Kolejne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - tym razem chodzi o spółkę NOVA

  • 04.06.2019, 14:40
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Kolejne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - tym razem chodzi o spółkę NOVA
4 czerwca 2019 roku prezes zarządu NOVA Sp.z.o.o. złożył zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstw, polegających na wyrządzeniu Spółce znacznej szkody majątkowej przez byłych członków zarządu spółki.

W spółce miejskiej NOVA przeprowadzony został audyt, a szczegóły z nim związane zostały udostępnione do publicznej wiadomości, podczas briefingu prasowego 30 maja

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
śmiech_na_sali
śmiech_na_sali 07.06.2019, 18:17
Parodia, żałosne zagrania spowodowane brakiem pomysłu na miasto. Teraz się zacznie wysyp mądrości półnagiego radnego i naczelnego szczekacza mariuszka z ratuszka :D
Zdziwony
Zdziwony 05.06.2019, 13:53
Po zapoznaniu się z materiałami z konferencji prasowej z audytu oraz z informacjami przedstawionymi podczas sesji rady miasta. Domniemuje ze największymi zarzutami skierowanymi wobec byłego Zarządu jest fakt ze mieszkańcy Nowego Sącza mieli najniższe stawki za odpady odnosząc się do sąsiednich gmin, ze odpady były odbierane w częstotliwości znacznie większej niż w gminach ościennych oraz za to ze wsparli finansowo podmiot z którego działalności możemy być dumni jako mieszkańcy Nowego Sącza, gdyż niesie jego nazwę na żaglach.
Reasumując domniemuje ze należy się byłemu Zarządowi pociągnięcie do odpowiedzialności karnej za to ze spółka funkcjonowała tyle lat dobrze a nie wybitnie.
Gal anonim
Gal anonim 05.06.2019, 11:23
To już parodia naprawdę minęło 7 miesięcy prezydentury i oprócz likwidowania lub rozpoczęcia procesu powolnej likwidacji nic innego w mieście się nie dzieje na zawiadomienia do prokuratury które w sądzie okażą się bez pokrycia jest czas a co z mostem z nawierzchnia dlaczego wladze milczą zajęli by się tym co istotne...ludzie patrzcie i płaczcie
keisyr
keisyr 04.06.2019, 21:31
Handzel, jezeli nie założysz sygnalizacji świetlnej na głównych ciągach komunikacyjnych Nowego Sacza to razem z Twoim kolesiem Konickim doprowadzmy Cię do prokuratury !!!
Chodzi o ulice Tarnowska, Węgierska, Nawojowska I Aleja Piłsudskiego. Na te ulice po ktorych pędzi sznur samochodów, nie mozna wjechać z wielu ulic podporzadkowanych. Kierowcy ryzykują życiem, zdrowiem i uszkodzeniem pojazdów
Zanim Cię Handzel usuniemy z Ratusza masz załozyc sygnalizacje swietlne !!!
LL
LL 04.06.2019, 20:38
Prezes Piotrowski powinien ujawnić okoliczności zatrudnienia żony handzlowego urzędnika dr Poręby. Tą sprawą powinni zająć się radni i to powinno być przedmiotem analizy tak jak wszystkie niby konkursy na stanowiska urzędnicze rozpisane przez Handzla. Kupczaki? To też ciekawe zagadnienie.
gosia
gosia 04.06.2019, 20:10
Smoleniu, larum grają a ty milczysz. No do roboty, dawaj hejtem
kilian
kilian 05.06.2019, 00:32
podobno NFZ robi rekonstrukcję twarzy. Zapisz się Panie S
R
R 04.06.2019, 15:24
Jaki zarząd z poręki Handzla takie doniesienie.
Sądeczanin
Sądeczanin 04.06.2019, 14:59
Czy ktoś wie czy stanowisko pełnomocnika do spraw systemów jakości, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego jest niezbędne w spółce NOVA? Czy miesięczne wynagrodzenie tego pełnomocnika jest wysokie?

Pozostałe