Odmłodnieją małopolskie zabytki

  • 16.05.2019, 16:00
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_05_16_kapliczki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Odnowienie ołtarza w kościele pw. św. Wawrzyńca w Nowym Sączu, remont malarskiej dekoracji sklepienia w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej czy konserwacja polichromii i kamiennych detali w kościele pw. Wszystkich Świętych w Bobowej. To tylko trzy z kilkunastu inwestycji, które już wkrótce zostaną przeprowadzone. Środki zostały przekazane w ramach konkursów Ochrona Zabytków Małopolski i Kapliczki Małopolskie.

Łącznie, na terenie powiatu nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego zostanie odnowionych 18 obiektów i 16 kapliczek.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan M.Ruchała PTHistoryczne
Jan M.Ruchała PTHistoryczne 17.05.2019, 14:44
Już kilka lat temu prosiłem b.starosty sądeckiego o wydanie publikacji o sądeckich kapliczkach.Inne powiaty już dawno takie publikacje wydało.A Ziemia Sądecka nadal czeka.....

Pozostałe