W Obiektywie - briefing prasowy grupy My Kochamy Nowy Sącz

  • 02.07.2019, 15:29
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_07_02_briefing_mykochamynowysacz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sądeckie stowarzyszenia działające wspólnie w grupie My Kochamy Nowy Sącz zapraszają na imprezy i wydarzenia organizowane w sezonie letnim.

/briefing prasowy/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sądecki
sądecki 03.07.2019, 12:41
Fajna ekipa: Jąkała, Misiewicz, Blondynka i jeszcze tylko uszatego cwaniaczka brakowało ....
dyzio marzyciel
dyzio marzyciel 03.07.2019, 09:24
A gdyby tak odłączyć Biegonice i Porębe od Nowego Sącza?? Ile by to problemów rozwiązało, a radni z tamtych okolic wreszcie mogliby rozwinąć skrzydełka bo przecież nowe ratuszowe władze są bee i się nie znają..
anty
anty 03.07.2019, 10:45
myślę, że Nowy Sącz powinien stać się wyspą i to taką oddaloną od radnych krytykujących nową władzę, od mediów nieprzychylnych ratuszowi (tak to chyba nazwał pan prezydent), od ościennych gmin co to ciągną z naszego biednego miasta jak z dojnej krowy, od samych mieszkańców (oczywiście tych niezadowolonych) co ciągle czegoś chcą. I na tej wyspie pozostanie miejsce dla wybranych, dla tych co współpracują godnie opłacani, co są na tak, co chwalą hip hopy i leżaki a nie mają wymagań dotyczących prostej drogi na moście heleńskim. Jest szansa, że na tej wyspie nikt nie krzyknie "król jest nagi"
anty anty
anty anty 05.07.2019, 15:07
Tylko się nie ze*** :)
Anna
Anna 03.07.2019, 17:53
Brawo! Świetne podsumowanie obecnych władz.
Blondynka
Blondynka 03.07.2019, 08:34
No tak blondynka - 100 lecie lokacji miasta....
1292 rok
Elwirka
Elwirka 02.07.2019, 21:58
No proszę Pan Misiewicz się odnalazł, a tak było spokojnie.
Maciej G.
Maciej G. 02.07.2019, 21:46
Pani Pych uważa że w zeszłym roku minęło 100.lecie Nowego sącza. Proponuję powtórkę z historii.
rozczrowany
rozczrowany 02.07.2019, 21:02
Ja już nie kocham mojego miasta (od kilku miesięcy).
Zadowolony
Zadowolony 05.07.2019, 15:11
A co Wam się nie podoba, że kilku kolesi straciło stołki? Może lepiej popatrzcie ile udało się zrobić nowemu prezydentowi. Remont Krakowskiej i Bulwaru, kładki nad Nawojowską, parkingu pod panoramą, za moment ruszy remont ul. Wąskiej i bruku w rynku, uruchomiono dwa nowe miejskie żłobki...
Robcio
Robcio 03.07.2019, 17:54
Spokojnie. 4 lata szybko miną (a może mniej?:)
Rozczarowana
Rozczarowana 02.07.2019, 21:13
Ja niestety również.
Oczarowany
Oczarowany 02.07.2019, 19:05
Mój głos otrzymują za Piękna Panią!

Pozostałe