Rozmowa Dnia

  • 03.06.2019, 11:50
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_05_31_rd_prostko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej Telewizji Sądeckiej jest Maciej Prostko - radny Nowego Sącza (klub KN).

Rozmowa Dnia jest częścią piątkowego bloku programowego Naszej TV Sądeckiej (kanał kablowy operatora Vectra).

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 05.06.2019, 16:01
Mówiąc językiem mec. Prostki, jak wam "przedstawią wajchę" " to pewnie niewiele po was, w tym Prostce, pozostanie. A to pewnie stanie się na jesieni. Żadnych dokonań ani Koalicja Nowosądecka ani Kukiz 15 z którymi Prostko jest związany nie mai zanosi się na to że mieć nie będzie. Kukiz15 przerżnął wybory do Parlamentu Europejskiego podobnie jak poseł Zielińska od Prostko z kretesem i krytykowanie Mularczyka za wynik lepszy od całego sądeckiego Kukiz15 jest absolutnie bezczelnie. Jak zresztą w większości bez sensu wypowiedzi Prostki
Subiektywny Politolog
Subiektywny Politolog 06.06.2019, 11:51
Racja. Mi szkoda KUKIZ'15. To co prezentuje obecnie Koalicja Nowosądecka, a program KUKIZ'15 to dwie różne rzeczy. Myślę, że tak jest w wielu miejscowościach. Lokalni posłowie KUKIZ'15 dogadują się z lokalną władzą. Co innego mówi Paweł Kukiz w TV, a co innego robią koordynatorzy w miastach, powiatach i województwach. Dziwne listy z nieznanymi normalnym mieszkańcom lokalnymi przesiębiorcami, którzy są niewidoczni podczas kampanii. Dlatego taki kiepski wynik. Nie można mówić jednego, a robić drugiego. Nie przeszkadza radnemu współpraca i sympatia KN do PO, zatrudnianie znajomych, żony dyrektora itp. ? Wyborcy KUKIZ'15 głosowali świadomie za zmianą, ale muszą być też czyny, a nie słowa. Dlatego antysystemowcy wolą głosować na Konfederacje, a osoby o poglądach centroprawicowych idą do PiS.
NS
NS 05.06.2019, 09:29
Do ciekawski: ZIAJA NA PREZYDENTA. Równie dobrze moźe być Prokopowicz na prezydenta, Gieniec na prezydenta albo Prostko na prezydenta lub gaduła na prezydenta bądź obiecaczek na prezydenta Ale ZIAJA to ZIAJA.mądrością,roztropnością i elokwencją doròwnuje Hadzlowi i Bochenkowi. Nawet nieco lepszy. No to ZIAJA NA PREZYDENTA I już.
nowosądeczanin
nowosądeczanin 05.06.2019, 07:52
Geniusz urzędniczy ogłosił publicznie swój genialny pomysł! Czytałem na sadeczanin info i przecierałem oczy ze zdumienia co tym razem plecie były wicewójt Chełmca a obecnie pomocnik Handzla. Grunt miejski koło Sandecji odda za 1 zł temu kto wybuduje stadion! Bochenek, ty się chłopie dwa razy zastanów zanim cokolwiek chlapniesz. Może Ci mecenas, w końcu twój radny, wytłumaczy, czym te twoje pomysły grożą a odpowiednie służby już powinny działać i sprawdzać kto i co stoi za tym twoim "pomysłem". Chłopie, ten grunt nie jest Twój i musisz zrozumieć, że obowiązuje cię prawo a przede wszystkim weź ty się do roboty a nie opowiadaj dyrdymałów. Kiedy będą bilety i parkingi darmowe i miejska nocna opieka zdrowotna? Nic z waszego gadania nie wychodzi. A radnego Prostko nawet nikt nie zna. I jemu na niczym upłynęło już pół roku kadencji. Zresztą innym radnym też. No, może Ziaja na prezydenta by się najlepiej nadawał.
pniok z sacza
pniok z sacza 05.06.2019, 17:12
