Absolutorium z firankami w tle

  • 21.06.2019, 13:09 (aktualizacja 21.06.2019, 14:43)
2019_06_21_absolutorium.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W trakcie ostatniej sesji RM Nowego Sącza jednym z punktów obrad było udzielenie Prezydentowi Ludomirowi Handzlowi absolutorium. Co ciekawe, sam prezydent apelował o to, aby radni solidarnie byli przeciw projektowi uchwały. Głosowanie poprzedziła długa dyskusja dotycząca m.in firanek, telefonów i zajmowanych przez poszczególnych radnych stanowisk.

Poruszone zostały także kwestie sprzedaży udziałów Sądeckich Wodociągów i budowy stadionu dla MKS Sandecja.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
igo
igo 23.06.2019, 18:24
Za jakie grzechy Pan Bog pokaral Nowy Sacz takim tercetem - Handzel, Bochenek, Baliczek. Mozna by nawet rzec: trzech tenorow bo "cienko spiewaja". Najwidoczniej Szatan nas podkusil a Aniol Stroz nie ostrzegl.
Musimy sie wiec jeszcze troche pomeczyc
Wanda
Wanda 22.06.2019, 21:54
Jaki brzydki.
Emilka
Emilka 22.06.2019, 10:18
O co chodzi z tymi stanowiskami ? proszę zamieścić te wypowiedzi o dodatkowych zatrudnieniach radnych Piecha i Kądziołki w poprzedniej kadencji.
Zuzia
Zuzia 22.06.2019, 10:03
Kurcze, kogośmy wybrali na prezydenta! To straszne. Nic z tego dobrego nie będzie. A ten zastępca Handzla jest przerażający. Jaki wstyd!!!!
Marian
Marian 22.06.2019, 10:00
Proszę o odpowiedź : jeśli radny Kądziołka był zatrudniony w Urzędzie Pracy ma cały etat ?, to kiedy i w jakich godzinach wykonywał pracę w MPK ???
keisyr
keisyr 21.06.2019, 21:50
Handzel, wynoś się z Ratusza !!!
Ty jesteś największym złem Nowego Sacza
Ty nie masz żadnych mozliwości zapewniających funkcjonowanie miasta, nie mówią o jego rozwoju. Zostałeś Handzel wyeliminowany przez Rząd Polski I Władze Wojewódzkie w Krakowie
Ty Handzel jesteś największą kompromitacją Nowego Sącza, wie o tym już cała Polska
Zabraniamy Tobie Handzel rozgrzebywania wszelkich dużych inwestycji. Ty jesteś do nich za mały. Obiecywałeś Handzel ekstraklasowy stadion dla Sandecji na 8000 miejsc, teraz mówisz juz o drugoligowym syfie na 4000 miejsc. Zabraniamy Tobie Handzel podchodzenia do inwestycji typu stadion. Wynioś sie Handzel z Ratusza. Zostaw budowe stadionu Pani Mularczyk. Ona go wybuduje zgodnie z projektem na 8400 miejsc
Zabraniamy Tobie Handzel ruszania inwestycji typu Park Strzelecki. Projekt jest na amfiteatr na 4000 miejsc. Ty Handzel mówisz że tych miejsc będzie 3000. Wiele obiektow ma być pominiętych. Jesteś Handzel za mały na tę inwestycję. Wynoś się Handzel z Ratusza I zostaw tę inwestycję Pani Mularczyk. Ona wybuduje amfiteatr zgodnie z projektem na 4000 miejsc.
Ty Handzel nie możesz nawet utrzymać przystanków komunikacji miejskiej w odpowiednim stanie. Co drugi przystanek w Nowym Sączu ma rozbite szyby !!!
Więc zabierz Handzel swoją mafię z tzw. KN I wynoście się z Ratusza !!!
Ciesz sie Handzel że chodzisz na wolności, bo może zainteresować się Tobą prokuratura !!!
twoja Iwona
twoja Iwona 22.06.2019, 00:55
