Spółka Sądeckie Wodociągi z nowym zarządem

  • 27.06.2019, 10:55 (aktualizacja 27.06.2019, 11:44)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2019_06_27_briefing_nowy_zarzad_sw.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W spółce Sądeckie Wodociągi wybrano nowy zarząd. Prezesem został Tadeusz Frączek a jego zastępcą Sławomir Rajski.

/briefing prasowy/

Nasza Telewizja Sądecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 28.06.2019, 15:53
W rozmowie z sadeczanin info Ludomir Handzel szczerze wyznał, że najbardziej odpoczywa rozmawiając z mądrymi ludźmi. Z pewnością należy do tych rozmówców, przy których Ludomir Handzel najlepiej odpoczywa zaliczyć tak mądrych jego wspólpracowników jak Bochenek. Majka. Poręba i Poremba, Baliczek i Belska, Seruga-Tokarz, Smoleń, Kupczak, Bębenek, Krawczyk, dwie sekretarki i rzecz jasna Prokopowicz i Ziaja. Efekty tego odpoczynku od pracy polegającego na rozmowach z tak mądrymi ludźmi zaowocowały wyrażeniem przez więszkość radnych braku zaufania do Ludomira Handzla,. Panu Ludomirowi Handzlowi należą się gratulacje za szczerość.
Roman
Roman 28.06.2019, 14:36
Ciekawe co na to Mr. Handzel? Będzie się chwalił suksecem, że Adamek ustąpił
czy też biadolił jak zwykle, tym razem ba to, że nie miał wpływu na wybórr nowego zarządu? Biadolenie, nic nie robienie i zatrudnianie swoich to znaki rozpoznawcze prezydentury Handzla. A ten prezes chyba spoza jego układu.

Pozostałe