na stanowiska. Kompetencje i kultura osobista tego pana nie mają nic wspólnego ze stanowiskiem na jakim go posadzone.
Zzzzz
Zzzzz 10.07.2019, 16:06
Masakra
mieszkaniec
mieszkaniec 10.07.2019, 15:53
Bardzo konkretny i merytoryczny Pan.
Jonasz
Jonasz 10.07.2019, 18:16
Głupotę nazwać merytoryką???
Ten pan powinien się leczyć, jest jeszcze nadzieja.
Panie Handzel, lepiej było by załatwić temu panu pracę w zakładzie pracy chronionej. Tam by się spełnił.
Grażynka
Grażynka 10.07.2019, 21:40
Janusz, skąd masz neta? W psychiatryku mają dostęp do Wi-Fi?

Pozostałe