Przybędzie żłobków ale będą droższe

  • 16.05.2019, 11:11
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Przybędzie żłobków ale będą droższe
W Nowym Sączu powstanie Zespół Żłobków Miejskich. W jego skład wejdą obecnie istniejący Żłobek Miejski przy ulicy Klasztornej, który otrzyma nazwę Żłobek Miejski nr 1 oraz dwie nowo utworzone placówki, na które miasto otrzymało dofinansowanie w ramach rządowego programu Maluch+. Nowe żłobki (nr 2 i nr 3) będą się mieścić w budynkach przy ulicach: Podhalańska 38 oraz Kusocińskiego 4a. Niestety rodzice za pobyt dziecka w żłobku będą musieli zapłacić więcej.

Dotychczasowe miesięczne koszty pobytu dziecka w żłobku to czesne w wysokości 220 zł oraz stawka dziennego wyżywienia w wysokości 5 zł. 

Od czerwca te opłaty prawdopodobnie "pójdą" w górę. Miesięczne czesne wyniesie 280 zł a stawka żywieniowa to 6 zł za dzień. Jeżeli w tym samym żłobku przebywa równocześnie dwoje lub więcej dzieci tych samych opiekunów prawnych, opłata za każde dziecko wynosi 75% całej kwoty.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 16.05.2019, 12:07
Czy chcesz żeby ci się poprawiło ale będzie gorzej ! weź i odpowiedz człowieku !

Pozostałe