To że Handzel okazał się do życi to wiadoma sprawa. Ale twoje posty są takie p.o.j.e.b.a.n.e. Zachowujesz się jak czopek w d.u.p.i.e. Mularczyk i zwyczajnie kłamiesz. Rzaden rząd nie wyeliminował Handzla bo na razie tego nie może zrobić. Wiesz dobrze że prokutatura jakby mogła to już dawno przedstawiła by zarzuty Handzlowi. I te twoje my, my, my. Nie my tylko TY. Co ty papieżem jakimś jesteś z bożej łaski gamoniu? Przestań niszczyć przystanki na złość Handzlowi bo cię w końcu złapią.
alek
alek 21.06.2019, 20:55
a miało być tak pięknie K...wa
alek
alek 21.06.2019, 20:49
Ja też głosowałem na niego. Teraz mi wstyd-PRZEPRASZAM Sądeczan. Ręce mi usychają z przemęczenia. Dzięki jego zmianom.
Już nie Sądeczanin na szczęście
Już nie Sądeczanin na szczęście 21.06.2019, 18:17
Patrzę i oczom nie wierzę. Takie gadki w wykonaniu wiceprezydenta, to tylko w takim grajdole jak Nowy Sącz są możliwe
ten co glosowal na Handzla
ten co glosowal na Handzla 21.06.2019, 18:10
Buta tego jegomoscia jest nieobliczalna.Chwali sie czy zali ze ma telefon za 5000?Na poczatku roku obcinal pensje budzetowce,zwalniac na potege bo... a co,bo moge!Teraz zaczyna sie cos dziac (nareszcie) zeby tych "jegomosci" z Nowego Sacza usunac.Przyznaje glosowalem na Handzla(ze mi lapa nie uschła).I to spowodowalo ze wyladowalem za granica.Moj najwiekszy blad w wyborach jaki zrobilem do tej pory!(mowie o glosowaniu na Handzla oczywiscie)Kazdy kandydat na prezydenta powinien przedstawic kto bedzie z nim wspolpracowal po wyborach!!Bo pozniej wychodza tacy "jegomoscie" jak Bochenek i zalujesz swojego wyboru.Teraz tez mnie stac na taki telefon panie Bochenek!Tylko jest jeden warunek do spelnienia.Juz nie pracuje i nie mieszkam w Nowym Saczu!.Jezeli o to chodzi nowej zmianie w ratuszu,to gratuluje.Zreszta dopiero teraz wiem czego jeszcze mozna spodziewac sie po tej "władzy".
olek
olek 21.06.2019, 19:06
...a tyś to głosował na Handzla czy też może zostałeś przez niego odstawiony od koryta?? A jeśli cię teraz stać na taki telefon a kiedyś nie, to znaczy że trzeba podziękować Panu Bochenkowi. Bo czy z twojego przekazu nie wynika, że poszerzył twoje horyzonty i żeś się wziął za uczciwą pracę??
ten co glosowal na handzla
ten co glosowal na handzla 24.06.2019, 01:13
Tak ten pan "pozbawil" mnie "koryta".Najwieksza wyplata jaka wziolem na reke za poprzedniej wladzy to 2400.Nie pracowalem w ratuszu.Nie bylem na kierowniczym stanowisku.Dlatego glosowalem na Handzla bo to "koryto" bylo plytkie.I myslalem ze moze bedzie lepiej.Po pierwszej wizycie viceprezydenta Bochenka w mojej pracy juz zarabialem 2046!15 lat w pracy. Tak, horyzonty mi sie przez to poprawily i wzialem sie za uczciwa prace,IChociaz tam tez pracowalem uczciwie.Moze nawet miales kontakt ze mna i moja praca. Moze teraz zrozumiesz ze chwalic nie ma za co .A zostawic kilkadzesiat lat zycia w Saczu i teraz go opuszczac przez "twojego kandydata"?Przykre doswiadczenie.Tylko wszystkim "horyzonty zyciowe"moga sie nie poprawic i nie wszyscy wyjada z tego "miasta".Pozdrawiam .
Anna
Anna 21.06.2019, 23:43
A ciebie do koryta dostawił?
pniok
pniok 21.06.2019, 17:46
Bochenek zali sie czy chwali ze ma telefon za 5000? Czyli zarabia "godnie" bo mu sie nalezy.Pracownikom budzetowki obcinal pensje na poczatku roku bo tez im sie "nie nalezało".Oni zarabiali 2000.Nie wiem ile zarabia ten pan,ale buta jego jest "nieobliczalna".
Wstyd
Wstyd 21.06.2019, 20:28
Tego juz się nie da ani ogladac ani sluchać!!!!!

Pozostałe