W Obiektywie - konferencja prasowa klubów radnych PiS i Wybieram Nowy Sącz

  • 24.06.2019, 19:01
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_06_24_wo_konferencja_czernecki_gluc.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa klubów radnych PiS i Wybieram Nowy Sącz.

Konferencja miała miejsce dziś (24 czerwca).

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
popis
popis 29.06.2019, 00:32
Czernecki aż się pali żeby Mularczykową wysadzić z posady Przewodniczącej Rady Miasta
Artur
Artur 28.06.2019, 18:32
Odnosząc się do faktów - jakoby przerwanie sesji nastąpiło na podstawie § 39.1 Statutu, wskazać należy, że podstawę prawną przerwania sesji stanowi § 28 Statutu, Panie Głuc i Czernecki !!! Z kolei błędnie podany we wniosku radnego Głuca § 39 ust.1 Statutu, dotyczy obowiązku przewodniczącego obrad w zakresie udzielania głosu radnym w sprawie wniosków formalnych, z czego §39 ust.1 pkt 2 odnosi się do wniosku formalnego w sprawie przerwania sesji, panowie radni !!! Z podanych przyczyn, panie radny Głuc, przepis ten nie mógł stanowić samodzielnej podstawy do procedowania wniosku o przerwanie sesji. W związku powyższym, wniosek radnego Głuca, był błędny i jako taki nie powinien być poddany pod głosowanie przez prezydium rady !!
Możliwości wznowienia obrad Rady Miasta przed terminem 2 lipca 2019 r. była oczywista i nie wiem po co radny Czernecki dzwonił do Krakowa ??? Musieli mieć niezły UBAW !!!
Skoro, koniecznym okazało się podjęcie znajdujących się w porządku obrad uchwał przed w/w terminem, oczywistym stała się konieczność wyznaczenia terminu wcześniejszego.
Tak się panowie radni Głuc i Czernecki sprawy mają. Zatem jak wyglądają wasze telewizyjne wystąpienia w zetknięciu z faktami ? wprowadzały w błąd opinię publiczną z wykorzystaniem NTV ? no jak Panowie ?
Uwagi : 1.Nie można było zwołać nowej sesji, tym bardziej nadzwyczajnej w trakcie trwania sesji rozpoczętej w dniu 18.06.2019. 2. Nie zwołał radny Czernecki Sesji nadzwyczajnej. 3. W dniu 27.06.2019r kontynuowano sesję rozpoczętą 18.06.2019r na której nie było radnego który z powodu nieznajomości Statutu, błędnie złożył wniosek o przerwę w sesji czym spowodował zamieszanie.
Prośby : p.radnemu Głucowi zalecam więcej pokory w wystąpieniach publicznych, udaje Pan pewnego siebie, a tymczasem to tylko poza. Musi się Pan jeszcze wiele, wiele uczyć. Jak Pan będzie jeszcze kiedykolwiek składał wniosek o przerwę to proszę do mikrofonu zadać grzeczne pytanie, czy planowana przez Pana przerwa nie będzie miała wpływu na budżet i funkcjonowanie miasta - tak postępują dżentelmeni !
Pana radnego Czerneckiego, który mimo zapowiedzi w NTV, nie zwołał sesji nadzwyczajnej i który mimo zapowiedzi w NTV, że nie ma możliwości kontynuowania sesji z 18.06.2019r , a jednak ją kontynuował w dniu 27.06.2019r, proszę aby nigdy więcej w telewizji nie CYGANIŁ opinii publicznej !

