W Starym Sączu budują Park Wodny

  • 12.06.2019, 11:36
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_06_11_budowa_aquaparku_stary_sacz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Starym Sączu, na terenach obok stawów, powstaje Park Wodny. Inwestycja realizowana jest przez prywatną firmę a w planach budowa basenów z atrakcjami wodnymi, restauracji i czynnej przez cały rok części hotelowej.

Budowa ma się zakończyć jeszcze w tym roku.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 16.06.2019, 17:05
W Starym Sączu budują Park Wodny a w Nowym Sączu Handzel wysypał wywrotkę piachu nad Kamienicą dla bydła które przyjdzie do wodopoju !!!
mieszkaniec
mieszkaniec 12.06.2019, 19:28
To nie ta strona i forum, właściwie ostatnie anonimowe. Widać tu mocne poparcie dla "starej władzy", ale jednak dla mnie zwykłego mieszkańca miasta. Brak basenu w lecie i zaniedbany przez lata park strzelecki to dwie największe porażki Nowaka. Nie chodzi o jakieś cuda, bo wiadomo biednie jest, ale park mógł funkcjonować po delikatnym liftingu, nie trzeba było Wenecji za miliony, a z basenem sprawę należało szybko rozwiązać z dzierżawcą. Teraz chyba jeszcze gorzej na nic nie ma kasy, ledwo na piasek starczyło nad Kamienicą, to wszystko na co stać 80tysięczne miasto ? pozdrawiam
sadeczanin
sadeczanin 17.06.2019, 09:07
Do mieszkańca : radzę prxeczytać uzasadnienie do projektu uchwały rady miasta przygotowanej przez komisję Rewizyjną. Na odchodne Nowak zostawił Handzlowi przeszło 38 mln wolnych środków i ponad 23 mln nadwyżkę budżetową. Tylko że Handzel nie wiedział co z tym zrobić.
Ronald
Ronald 12.06.2019, 20:38
W sumie racja. Tylko ja z kolei mam wrażenie, że teraz wpadlismy juz w totalny marazm. Odbierane jest to co jeszcze zostało rozpoczęte za "starej władzy", a widoków na nowe jak nie było tak nie ma. Za niedługo nie będzie już od czego odcinać tych kuponów.
Lucjan
Lucjan 12.06.2019, 11:47
Brawo! Jak nie w N.S. to przynajmniej w Starym Sączu niech się coś dzieje.

Pozostałe