W Obiektywie - oświadczenie byłego prezesa SIM Marka Oleniacza

  • 23.05.2019, 14:49 (aktualizacja 23.05.2019, 14:52)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_05_23_oswiadczenie_oleniacza.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Marek Oleniacz - były prezes SIM w sprawie rzekomych nadużyć w spółce.

/briefing prasowy/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Audytor.
Audytor. 23.05.2019, 21:47
Wyjaśnienia Marku będziesz składał policji i prokuratorom. Audyt to nie przesłuchanie
Rrr
Rrr 23.05.2019, 17:38
Fakt sim to może nie jest spółka moich marzeń ale takie szmacenie ludzi to już klasyka tej pijarowskiej ekipy. Która oprócz lansu na nieswoimi nic oprócz obietnic nie wnosi do tego miasta.
Jarek
Jarek 23.05.2019, 17:17
Żeby się Pan nie zagonił tymi pozwami?... Nic Pan nie wyjaśnił w swej konferencji a tylko moim zdaniem się Pan ośmiesza przed mieszkańcami nie należącymi do żadnej PARTI .
koza
koza 23.05.2019, 17:03
debilne wyjaśnienie
AF
AF 23.05.2019, 16:58
Rację ma Pan prezes Marek Olenicz. Do podniesionej przez Niego sprawy odniosłam się w komentarzu pod materiałem o butelkomacie bo w świetle faktów skojarzenie jest oczywiste.
keisyr
keisyr 23.05.2019, 16:39
Pani Iwono Mularczyk,
Dlaczego Pani nie zarządza referendum w sprawie odwołania Handzla !!!
Dlaczego Pani pozwala aby taki Handzel, który gardzi ludźmi, dba tylko o własne interesy, który oszukał mieszkńców, szkodzi Nowemu Sączowi, przebywał w Ratuszu !!!
Dlaczego Pani pozwala na utrzymywanie przez Handzla bankruta Sandecję za wielkie miliony kosztem innych klubów sportowych w mieście (gdzie jest koszykówka, piłka ręczna, siatkówka) !!!

jedyny taki arkadiusz
jedyny taki arkadiusz 23.05.2019, 18:50
Twoja Pani Iwona ma układ z Handzlem już od wyborów, a Ty dalej tego nie widzisz? A ty cały czas jej rowa liżesz i nosek masz brązowy. Wciąż tylko rząd pis, Sris... Keisyr przejżyj na oczy!

Pozostałe