Plac Zabaw Wodnych powstanie dopiero za rok - kto zawinił?

  • 24.06.2019, 14:33
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_06_24_park_zabaw_wodnych_przyszly_rok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sądeczanie dopiero w przyszłym roku będą mogli korzystać z atrakcji Placu Zabaw Wodnych. Przygotowana w poprzedniej kadencji inwestycja zyskała dofinansowanie ze środków unijnych. Była gotowa dokumentacja i projekt a plac miał być gotowy w czerwcu tego roku.

Jak się jednak okazuje trzeba będzie poczekać jeszcze rok. Dyrektor MOSiR tłumaczy, że przez braki w dokumentacji opóźniło się podpisanie umowy, jednak wg. informacji z Urzędu Marszałkowskiego, dokumentacja została uzupełniona w lutym a umowę podpisano 1 kwietnia 2019 roku. 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oszukany
oszukany 28.06.2019, 19:39
Ty "obserwator". Oni mają tylko wybudować, a wszystkie formalności łącznie z projektem, były zrobione za poprzedniej władzy. dotyczy to nie tylko zasranych sadzawek na MOSiR, ale również innych inwestycji
Obserwator
Obserwator 25.06.2019, 12:36
Śmieszne to jest w 2,5 miesiąca mają wybudować to czego poprzednicy nie zrobili przez 12 lat. Żałosna jest ta wasza pisowska propaganda. Zróbcie lepiej materiał o basenie nad Łubinką!
keisyr
keisyr 25.06.2019, 12:35
Handzel gdzie jest zespół basenów otwartych !!! Gdzie są bulwary nad Kamienicą w Nowym Sączu !!! Wymachiwałeś Handzel w kampanii wyborczej przed kamerami zdjęciami bulwarów !!! Oszukiwałeś Handzel !!!
Handzel, już jedną ocenę niedostateczną dostałeś od Radnych !!!
Za rok dostaniesz drugą dwóje, potem referendum I wyjazd Handzel z Ratusza !!! Jak wcześniej Handzel nie zostaniesz doprowadzony do prokuratora !!!
oszukany
oszukany 24.06.2019, 20:25
Kłamanie to celowe zatajanie prawdy. Z punktu widzenia psychologii kłamstwo to ustna wypowiedź zawierająca informacje niezgodne ze stanem faktycznym. Definicja kłamstwa zatem ukazuje je jako świadome, wykonane z pełną premedytacją działanie, mające na celu oszukanie

http://mowimyjak.se.pl/zdrowie…
:)
:) 25.06.2019, 12:38
Wojtek daj se spokój.
K.M
K.M 24.06.2019, 17:32
To jest skandal i kłamstwo . Ci nowi dyrektorzy i prezesi są bez jakich kolwiek kompetencji a Pan Bochenek gra pod Chełmiec a nie pod Sącz.
Pan H z szumną zmianą oszukali i oszukują Sadeczan.
Ns
Ns 24.06.2019, 16:00
Siebie wybielają poprzez zwalenie winy na poprzedników. Nie powstają żadne nowe inwestycje bo każdy z nowych dyrektorków podcina skrzydła inwestorom. To skandal co się dzieje w mieście teraz.
Daruś
Daruś 24.06.2019, 15:57
Co za profesjonaliści !
Sabina
Sabina 24.06.2019, 15:56
Jezuuuu, czemu oni tak kłamią Ci szalenie kompetentni nowi dyrektorzy ?
Sądeczanin  na  emigracji
Sądeczanin na emigracji 24.06.2019, 15:33
Przecież Handzel z Bochenkiem nie są w stamie czegokolwiek wybudować. Skończą to co zaczęła poprzednia ekipa i finito. Czego chcieliście wybierając Handzla, to to macie, czyli macie koniec rozwoju miasta.
Jan
Jan 25.06.2019, 12:27
Ty na emigracji, jak wyjechałeś to się nie odzywaj :)

Pozostałe