W Obiektywie - podpisanie umowy na budowę kotła na biomasę

  • 08.07.2019, 15:40
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_07_08_wo_umowa_mpec.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W MPEC podpisano umowę na budowę kotła na biomasę.

Konferencja prasowa miała miejsce dziś 8 lipca

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 10.07.2019, 23:37
Panie Handzel
Należy Pan do warstwy plebsu więc jest Pan ograniczony umysłowo !!!
Ale Ja Panu podpowiem
Jedź Pan do Krakowa i zorientuj sie jak wyglądaja ceny parkowania w centrum a jak na obrzeżach miasta
A potem podaj sie Pan do dymisji w związku z tym że nalezy Pan do warstwy plebsu i jest Pan ograniczony umysłowo !!!
Leon
Leon 10.07.2019, 14:39
I znowu podpisali to co przygotowała poprzednia ekipa. Tak jak poprzednia ekipa przygotowała inne rozwiązanua, które próbuje sobie przypisać Handzel i jego ludzie nadstawiając swoje buzię do fotografii i opowiadając o robocie tak jakby była efektem ich pracy. A tak naprawdę Handzel poza ustawieniem leżaków na mieście niczego nie wymyślił i nic z własnej inicjatywy nie zrobił poza wyrzuceniem z pracy fachowców i zatrudnieniem swoich w stylu sekretarek których "kompetencje" przedstawiono na BIP.. Sięwoją drogą jak nazwać takie publiczne poniżenie najbliższych współpracownic jakimi są sekretarki? Jak to świadczy o ich szefie, który je przy sobie zatrudnił według własnego wyboru? A jak określić te sekretarki które zdeprecjonowano publiczne a one nie reagują? Ta władza to masakra!
Gojda
Gojda 10.07.2019, 19:40
Masakra to twoja wypowiedź Leon
Kezych
Kezych 10.07.2019, 22:37
A coz w tej wypowiedzi nosi znamiona masakry?
Nowosądeczanin
Nowosądeczanin 09.07.2019, 22:29
W końcu coś w tym mieście pozytywnego zaczyna się dziać. Brawo Wy. Jako mieszkańcy czekamy na więcej.
wykształciuch
wykształciuch 08.07.2019, 17:49
Ciekawe jak ekipa uszatego i kolesia od odbierania wykształcenia ten pomysł skrytykuje ….
Fryc
Fryc 08.07.2019, 19:12
Dlaczego by miała krytykować swój pomysł - przecież koncepcja przygotowanie projektu pozyskanie dofinansowania to poprzednia ekipa.

Pozostałe