Pozdrowienia dla Panów Radnych.
Anna
Anna 28.06.2019, 22:35
"Cyganić"? A po jakiemu to? Po chełmiecku?
Andrzej
Andrzej 28.06.2019, 22:54
Do radnego Czerneckiego trzeba specjalnym dialektem - On wie co to znaczy "cyganić". Pani Aniu.
Amelka
Amelka 25.06.2019, 22:59
W jakiej szkole to Arturo pobierał nauki ? Przecież nie wiadomo co i o czym próbuje mlaskać. Ludzie ?
Belfer
Belfer 26.06.2019, 15:47
Ani w takej szkole w której odbierają wykształcenie...
oszukany wyborca
oszukany wyborca 25.06.2019, 15:24
Many takiego Handzla za prezydenta miasta. I takich radnych jak Głuc i Czarnecki i jeszcze 21 takich samych. Ale dlaczego właśnie tacy ludzie rządzą miastem? Trzeba się przyznać. To przez nasz wybór, wyborców którzy byli naiwni i dali się oszukać fałszywymi obietnicami spadło na miasto to nieszczęścue. Przyjdzie czas to odwrócić, tylko tego co ci panowie nawyczyniają naprawić nie będzie łatwo.
keisyr
keisyr 25.06.2019, 15:09
Panie Arturze Czernecki,
Ma Pan tak jak i cały PiS najlepszy program dla rozwoju Nowego Sącza !!!
W pełni popieramy Pana stanowisko w kwestii przyłączenia do miasta sasiednich wsi !!!
Tylko metropolia Nowy Sącz licząca ponad 100 tys. mieszkańców zapewni rozwój miasta i niesamowite podniesienie stadndardu życia jego mieszkańców
Dlatego trzeba jak najszybciej usunąć Handzla z Ratusza. Handzel to człowiek PO od Schetyny prowadzący destrukcyjną działalność wobec Nowego Sącza
Dlatego Panie Arturze, razem z Panią Iwoną Mularczyk i innymi członkami PiS ratujcie Nowy Sącz !!! Wszyscy mieszkańcy Was o to proszą !!! Gdyby wybory prezydenckie odbyły się dzisiaj:
Pani Iwona Mularczyk - 85% głosów
Handzel - 15% głosów
Panie Arturze, przejmujcie władzę w mieście !!!
Handzla dzisiaj popiera tylko garstka ludzi, czyli Jego mafia z tzw KN !!!
PISowiec
PISowiec 26.06.2019, 10:27
Czernecki kilka lat temu został z PIS wyrzucony za kompromitowanie i szkodzenie tej partii i jak widać dalej to robi. A w PIS nie jest
keisyr
keisyr 26.06.2019, 11:43
Oto przedstawiciel plebsu, ktory głosował na Handzla !!! Jak widać ten plebs jeszcze gdzieś zalega w Nowym Saczu, ale to już jest końcówka !!!
OKlej
OKlej 25.06.2019, 16:05
Pilna konsultacja lekarska
ale popis
ale popis 24.06.2019, 23:03
Żenujący popis braku wiedzy i kompetencji przez dwóch bezradnych, zakompleksionych kłótników.
Tymon
Tymon 25.06.2019, 08:38
Dlaczego popis braku wiedzy?
keisyr
keisyr 24.06.2019, 21:23
Wsadzić Handzla i Konickiego do więzienia !!! Przypominam że Konicki to Dyrektor MZD w Nowym Sączu.
Ci Panowie są odpowiedzialni za utratę zdrowia kierowców i mienia kierowców oraz narażanie na utratę życia, zdrowia I mienia kierowców jezdżących po Nowym Saczu
Brak sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniach uniemożliwia w godzinach szczytu bezpieczny przejazd przez te skrzyżowania
Oto niebezpieczne skrzyzowania w Nowym Saczu:
Węgierska - Radziecka
Wyjazd z Galerii Sandecja
Wyłączone światła na rondzie przy szpitalu
Al. Piłsudskiego - 1 Brygady
Al. Piłsudskiego - Wiśniowieckiego
Al. Piłsudskiego - Gorzkowska
Al Batorego - Kolejowa
1 Brygady - Freislera
ważne drogi podporządkowane z ulicą Nawojowską
wazne drogi podporządkowane z ulicą Tarnowska
ważne drogi podporządkowane z ulicą Węgierską
Jagiellońska - Mickiewicza
Kaziu
Kaziu 25.06.2019, 16:04
Do znachora lub do radnego Czerneckiego.
Jadzia
Jadzia 25.06.2019, 08:29
a te drogi powstały niedawno rozumiem? :)
Młody
Młody 24.06.2019, 21:15
Ja chce więcej takich koncertów Hip Hopowych.... WINCYJ, wincyj!!!!
Ciekawy
Ciekawy 24.06.2019, 21:06
A gdzie sa dowody na to, że nie było takich informacji?
G
G 24.06.2019, 21:09
W uzasadnieniach projektów uchwal
Ciekawy
Ciekawy 24.06.2019, 21:14
Mam zatem rozumieć, że ich nie było w uzasadnieniach i radni nie mogli się z nimi zapoznać?
Stańczyk
Stańczyk 24.06.2019, 20:18
Znowu ten Antek dukała w roli nadmwornego błazna, który wykształcenie będzie odbierał

Pozostałe