Przybywa wody w Kmienicy i Łubince

  • 23.05.2019, 17:53 (aktualizacja 23.05.2019, 18:07)
  • red.
2019_05_23_powodz_bez_komentarza.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Intenywne opady deszczu spowodowały podniesienie poziomu wód sądeckich rzek. W Nowym Sączu obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe. Służby miejskie na bieżąco monitorują sytuację. Służby zarządzania kryzysowego uruchomiły magazyn przeciwpowodziowy, z którego wydawane są worki z piaskiem do zabezpieczenia zagrożonych nieruchomości.

Prognozy pogodowe nie są niestety optymistyczne, w dalszym ciągu ma padać,. Informacje o wszystkich zdarzeniach mających wpływ na lokalne bezpieczeństwo należy przekazywać do Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego pod numer 18 44 86 681.
 

 

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 24.05.2019, 17:21
Handzel zapowiadał w kampanii wyborczej że ureguluje rzeki w Nowym Sączu, a nad Kamienicą zbuduje bulwary !!! Wymachiwał przed kamerami zdjęciami bulwarów !!!
Jak długo taki człowiek bez zasad, z niskiej warstwy społecznej będzie w Ratuszu ?

Pozostałe