Do Chełmca płynie woda z Sądeckich Wodociągów

  • 14.06.2019, 14:26
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_06_14_chelmiec_wodociagi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sądeckie Wodociągi ponownie dostarczają wodę do gminy Chełmiec. To efekt dramatycznej sytuacji w kilkunastu miejscowościach, w których mieszkańcy nie mieli wody w kranach. Jak przyznaje wójt Bernard Stawiarski, gmina nie przewidziała takiej sytuacji a sieć trzeba będzie teraz zmodernizować.

Do tego czasu gmina będzie korzystać z wody dostarczanej przez Sądeckie Wodociągi. To rozwiązanie docelowe, bo Chełmiec nie zamierza podpisywać długoterminowej umowy ze spółką.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 18.06.2019, 21:30
Hej wieśniaki z Chełmca
Przenoście się do Nowego Sącza !!!
Kupujcie mieszkania w Nowym Saczu !!!
Na wsi w Chełmcu albo pijecie wodę z beczkowozów, albo wodę z kranu ale za to z domieszką kału !!!
Jak nie chcecie opuszczać swoich domów to przyłączcie swoje sołectwa do aglomeracji Nowy Sącz
twoja Iwona M
twoja Iwona M 18.06.2019, 23:38
do aglomeracji Nowy Sącz :) uśmiałam się po owłosione pachy! Korzystaj ze słownika wyrazów obcych matołku po branżówce.
keisyr
keisyr 16.06.2019, 10:54
Hej sołtysie Stawiarski !
Teraz już wiem dlaczego woda na wsi w Chełmcu jest tańsza od wody w Nowym Saczu. Bo sołtysie Stawiarski podajesz wodę w Chełmcu z domieszką kału !!!
xzs
xzs 16.06.2019, 16:34
keisyr przestań posuwać własne siostry bo się wyprowadzą do Chełmca. I zostanie Ci matka.
olusia
olusia 15.06.2019, 18:58
Jasne olek.zwĺaszcza jeśli chodzi o miasteczko multimedialne gdzie HANDZEL byĺ w radzie nadzorczej.
olek
olek 15.06.2019, 14:10
Jejku, jak ja uwielbiam wchodzić na NTV. Zawsze zaczynam od czytania komentarzy. Czyż to nie jest piękne, że pieski szczekają a karawana mimo to jedzie dalej. Trzeba być naprawdę ogłupionym ślepcem i mieć amnezję zaawansowaną by nie pamiętać co działo sie w tym PIS-owskim grajdole przez parę ostatnich lat. A może informacje z Prokuratury będą stopniowo odświeżać pamięć?
japa
japa 17.06.2019, 10:59
Wolność słowa. A na sądeczaninie nie czytasz? Sądeczanin do wyborów był tubą Handzla tylko "słuszne" komentarze a po wyborach? Po wyborach czytać i nie komentować . Sądeczanin=Trybuna Ludu.
keisyr
keisyr 15.06.2019, 11:39
Wiocha Chełmiec bez wody ? Wiadomo od zawsze wieśniacy z Chełmca pili wodę z fekaliami !!! No I co sołtysie Stawiarski, Nowy Sącz ratuj wieś Chełmiec !!! Tę wiochę Chełmiec trzeba przyłączyć do Nowego Sącza i ucywilizować !!! Wtedy wieśniaki z Chełmca nie będą pili wodę z kałem !!!
Sraaaczyński Sraarosław
Sraaaczyński Sraarosław 15.06.2019, 21:50
Cierpisz na zaburzenia psychiczne i jakiegoś rodzaju fobie, lęki. Objawy to IQ zmniejszone do 65 , co widać w twoich postach; światopogląd już znacznie ograniczony.
Jeśli już pojawiły się objawy fizyczne - biegunki , swędzenie, ból między pośladkami - to zastanów się nad leczeniem zamkniętym.
Jeszcze jest dla ciebie szansa. Nie trzymam kciuków
Antoni
Antoni 14.06.2019, 23:21
sołtys stawiarski idol łysego bochenka i handzla tak psioczył na poprzednie władze a teraz dzieki ich inwestycjom bierze wodę z sądeckich wodociągów. Widać jak bochenek ze stawiarskim rzadzili chełmcem troche ciepła i suche kurki. Przy takich rządach handzla i bochenka będziemy sprowadzać wodę z warszawy bo ci nieudacznicy nic nie potrafią konstruktywnego zrobić, chyba że z miasta Nowego Sacza wieś.
Ds
Ds 14.06.2019, 22:21
Wystarczy pierwsza z brzegu inwestycje wziąść pod lupę i przy tym audyty sądeckich spółek to pikus.
zawiedziony
zawiedziony 14.06.2019, 21:47
I wójtowi Chełmca wyszło jak wyszło, czyli nie przewidział tego co powinien wraz ze swoim niedawnym zastępcą przewidzieć. No to panie Bochenek, obecny zastęoco Handzla, trzeba zlecić zaudytowanie waszych "osiągnięć" w gminie Chełmiec. I teraz ten Nowy Sącz poprzez firmę Sądeckie Wodociągi postawioną na nogi za prezydentury Ryszarda Nowaka, tak szydetczo wykpiwanego przez duecik Stawiarski-Bochenek i KN pana Handzla ratuje gminę Chełmiec wodą bez której żyć się nie da. Wody w Nowym Sączu nie brakuje i nie braknie, a w gminie Chełmiec? Wody brak. A tam rządzi wójt Stawiarski tak bardzo jeszcze niedawno wychwalany przez Handzla i stawiany przez niego za wzór samorządowego gospodarza. Świetny wzór panie Handzel!!! Niestety, jak na razie przez pana Handzla wiernie naśladowany.

Pozostałe