Piotr Polek - były prezes MPEC komentuje wyniki audytu w spółce

  • 09.07.2019, 10:21
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_07_08_wo_polek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Piotr Polek i Jan Wnękowicz, były prezes i wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej odnoszą się do wyników audytu, jaki został przeprowadzony w spółce. Konferencja prasowa miała miejsce 8 lipca. br.

(konferencja prasowa)

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 10.07.2019, 11:55
Handzel i Konicki do więzienia !!!
Za brak sygnalizacji świetlnychi ich wyłączanie na wielu skrzyżowaniach w Nowym Sączu !!! Ci dwaj Panowie są odpowiedzialni za wiele kolizji drogowych w mieście I stwarzanie dalszych zagrożeń !!!
Urlyk
Urlyk 10.07.2019, 19:35
Tak tak za brak sygnalizacji. Nie ma innych przepisów ruchu drogowego. Ale widać, że dla piszącego zielone jedź-czerwone stój. Rozumiem tak uczono bez wyobraźni. A gdy trzeba pomyśleć kolizja. Żenada
Janek
Janek 09.07.2019, 22:44
Trelele Misie poszły spać 😴 Pamietamy
Piotr
Piotr 09.07.2019, 22:25
Mówi Pan jak wygląda!!! Gdzie kompetencje? Nie słyszałem dobrego słowa o Panu po odwołaniu! Kompromitacja te słowa jak chłopa ze wsi "piniądze" haha, nie urażajac ludzi ze wsi bo mają wyższy poziom obycia. Życzę powodzenia w dalszej karierze, zapewne każdy kolejny pracodawca chętnie to obejrzy.
Jurek
Jurek 09.07.2019, 22:12
Oczywiście można osiągnąć zyski bez inwestycji sprawa bardzo prosta. Ale czy o to chodzi? W końcu wszystko naraz padnie ale zyski są. Pozytywne myślenie Zarządu w tych latach. Nie róbmy nic pokazujemy słupki z zyskiem. Myślenie.....
Wera
Wera 09.07.2019, 13:08
Pan HANDZEL powinien zapłacić za te niby audyty z własnej kieszeni jak za każde zamówienie.wg własnego żądania.
Roman
Roman 09.07.2019, 12:29
Dzięki audytorzy, tajny audyt. I to za publiczne pieniądze. Oto styl działania Ludomira Handzla i jego ekipy. Tylko ich czas upłynie i kto im poda rękę?
Grzegorz
Grzegorz 09.07.2019, 10:51
Kompletna ignorancja LH stłamsić i zniszczyć ludzi za wszelką cenę - wszędzie doszukując się spisku i działania na niekorzyść - wogóle nie dopuszcza ta ekipa do mysłi, że ktoś mógł działać uczciwie dla dobra tego miasta.

Pozostałe