To "polowanie na czarownice" - byli członkowie spółki NOVA odpierają zarzuty

  • 06.06.2019, 11:46 (aktualizacja 06.06.2019, 11:58)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
To "polowanie na czarownice" - byli członkowie spółki NOVA odpierają zarzuty
Były prezes spółki NOVA Piotr Leszek Piotrowski i była wiceprezes Ewa Pancerz wydali oświadczenie, w którym odnoszą się do zarzutów stawianych im przez obecny zarząd. To element gry politycznej i swoiste "polowanie na czarownice", mające na celu usprawiedliwienie decyzji kadrowych prezydenta Ludomira Handzla. Co więcej, w dokumencie możemy także przeczytać, że wniosek o wypłatę rekompensaty za rok 2018 złożony został do prezydenta Nowego Sącza w lutym b.r. Długie zwlekanie przez miasto z wypłatą należnych spółce pieniędzy może być działaniem celowym podjętym po to, aby wykazać znaczną stratę finansową spółki za rok ubiegły.

Oświadczenie publikujemy w całości. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 11.06.2019, 23:32
pytam się kto zapłaci za te audyty to w ratuszu juz nie ma takiego zespołu chyba że trzeba dać zarobić biednym profesorom którzy opracuja audyt na zamówienie handzla. Jestem ciekaw jak takie audyty wypadały gdy handzel był menadzerem w spółkach. audyt nie wspomniał o przeroście zatrudnienia w postaci żony doktorka poręby.
sadeczanin
sadeczanin 08.06.2019, 12:46
Ciekawe co by wykazały audyty w firmach z którymi do czynienia miał p. Handzel i też w spółce w Katowicach, gdzie jak podobno nic nie zarobił jako wiceprezes oraz za pół roku jego urzędowania w Ratuszu, zwłaszcza w zakresie polityki kadrowej, różnych zakupów, czy np. niektórych zleceń
albo sposobu zarządzania. Nad tym nie da się przejść bez reakcji, bo uczciwość nie polega na deklaracji uczciwości tylko jej praktykowaniu.Oświadczenie majątkowe jak każdego innego powinno być zweryfikowane, zwłaszcza te oświadczenia w których pokazują się darowizny od bliskiej ródziny. Bez względu na to czy panowie z p Handzlem na czele płacą czy nie płacą za miejsce na parkingu na płycie Rynku to jakim prawem mają tam oznaczone numerami rejestracyjnym miejsca do parkowania? Drobiazg? Nie, to nie drobiazg. To świadczy że p. Handzel z racji funkcji uczynił się miejską osobą uprzywilejowaną, a tego mu nie, wolno czynić. I jego zastępcom oraz innym urzędnikom też.
Wyborca
Wyborca 07.06.2019, 10:22
Podoba mi się to oświadczenie klasa sama w sobie bez wypisywaniu o jakiś żonach dyrektorów.. brawo ! A pan audytor powinien się podszkolić skoro nie zauważył „ tak drobnej różnicy „ chyba ze ...to działanie celowe..?
xyz
xyz 06.06.2019, 15:18
Obecnie prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel jako członek Rady Nadzorczej kiedy wraz z innymi członkami Rady i zarządów odpowie za utracone miliony wtopione przez państwową agencję w miasteczko multimedialne? Tym zagadnieniem z urzędu powinna zająć się prokuratura. A co z firmami, którymi zwykle krótko zarządzał teraz prezydent Nowego Sącza? A jak się na spółka w Katowicach, w której za darmo wiceprezesował? No bo obecny prezes spółki NOVA z nominacji de facto prezydenta Handzla to krystaliczna, zawsze nieskazitelna postać. Prawda?
Gabrys
Gabrys 06.06.2019, 14:36
Najtansze śmieci w malopolsce a jakość najwyższa - wiec do prokuratury.
Ratuszowi są jednak niesamowici jeszcze trochę i sami się do niej podadzą z rozpędu.
Po trupach do celu ....
Po trupach do celu .... 06.06.2019, 13:23
Święte słowa. Spece od łamania życiorysów ( nie dość ze bezpodstawnie zwalniają to wylewają pomyje o braku kompetencji robiac z ludzi bandytów ) dopiero się rozkręcają należy to ukrócić jak najszybciej !

Pozostałe