Czy miasto finansowało Hip-Hop Festiwal?

  • 25.06.2019, 14:28 (aktualizacja 25.06.2019, 14:45)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_06_25_hip_hop.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie milkną echa festiwalu Hip - Hop-u, jaki maił miejsce w minioną sobotę w Nowym Sączu. Wątpliwości nie budzi sam fakt zaistnienia tego wydarzenia w mieście, bo od wielu lat muzyka hip-hop ma swoich wielbicieli ale to, iż współorganizatorem koncertu jest Miasto Nowy Sącz, a sam prezydent Ludomir Handzel promował i zapraszał na koncert dzieci i młodzież w trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego w SP nr 18.

Wśród wykonawców sądeckiego festiwalu znalazł się raper Malik Montana znany głównie ze swoich kontrowersyjnych i obscenicznych zachowań. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 26.06.2019, 13:24
Proboszcz Bazyliki w Nowym Saczu popiera Handzla, nie bacząc że Handzel szkodzi miastu I krzywdzi ludzi !!!
Handzel to człowiek Platformy Obywatelskiej, która też popiera małżeństwa homoseksualne I inne dziadostwo !!!
Myślę,że Kuria Biskupia zainteresuje się co ten księżulek wyprawia w Nowym Saczu !!!
Wysłanie Proboszcza z Nowego Sacza na plebanie w Bieszczady z dala od cywilizacji dobrze by mu zrobiło !!! Żeby zmądrzał !!!
Piotr
Piotr 26.06.2019, 15:59
Keisyr. Proszę nie pisz już nic więcej.
manipulator
manipulator 26.06.2019, 10:10
Po wypowiedzi Jurowicz widać jak zmanipulowany jest to materiał. Mówi o imprezie na Rynku podczas gdy koncert był w Hali MOSiR, dalej że wstęp był wolny podczas gdy były bilety po 25 i 50 zł, że bez ograniczenia wiekowego podczas gdy wstęp od 16 roku itd. itd.
anty
anty 26.06.2019, 12:47
włąsnym oczom nie wierzysz manipulator? radna mówiła o rynku ale nie w sensie miejsca to raz a dwa wstęp wolny ze względu na wiek. jest to w materiale, że bez ograniczeń wiekowych wchodzili. rozumiem, że jako ratuszowy troll masz ból na widok tego, że ktoś może krytykować prezydenta i jego dyrektorów. pewnie, kto nie z nami to jest beeee
Tadek
Tadek 26.06.2019, 11:34
Ntv manipuluje materiałami!
rewaq
rewaq 26.06.2019, 08:12
Najlepsze tłumaczenie to ,ze młodzi to lubią i jest zapotrzebowanie . Mam jeszcze im powiedzieć na co jest zapotrzebowanie wśród młodzieży?
rewaq
rewaq 26.06.2019, 08:09
Dlaczego proboszcz bazyliki milczy ? Rozumiem osobiste sympatie , ale dlaczego znowu to my wierni musimy działać a Oni chowają się za naszymi plecami . To my wykonujemy ich zadania . Znowu pan wójt i pleban , a plebs do roboty
keisyr
keisyr 26.06.2019, 11:31
Proboszcz bazyliki w Nowym Saczu sprzedał się Handzlowi !!! Tfu !!!
artysta
artysta 25.06.2019, 21:13
hip hop to nie zawsze sztuka!!! rzadko skierowana do nastolatków. panie prezydencie
Gosia
Gosia 25.06.2019, 20:40
A kto spaprał projekt placu zabaw wodnych? Był gotowy a teraz bezczelnie kłamią obecni decydenci
Rysio
Rysio 25.06.2019, 20:52
To chyba nie ten temat szanowna Gosiu. Ze złości pomyliłas materiały.
vo
vo 25.06.2019, 20:31
Taaa... to może Handzlowi nie wypada zapraszać mieszkańców na mecze Sandecji bo jednemu czy drugiemu piłkarzowi się wyrwie, nie mówiąc już o kibicach.
