Prezydent Handzel nie zepsuł tej drogi. Rusza remont Wąskiej

  • 09.07.2019, 14:16 (aktualizacja 09.07.2019, 14:30)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_07_09_waska_handzel_pasek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wbrew pesymistycznym przewidywaniom prezydenta nie będziemy informować, że "znów zepsuł drogę. Tym razem będziemy chwalić za dotrzymanie wyborczej obietnicy i długo oczekiwany remont ulicy Wąskiej. Prace właśnie się rozpoczęły, trwa rozbiórka kostki.

O zakresie robót, zmianach organizacji ruchu i planach związanych z ulicą Wąską mówią prezydent Ludomir Handzel i dyrektor MZD Adam Konicki.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
maciek
maciek 12.07.2019, 21:32
Ta ulica Wąska była straszna i obskurna. Fajnie, że doczeka się wreszcie remontu.
keisyr
keisyr 10.07.2019, 12:12
Handzel I Konicki
Panowie należycie do warstwy plebsu stąd jesteście w jakimś stopniu ograniczeni umysłowo. Więć ja Wam podpowiem. Wbijcie sobie raz na zawsze do swoich głów że najlepszym sposobem powiększenia przepustowości skrzyżowania jest zwiększanie ilości pasów ruchu !!!
Stą ciasne ronda w Nowym Sączu należy zastąpić szerokimi kilkupasmowymi skrzyżowaniami z sygnalizacją świetlną !!!
Józek
Józek 09.07.2019, 21:15
Kazdy budowlaniec wie ze kostke robi sie na koncu. Po co remontowac droge skoro wyzej na elewacjach budynkow jest syf.
Adzia
Adzia 09.07.2019, 21:05
Niech Prezydent ze swoją świtą odcisną swoje dłonie będziemy mieli aleje gwiazd w wąwozie ruder
Lala
Lala 09.07.2019, 21:27
Sesja fotograficzna na pewno będzie!!!!!!! Tylko nie wiem czy na tle ruder czy na tle nawierzchni.
keisyr
keisyr 09.07.2019, 19:58
Kierowcy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Nowym Sączu sa tak ubrani że nie wiadomo czy to są kierowcy autobusów czy poganiacze bydła !!! Nie noszą ubrań służbowych I krawatów.
Handzlowi to nie przeszkadza bo ten człowiek należy do warstwy plebsu I może funkcjonować nawet w gnoju !!!
Ale mieszkańcy Nowego Sacza nie życzą sobie kierowców bez ubrań słuzbowych !!!
Na szczęście przyszła Pani Prezydent Mularczyk zaraz ubierze tych kierowców w mundury służbowe. Przestaną przypominać wiejskich traktorzystów !!!
LL
LL 09.07.2019, 15:19
Dwie rudery i pomiędzy nimi promenada! Brawo Handzel za 'gosoodarność'. I oczywiście spełnienie obietnicy o pięknej ulicy Wąskiej.
lol
lol 09.07.2019, 20:57