Trwa audyt w miejskich spółkach.

  • 24.05.2019, 09:22
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_05_23_spolki_sesja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Potężny problem dla naszego miasta - tak prezydent Ludomir Handzel, podczas ostatniej sesji, określił sytuację miejskich spółek. Miasto stoi przed koniecznością ich dokapitalizowania, a podczas wtorkowych obrad radni zgodzili się na przekazanie 353 tys. zł na spółkę Nova i 780 tys. na MPK.

We wszystkich miejskich spółkach trwa właśnie audyt, wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przyjezdny z otwartą głową
Przyjezdny z otwartą głową 28.05.2019, 21:59
Szkoda, że inne spółki śladem wodociągów nie przeszły przetasowań własnościowych. Wtedy nie decydowałby jedyny udziałowiec czyli prezydent, którego funkcje sprawuje wygrana w wyborach osoba gdzie zadecydowala polityka a efektywność działania, zyski i rozwój danej spółki. Niech decyduje interes społeczny i gospodarczy miasta a nie interes danej opcji politycznej.
Sączers
Sączers 28.05.2019, 21:52
Minęło pół roku od wyborów i nic szczególnego się nie dzieje tylko spijanie piany z osiągnięć poprzedników oraz korzystanie z ich dorobku dla miasta. A dobry dorobek zaprzepaszczony topnieje. Każda jednostka przez kolesiostwo, ustawki i niekompetencje doprowadzona zostanie do ruiny. Ktoś kto gdzies był a za tym nie szły żadne osiągnięcia to poprostu bycie. A to bywanie przez 5 lat skonczy się koniec końców na cofnięciu.
Furc
Furc 26.05.2019, 13:44
A może by jakiś audyt u sąsiada zlecić to by dopiero się działo.
Antoni
Antoni 26.05.2019, 10:42
problemem nowego sacza jest handzel i jego niedouczeni przy***sy
keisyr
keisyr 24.05.2019, 17:06
Doprowadzić Handzla do prokuratury pod zarzutem popełnienia przestępstwa !!! Przestępstwo to polega na wyprowadzaniu ogromnych publicznych pieniędzy z budzetu Nowego Sącza na bieżące funkcjonowanie tylko jednej spółki, czyli bankruta Sandecję !!!
Bankrut ten nie ma nawet normalnego stadionu, bo stadionem nie można nazwać pastwiska przy Kilińskiego w Nowym Saczu dla bydła !!!
W 2019 roku Handzel na bankruta Sandecje wyprowadził już 7 mln złotych naszych pieniędzy !!!
anty
anty 24.05.2019, 14:28
Rozum... ile kosztuje. Oficjalnie chyba 120 tysięcy a nieoficjalnie tyle kosztował audyt samego SIMu. Jak za każdą spółkę tyle wezmą to pójdzie w miliony. Ale o tym się nie mówi.
Rozum
Rozum 24.05.2019, 13:00
A kto to audytuje i za ile? Od pół roku u władzy jest nowa ekipa a spółki działają jak działały tylko zarządy się zmieniły. A gdzie te darmowe bilety i sponsorzy dla Sandecji? Jakoś się o tym Ludomirowi zapomniało. No bo z pewnością łatwiej jest rozrabiać innych niż samemu wziąć się do roboty.

Pozostałe