Audyt w spółce NOVA - konferencja prasowa

  • 30.05.2019, 12:36 (aktualizacja 30.05.2019, 13:12)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_05_30_audyt_nova.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezentacja wyników audytu w spółce NOVA.

/konferencja prasowa/

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sadeczanin
sadeczanin 03.06.2019, 23:43
Panie Piotrowski! Jak to byĺo z zatrudnieniem w spóĺce żony pana Poręby? Czy audyt to obejmował?
keisyr
keisyr 02.06.2019, 13:20
Kierowcy-wandale niszczą chodniki i trawniki w Nowym Saczu, rozjeżdżając je samochodami. Przykład, zniszczony zieleniec na ulicy Broniewskiego w Nowym Saczu koło szkoły podstawowej przez parkujące na nim samochody. Handzel i i Straz Miejska przyzwalaja na to bezprawiei i akty wandalizmu !!! Handzel, jeżeli do czasu zanim nie zostaniesz usunięty z Ratusza nie naprawisz zniszczonych chodników i trawników na swój koszt to doprowadzimy Ciebie do prokuratury razem z Twoimi nierobami ze Straży Miejskiej !!!
Student
Student 02.06.2019, 07:31
Panowie profesorowie, rozumiem trafiła się fucha - z czegoś przecież trzeba żyć ale chodź trochę się szanujcie.
fan
fan 01.06.2019, 16:25
Smutni panowie, smutni panowie.. . ZIAJA na prezydenta!
erwe
erwe 01.06.2019, 11:27
ziaja na prezydenta , uważam
keisyr
keisyr 31.05.2019, 17:39
Pani Iwono Mularczyk, niech Pani ratuje sytuację. Proszę zatrzymać Tesco w Nowym Saczu !!! Niech Pani przekaże kierownictwu Tesco że sytuacja w Nowym Saczu wnet wróci do normalności. Handzel zostanie usunięty z Ratusza i skończą się zwolnienia z pracy i likwidacje instytucji
Zatrzymać Tesco a wyrzucić Handzla !!!
Iwona
Iwona 03.06.2019, 13:26
uposledzony umysłowo, tesco zamyka od dawna swoje sklepy w całym kraju. Sącz nie jest tu wyjątkiem. Poczytaj czasem co dzieje się poza Sączem buraku.
keisyr
keisyr 31.05.2019, 17:34
Zamykają Tesco w Nowym Sączu !!!
Firma ucieka z Nowego Sacza bo miasto umiera !!! Handzel gnoi miasto (zwalnia pracowników I likwiduje instytucje) !!!
Zatrzymać Tesco w Nowym Saczu, a wyrzucić z Ratusza Handzla !!!
konkurencja
konkurencja 31.05.2019, 05:46
konkurencja jest i nie spi
Re
Re 30.05.2019, 21:17
Jeśli ktoś sam się przechwala to wartość jego jest symboliczna
Rzetelny audyt
Rzetelny audyt 30.05.2019, 20:00
hahahhahahaha cytuje : „ ... Koleżanka szukała ...”, miała sprawdzać a nie SZUKAĆ ! Haha
xyz
xyz 30.05.2019, 16:21
Czy w wyniku tego niby audytu zostanie zwolniona z NOVEJ żona dyrektora którego zatrudnił Handzel. Żonce znakazło sięi miejsce w spółce od zaraz a bezrobotna nie była. Kto kazał ją przyjąć i ba jakich warunkach do NOVEJ ? Może w końcu prezes Piotrowski to ujawni dla jasnościi sorawy
ŚMIECIARZ
ŚMIECIARZ 30.05.2019, 15:51
SZOK! Szok i niedowierzanie! Audyt już dawno przekroczył granice audytu zamieniając się w szereg spekulacji i pomówień ! Kto na to zezwala?
Jak można tak oczerniać wieloletni zarząd spółki? W odróżnieniu od dobrej zmiany różnili sie przede wszystkim podejściem do człowieka !
sądeczanka
sądeczanka 30.05.2019, 15:33
"Jest wielu takich, co dla interesu osła w ogon całują" . Przysłowie perskie, które powinien znać każdy najemny, nie tylko telewizyjny, prezenter.
Mieszkaniec Osiedla Przetakówka
Mieszkaniec Osiedla Przetakówka 30.05.2019, 14:57
Zamknąć to trucicielstwo! Śmietnisko miało zgodę tylko na 15 lat - oszukali mieszkańców! Rąbią kasę na naszej krzywdzie i zdrowiu! Śmierdzi nie tylko smrodem śmietniska ale i chemikaliami tak, że można zdechnąć. Wielka mi "spółka" na krzywdzie ludzi! Trują nas!
H
H 30.05.2019, 14:47
No to jakiś wolne żarty z tym kolejnym "audutem". Kto, ile i komu za tą zabawę płaci to trzeba zaudytować.
Sądeczanin
Sądeczanin 30.05.2019, 14:37
Ciekawa prezentacja. Po wprowadzeniu programu naprawczego proszę o konferencję i podanie informacji dotyczącej zapotrzebowania jak i zasadności zatrudnienia: pełnomocnika do spraw systemów jakości, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. Proszę też o weryfikację kompetencji i przydatności tej osoby.

Pozostałe