Osobiście słucham rapu, ale nie przepadam za tymi artystami, które tego typu rzeczy promują. Ale bez przesady, dzieci od dawna mają internet i od dawna są zgorszone treścią, a tego typu eventy nic nie zmienią w tej kwestii, wręcz odwrotnie miasto wreszcie wyciągnie rękę w kierunku młodych, którzy nie mają żadnej atrakcji w stylu otwarty basen.
Polonistka
Polonistka 25.06.2019, 19:02
Festiwal niech sobie będzie, ale zdecydowanie nie przystoi prezydentowi promować go a wydawać pieniądze na promocje wulgaryzmu to już bezczelność. Nie mówiąc o łamaniu prawa: Art 3 ust 1 pkt 2 ustawy o języku polskim
Marcin
Marcin 25.06.2019, 18:16
NTV to pisowskie tuba propagandowa.Co nie podoba się PiSowi,im też nie
japa
japa 26.06.2019, 12:24
na NTV możesz pisać co chcesz - spróbuj na sądeczaninie.
Zgodna
Zgodna 25.06.2019, 19:13
Tak zgadzam się !
jarek
jarek 25.06.2019, 18:00
To pan prezydent nie wiedział w jaki wieku są dzieci z podstawówki???
Górski Arek
Górski Arek 25.06.2019, 17:42
To jest ten dyrektor który promuje kulturę wyższą? Ten którego żona pracuje na stanowisku które nie jest potrzebne? Ten który kiedyś krytykował nepotyzm, sam teraz go promuje? Jakoś mało ma do powiedzenia jeżeli chodzi o szczegóły. Prezydent ma nieszczęście zatrudniać mało rozgarniętych dyrektorów.
sądeczanin
sądeczanin 25.06.2019, 17:25
Miasto powinno wspierać artystów i kulturę. Ale władze miasta muszą wiedzieć jakich artystów i jaką kulturę wspierają. Hip hop ma swoich zwolenników i władze powiiny to także mieć na uwadze. Ale to nie oznacza, że władze powinny wspierać "artystów" i ich "sztukę", którzy wulgaryzują, wykazali postawę obsceniczną i mogą negatywnie wpływać na kształtowanie osobowości zwłaszcza dzieci i młodzieży. "Raper" a tak naprawdę nieprzebietający w środkach przekazu swej pseudosztuki celebryta afgańskiego pochodzenia Malik Montana to taki "artysta" który z wulgaryzmów i innych godnych pożałowania faktów zbudował swoją popularność. Jego teksty, jego życiowąa postawa są nośnikami zła i w żaden sposób nie zasługuje na to aby otrzymał wsparcie ze strony władzy publicznej na "koncertowanie", Władze, które wspierają koncerty z jego udziałem są współwinne propagowania zła, a już szczególnie wtedy kiedy namawiają do uczestniczenia w takich w przedstawieniu w którym występuje Malik Montana dzieci i młodzież. I nie na na to żadnego usprawiedliwienia nawet jeśli księża nabrał wody w usta. Miała by" w Nowym Sączu sztuka na wysokim poziomie jak zapowiadały nowe władze miasta. Niestety promując "koncert" z udziałem Malika Montany sprowadziły ją na samo dno. Czy z tego zostaną wyciągnięte konsekwencje i wnioski? Zobaczymy.
Witek
Witek 25.06.2019, 15:27
I bardzo dobrze. Miasto powinno promować kulturę!
Jan
Jan 25.06.2019, 16:59
Kulturę owszem, a to co się wydarzyło, z kulturą nie miało nic wspólnego.
Tomasz
Tomasz 25.06.2019, 16:57
Kulturę widać na posiedzeniu rady miasta... Nowy Sącz to nie tylko miasto emerytów i rencistów są tu też młodzi ludzie, którzy chcą coś robić bawić się na koncertach...

Pozostałe