Prezydent Ludomir Handzel bez wotum zaufania

  • 19.06.2019, 15:32 (aktualizacja 19.06.2019, 15:39)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2019_06_19_wotum_zaufania_prezydent.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Ten punkt porządku obrad poprzedziła niemal pięciogodzinna dyskusja nad raportem o stanie miasta.

Radni opozycji zarzucali prezydentowi m.in. zwolnienia pracowników, brak dobrej współpracy z sąsiednimi gminami i nie realizowanie obietnic wyborczych.

Nasza Telewizja Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzyś
Krzyś 24.06.2019, 06:35
Bezsens.... Jak ma realizować obietnice kiedy na kazdym kroku go blokujecie?
Anna
Anna 24.06.2019, 09:40
Rada Miasta jest m.in. od tego, żby pilnować władzy wykonawczej (prezydenta). Przedsięwzięcia ryzykowne i nierozsądne dla budżetu Miasta powinny być blokowane - tak jest skonstruowane prawo samorządowe. Handzel nie zapracował na aż tak wielkie zaufanie Sądeczan, żeby dali jego radnym większość w Radzie Miasta
japa
japa 24.06.2019, 07:31
Na każdym kroku? Na ponad sto wniosków uchwał jakie złożył Handzel tylko 6 nie zostało przyjętych przez Radę. To jest to twoje na każdym kroku. On się sam blokuje.
keisyr
keisyr 22.06.2019, 16:30
Handzel,
Ekstraklasowy stadion Sandecji został przez Prezydenta z PiS zaprojektowany na 8400 miejsc. Jakim prawem Ty Handzel chcesz budować niezgodnie z projektem 2 ligowy syf na 4500 miejsc ? Ręce precz Handzel od tej inwestycji !!! Ty jesteś za mały na tę inwestycję. Ty nie masz pieniędzy. Ty Handzel dostałeś juz jedną ocenę niedostateczną od Rady Miasta !!! Za rok Ciebie Handzel juz nie będzie w Ratuszu (jak wcześniej nie staniesz przed prokuratorem). Handzel ręce precz od tej inwestycji. Stadion na 8400 miejsc będzie budowała Pani Prezydent Iwona Mularczyk
To samo z Parkiem Strzeleckim. Został zaprojektowany amfiteatr na 4000 miejsc. Jakim prawem chcesz Handzel budować amfteatr niezgodnie z projektem na 3000 miejsc ? Trzymaj się Handzel z daleka od Parku Strzeleckiego !!! Park Strzelecki zgodnie z projektem z amfiteatrem na 4000 miejsc bedzie budowała Pani Prezydent Mularczyk
Pokaz Handzel że sie do czegoś nadajesz
Wpraw Handzel szyby na przystankach komunikacji miejskiej w Nowym Sączu !!! Bo co drugi przystanek ma rozbite szyby !!!
Staś
Staś 22.06.2019, 21:08
Już był taki co podpalał a potem krzyczał pożar, tchórzu anonimie wpadniesz na rozbijaniu szyb na przystankach.
mama
mama 21.06.2019, 13:58
Miałam wątpliwości, czy nie należy mu dać szansy, z uwagi na krótki okres rządzenia. Teraz nie ma żadnych, dobrze, że nie dostał wotum zaufania. jak można ufać komuś kto nasze dzieci chce karmić koncertami tak wulgarnymi, że nie jest w stanie nikt normalny tego zrozumieć.
Zainteresowany
Zainteresowany 21.06.2019, 14:06
A kiedy ten koncert?
 weqra
weqra 21.06.2019, 11:07
Z tego wszystkiego utwierdzam się , że tylko Ziaja na prezydenta
Sączers Michał
Sączers Michał 21.06.2019, 10:19
Jestem wkurzony na radnych PO z racji takiej, że zawsze odkąd pamiętam głosowałem na Pana Fecko, a teraz widzę jak Platforma staje się przystawką Hanzla i jest przez niego powoli konsumowana. Nie rozumiem tego, to jakieś samobójstwo. Za 4 lata to ich miejsca w radzie zajmą radni KN - prymitywne typy takie jak prokopowicz. Panie Fecko! Co wy wyprawiacie??? Jesteście większymi klakierami Hanzla niż KN. Jak sesje oglądałem, to o czy przecierałem.Pozostaje chyba tylko ewakuować się do jakiegoś dużego miasta, bo tu już nie bedzie na kogo głosować
Sądeczanka z Dziada Pradziada
Sądeczanka z Dziada Pradziada 21.06.2019, 10:10
Mam nieodparte wrażenie, że Bochenek baaardzo chciałby dorównać kompetencjom byłego vice i ma na jego punkcie coś w rodzaju obsesji, której nie potrafi ukryć. Dziwnie to wygląda...
Genowefa
Genowefa 21.06.2019, 09:55
Cyrk ze strony radnych od Handzla. Wystąpień Ziaji i wszystkowiedzącego, nieomylnego Prokopowicza nie ma nawet co komentować,bo to było labidzenie niebywałe. Ale trzeci radny z tego grona to już prawdziwie udany polityk, bo jak inaczej określić kogoś kto agitując za udzieleniem przez radnych Nowego Sącza Handzlowi wotum zaufania powołuje dobre kontakty Handzla z posłem Naimskim z Warszawy i posłanką Bartuś z Lipinek. Co racja to racja. Przecież mieszkańcy Nowego Sącza wiedzą że jakk wiele Nowy Sącz zawdzięcza Naimskiemu i Bartuś i że gdyby nie ci posłowie to Nowy Sącz już by nie istniał. Toteż to bardzo przykre, niesprawiedliwe a nawet podłe że w tej sytuacji tacy jacyś radni nowosądeccy ośmielili się wyrazić brak zaufania do Handzla, który ma dobre kontakty z takimi dobrodziejami miasta. Jestem oburzona!
