Rozmowa Dnia

  • 25.05.2019, 08:58
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_05_24_rd_lelek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej Telewizji Sądeckiej jest Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek.

Rozmowa jest częścią piątkowego bloku programowego w Naszej Telewizji Sądeckiej kanał 140 operatora kablowego Vectra w Nowym Sączu.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roman
Roman 28.05.2019, 22:13
A jakże inaczej as2. Kolejny pożal się Boże fachowiec pewnie czeka na stołeczek bo przecież kampania była droga. W kampanii do PE wszyscy kandydaci łącznie nie powiesił w Nowym Sączu takiej ilości banerów ile miał ich Handzel. Ciekawe jak to jego komitet rozliczył w PKW. Tu by się przydał audyt i może trzeba będzie o to wystąpić.
LL
LL 28.05.2019, 14:38
Panie Burmistrzu, jak mogliście dopuścić do tego, że prezes Adamek z Sądeckich Wodociągów i jego zastęoca ulegli presji wywieraniej na Nich pezez handzlowych i zwrócili się o rozwiązanie z nimi umowy na zarządzanie tą spółką miejską. Trudno wymagać żeby bez wsparcia kopalni się z koniem. Odchodzą ostatni fachowcy. Handzel się cieszy bo dopiął swego a miasto dziadzieje. Aleśmy się doczekali władzy w mieście. A może mamy z własnego wyboru to na co zasłużyliśmy.
Pani panI
Pani panI 28.05.2019, 18:59
W sedno!
as2
as2 28.05.2019, 20:54
Ja się tylko obawiam, że bezrobotny radny z KN, czeka na ten "stołek" . Obym się mylił...

Pozostałe