Juz dawno mowilem ze wiejskie metody dzialania nie sprawdzaja sie w miescie.No ale sadeczanie tak chcieli to teraz maja wiesniaka przy wladzy.Kibice tez sie pewnie "ciesza"!! Parking bedzie kosztowal "dyszke" a bilety beda za "darmo".Juz nie mieszkam w tym "miescie" ale zal mi jednak jego mieszkancow..Pewnie niedlugo za odsniezenie ulicy dzialki beda rozdawac.Miejskie oczywiscie!Goncie to towarzystwo bo sie z Was smieja w Polsce!!I nie tylko!!Wszystko to miałkie i bez przyszlosci i Waszym kosztem.Daliscie sie wmanewrowac jakims kacykom na bzdurne obietnice bez pokrycia.Oscienne miasteczka rozwijaja sie ,inwestuja a z Sacza robi sie zad...pie.Mlodzi wyjezdzaja starsi juz nie moga.Umiera ta piekna kraina gdzie sie wychowalem.I Tamten Nowy Sacz ...umiera!.Mam kilku przyjaciol w Saczu ale to co opisuja to wielka porazka nowej wladzy.Ale z demokracja trudno dyskutowac.
Ciekawski
Ciekawski 05.06.2019, 08:08
O co chodzi z hasłem: "Ziaja na prezydenta"? To jest beka czy na poważnie? Pytam bo temat pojawia się w coraz większej liczbie komentarzy.
Belfer
Belfer 04.06.2019, 10:05
Panie szanowny Prostko! Niech pan się temu przyjrzy. Nie można zwolnić dyrektorów szkół bo są z konkursu to rozpoczęto akcję zwalniania zastępców. Czyżby spontaniczne działania dyrektorów? Prezydent Ludomir Handzel pewnie powie że o tym nie wiedział
erwq
erwq 04.06.2019, 06:24
W takim razie Ziaja na prezydenta
fani kn
fani kn 03.06.2019, 23:37
Radny Prokopowicz to dopiero gość. Zna się nad wszystkim, był przebojem na meczu Sandecji i jest biedny jak mysz kościelna ale na biznesie i spółkach się zna. I jest wielki jak tur. Prosimy redakcję - zróbcie z nim wywiad. Będzie hicior lepszy od tego z radnym Prostko.
keisyr
keisyr 03.06.2019, 22:04
Handzel, rozbili szybę na przystanku komunikacji miejskiej w Nowym Saczu na ulicy Barskiej koło szkoły. Ja Ci mówiłem Handzel abyś zamontował monitoring elektroniczny przystanków tak jak w Krakowie. Inaczej Ty Handzel będziesz zakladał szyby na przystankach, a wandale będa je rozbijać. Ja wiem Handzel że Ty jesteś z niskiej warstwy spolecznej (plebsu) I jesteś ograniczony umysłowo.Ale jest keisyr, który mowi Ci co masz robić. Do czasu kiedy zostaniesz Handzel usunięty z Ratusza, masz wprawić wszystkie szyby na przystankach i założyc monitoring !!!
twoja Iwona M
twoja Iwona M 18.06.2019, 18:05
Plebs z PiS zniszczy też monitoring więc te twoje apele są bez sensu. Tylko koszty będą.
Andzia
Andzia 03.06.2019, 19:10
Jakbym oglądała film Fan-fan tulipan.Toż to masaaaakra!!!!!!
Fryniu
Fryniu 03.06.2019, 18:53
Coś taki rozbiegany i rozczochrany nasz mecenasik. Brak pewności siebie w porównaniu do sesji i widać ze w gruncie rzeczy ma jeszcze odrobine samokrytycyzmu ale jak z ta ekipa jeszcze trochę pobędzie to będzie taki jak vicewojt.
nieobecny
nieobecny 03.06.2019, 16:28
To jeden z tych od Handzla co to pelni kompetencji, fachowosci?No to pogratulowac! Po prostu mierny,bierny ale w i e r n y!!Jak wiekszosc tych "dyrektorkow","prezesow"...Szkoda czasu...
Kasia
Kasia 03.06.2019, 15:09
Nie ma nic do powiedzenia lepiej zeby milczal ZENADA
JeanPaul
JeanPaul 03.06.2019, 14:32
Radnych Ziaję, Gieńca, Porostko mieliśmy teraz prosimy kolejnego z "gangu Olsena" - radnego Prokopowicza. Czekamy z utęsknieniem.
Roman
Roman 03.06.2019, 13:49