Mirek
Mirek 20.06.2019, 21:44
Jakoś LH ani absolutorium ani votum zaufania nie wyszło. Jak wszystko co Sądeczanom obiecywał.
zawiedziony
zawiedziony 20.06.2019, 00:26
Minęła doba od nie udzielenia prezydentowi Handzlowi wotum zaufania i absolutorium a na oficjalnej stronie miasta Nowego Sącza ani słuchu ani widu informacji o tym ważnym wydarzeniu. PR-owskie zagranie: nie piszemy o naszej dużej porażce, odczekamy a jak ludzie będą się tym dalej interesować to potem walniemy im jakiś bałamutny tekst zamydlający i zafałszujący sprawę i zwalimy porażkę np.na poprzednika albo z radnych zrobimy ludzi nieodpowiedzialnych i politycznie uprzedzonych.. Do czasu sesji absolutoryjnej prezydent Handzel i jego zastępca Bochenek chrzanili o tym jak to miastu zginęło 30 mln zł za sprawą poprzedniej władzy i jaki to ona pozostawiła Handzlowi deficyt. A okazało się że prezydent Handzel przejął ponad 38 mln zł wolnych środków budżetowych z których wydał już ponad 17 mln zł i ponad 23 mln nadwyżkę budżetową. Jak to się ma do wielomiesięcznego marudzenia prezydenta Handzla i jego zastępcy Bochenka o tym jaką to pustą kasę przejęli. Bałamucili, bałamucili aż wyszło szydło z worka. I teraz o tym na stronie internetowej miasta cisza. Ake za to jest tam informacja o tym że prezydent miasta uczestniczył w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w szkole podstawowej nr 18 gdzie pobierał nauki. I był tam oficjalne jako prezydent miasta, w dzinsach i rozpiętej koszuli. Widać nie dali mu wotum zaufania i absolutorium to jeszcze może ukradli garniturek, ten niebieski. Udał się Nowemu Sączowi prezydent. Naprawdę jest on warty szczególnej obserwacji.
Marek
Marek 20.06.2019, 20:55
Ty też straciłeś pracę w Urzędzie i biadolisz ? Na PKP na torowisko potrzebują fachowców , może to dla ciebie ?
werq
werq 21.06.2019, 11:10
Nie wstyd ci?
Anna
Anna 21.06.2019, 09:58
A ty robotę w ratuszu dostałeś, że tak bronisz pryncypała?
zawiedziony
zawiedziony 19.06.2019, 22:38
Ja również nie udzielam ci wotum zaufania. Wstyd mi za to, że głosowałem na ciebie.
keisyr
keisyr 19.06.2019, 21:58
Handzel, usunięcie Ciebie z Ratusza zbliża się !!!
Ale zanim usuniemy Ciebie z Ratusza masz wprawic wszystkie szyby na przystankach komunikacji miejskiej w Nowym Saczu !!!
Nie założyłes Handzel monitoringu elektronicznego przystanków (jak w Krakowie) I znowu wandale rozbili szyby
Jezeli nie masz pieniędzy na monitoring to rób Handzel za stróża I pilnuj przystanków !!!
Jezeli nie chcesz robić za stróża to do niczego Handzel się już nie nadajesz I wynoś się z Ratusza !!!
Zrób Handzel miejsce w Ratuszu dla innego Prezydenta, który potrafi utrzymać przystanki we własciwym stanie
Sraaaczyński Sraarosław
Sraaaczyński Sraarosław 20.06.2019, 22:38
Cierpisz na zaburzenia psychiczne i jakiegoś rodzaju fobie, lęki. Objawy to IQ zmniejszone do 65 , co widać w twoich postach; światopogląd już znacznie ograniczony.
Jeśli już pojawiły się objawy fizyczne - biegunki , swędzenie, ból między pośladkami - to zastanów się nad leczeniem zamkniętym.
Jeszcze jest dla ciebie szansa. Nie trzymam kciuków.
Kim
Kim 20.06.2019, 20:52
takie chamskie komentarze ? ty masz problem zdrowotny ?
rex
rex 19.06.2019, 18:19
Nie ma łatwo...
Roman
Roman 19.06.2019, 17:37
Jest już po godz. 17.30 następnego dnia od nie udzielenia przez Radę Miasta wotum zaufania i absolutorium Handzlowi. A na stronie internetowej. Miasta cisza. Nie ma o tym wiadomości. Handzlowi pewnie kombinują jak sromotną porażką obciążyć innych.
Senior
Senior 19.06.2019, 17:12
Zasłużył jak nic, najpierw odebrał seniorom karnety na basen po to by w świetle fleszy łaskawie im oddać. Nie można ufać takim zagraniom
Ewelina
Ewelina 19.06.2019, 16:14
Absolutnie sprawiedliwa ocena. Prezydent Handzel zupełnie nie sprawdza się w roli gospodarza miasta i dobrał dobie bardzo niekompetentną ekipę. To najgorsza z prezydentur i nic dziwnego, że większość radnych nie ufa prezydentowi Handzlowi, bo też w coraz powszechniejszej opinii na to zaufanie sobie nie zasłużył.

Pozostałe