Władze Nowego Sącza nie chcą nas traktować po partnersku

  • 05.07.2019, 13:59 (aktualizacja 05.07.2019, 14:11)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_07_05_wodociagi_handzel_gminy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tak sytuację wokół sądeckich Sądeckich Wodociągów komentuje burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. Czy ta współpraca zmieni się na lepsze po wyborze nowego prezesa - dziś trudno powiedzieć.

Prezydent Nowego Sącza w wypowiedzi dla mediów oświadczył, że niepokoją go zapowiedzi nowego zarządu, że będzie kontynuował politykę poprzedników.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antek
Antek 07.07.2019, 19:03
chwała Bogu , że handzel nie ma decydującego wpływu na wodociągi bo by doprowadził do ruiny. handzel o niczym nie wie co się w sączu dzieje . zachowuje się jak za przeproszeniem półgłowek. Proszę spojrzeć na BIP Nowego Sacza i sprawdzić jakich fachowców zatrudnił do sekretariatu prezydenta, gdzie nasłał kontrole na swoje gwiazdy z fitnesu te co lubia seks. Najlepiej widać jakich fachowców ma zaplecze Handzla.
Jens
Jens 09.07.2019, 22:39
Może Artur od wykształcenia?
Kosma
Kosma 06.07.2019, 14:53
Czy chodzi o tego radnego co się lansuje przy 'jajczarce' na Wólkach? Bo jak i tego to wszystko jasne.
ZZ
ZZ 06.07.2019, 09:42
Nie wyobrażam sobie żeby do wypowiedzi burmistrza Lelka nie odniósł się zwłaszcza radny Prokopowicz. Jego zawsze celne oceny sytuacji i ludzi są zdrową pobudką intelektualną dla zwolenników prezydenta Handzla i budzą frustrację u przeciwników.
LL
LL 06.07.2019, 09:03
Jak funkcjonuje taki prezydent miasta,który mówi że nie wie że w spółce której reprezentuje największego udziałowca ma być rozpisany konkurs na człnköw zarządu? Kompromitacja !!! A to że burzy wspöłpracę z sąsiednimi gminami kogoś jeszcze dziwi?
keisyr
keisyr 05.07.2019, 22:38
Zburzyć rondo przy Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu na koszt jego twórców czyli Nowaka I Mirka !!! To ciasne rondo ma tylko jeden pas ruchu do jazdy na wprost i w lewo !!! W ten sposób zatkana została samochodami ulica Barska, Krańcowa I Lwowska !!!
Przywrócić w tym miejscu poprzednie szerokie skrzyzowanie z sygnalizacją świetlną !!!
Jezeli Nowak I Mirek nie zapłacą za przebudowe skrzyżowania, wsadzić ich do więzienia !!!
Tak samo do zburzenia są ciasne ronda po obu stronach mostu heleńskiego
Edek
Edek 05.07.2019, 23:06
Ustawić keisyra na rondzie i powierzyć kierowaniem ruchem. Efekty : płynność ruchu zapewniona przez geniusza , a ponadto przestanie geniusz siać SIARĘ na portalu.

Pozostałe