Miasto chce oddać tereny inwestorowi, który wybuduje stadion Sandecji

  • 06.06.2019, 12:36 (aktualizacja 06.06.2019, 14:04)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_06_06_memorandum.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urząd Miasta szuka prywatnego inwestora, który będzie zainteresowany budową stadionu Sandecji. W zamian za to oferuje miejskie tereny "za przysłowiową złotówkę", jak to określił podczas briefingu prasowego z-ca prezydenta Artur Bochenek.

Na stronie miasta pojawiło się już memorandum informacyjne wraz z ankietą. Dokument nie jest jednak w żaden sposób wiążący, stanowi jedynie rodzaj badania rynku.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 09.06.2019, 22:20
Handzel, Ty wstawiasz szyby na przystankach komunikacji miejskiej w Nowym Sączua wandale je rozbijają. I znowu Ty wstawiasz szyby i znowu wandale je rozbijają. To już wiesz Handzel dlaczego należysz do warstwy plebsu. Między innymi z tego powodu, bo jak widać jesteś Handzel ograniczony umysłowo
Można zapytać jak człowiek taki jak Ty z tak niskiej warstwy społecznej został Prezydentem Nowego Sacza ? Odpowiedź jest prosta. Na Ciebie Handzel głosował głównie sądecki plebs, który dał się nabrac na Twoje obietnice wyborcze !!!
Wracając do przystanków, to trzeba Handzel założyć monitoring elektroniczny. Jezeli Handzel nie założysz monitoringu i jeszcze raz wprawisz szyby na przystankach z publicznych pieniędzy to poślemy Ciebie Handzel do prokuratora pod zarzutem przestępstwa polegającego na marnowaniu publicznych pieniędzy !!!
keisyr
keisyr 09.06.2019, 21:50
Wielkie oszustwo Handzla !!! W kampani wyborczej mówił że ma pieniądze na Sandecję i wybuduje dla niej ekstraklasowy stadion.
Dzisiaj Handzel żebrze do Rady Miasta o publiczne pieniądze na bankruta Sandecję a przy Kilińskiego w Nowym Saczu jest stadion-pastwisko !!!
Robert
Robert 07.06.2019, 09:55
Bochenek! Za co do diabła Ci płacimy? Za te bzdury o gotowości oddania gruntów za złotówkę i twój kolejny idiotyczny pomysł, a może też i twojego szefa, żeby wam ktoś wybudował pod wynajem biurowiec dka urzędu. Nowy Sącz to kurde nie Chełmiec gdzie nawet nie potrafiono należycie, jak sąd orzekł, zorganizować za twojego tam urzędowania w randze zastępcy Stawiarskiego referendum za tym czy Chełmiec na być miastem. A teraz wymyślasz bzdury zamiast łatać dziury w jezdniach. Zrób chociaż jeden mądry i realny projekt bo czas leci a ty pleciesz te banialuki tak jak to robił twój pryncypał w kampanii wyborczej a teraz o tym co naobiecywał zapomniał. Jak już nie masz kogo wyrzucić z pracy, bo to było twoje główne zajęcie przez pół roku, to się wzięłeś za opowiadanie głupotek. Swoją drogą, zleć audyt żeby wykazał że masz zwrócić pieniądze które wypłaci urząd jako odszkodowania za bezprawne i nieuzasadnione wyrzucenie przez ciebie fachowców z Ratusza. Handzlowi się udało zbałamucić wyborców i ty Bochenku licząc na taki sam efekt idziesz z nim też teraz tą samą drogą. Ale to już było i nie wróci więcej....
Richman
Richman 06.06.2019, 21:41
Jak będzie oddawało drogi w mieście to ja jestem chętny - wybuduje nowe i wyremontuje wszystkie a później będę pobierał opłaty za użytkowanie i zostanę najbogatszym mieszkańcem miasta.
sadeczanin
sadeczanin 06.06.2019, 15:01
Takim który zgkasza takie pomysły powinny zająć się odpowiednie służby chroniące interesy publiczne i służba zdrowia. Bo to niebezpieczne i niezdrowe pomysły i jak wszystkie tego typu muszą być rozpoznane. Przepisy przewidują formę zbywania gruntów państwowych i samorządowych. To ma być zgodne z tym prawem i transparentne a nie jakieś pokrętne. Handzel w kampanii wyborczej nie widział problemu z budową stadionu, utrzymaniem Sandecji i obwieszczał, że zna miasto, budżet, możliwości finansowe miasta. A teraz? A teraz kicha. Handzel - pseudonim NIC NIE MOGĘ, NIC NIE POTRAFIĘ. Jak widać oprócz takich jak zgłosił Bochenek wydumań.

Pozostałe