Most "heleński" oficjalnie otwarty

  • 11.05.2019, 17:14 (aktualizacja 11.05.2019 17:31)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2019_05_11_uroczyste_otw_mostu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Relacja z otwarcia mostu heleńskiego

Most po trwającym kilkanaście miesięcy remoncie został oddany do użytku w miniony czwartek. Dziś (11 mają) nastąpiło jego oficjalnie otwarcie. 

Nasza Telewizja Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Benuś
Benuś 14.05.2019, 10:54
Ludku nie daj się tak prosić ludowi twojemu i otwórz most trzeci raz tylko zrób taką imprezę jak ta nocna. Będzie znowu super zabawa.
Hanka
Hanka 14.05.2019, 08:03
Handzel powiedzisł, źe zaudyytuje stsn mostu bo zdanien niektórych kierowców nawierzchnia na moście heleńskim jest pofałdowana.A co się dziwić jak w dniu oficjjalnego otwarcia wpuścił na most wojsko niemieckie i ruskie a nawet czołg. A powaźnie mówiąc zamiast audytować mógłby swoich łudzi dopilnować,źeby sprawdzalili co i jak wykonawca robi. Swoją drogą wielu jest takich co na wszystko psioczą i nikt niczym im nie dogodzi.
Zosia
Zosia 13.05.2019, 22:33
Za Handzla to nawet maj zimny jak nigdy
Przekorny
Przekorny 12.05.2019, 23:46
Panie Handzel! Niech Pan otworzy most po raz trzeci ale bez duchownych katolickich tylko z pastorami. Tak w ramach równości wyznań.
ala
ala 12.05.2019, 23:54
z prawosławnymi, grekokatolikami, Świadkami Jechowy i z rabinem
keisyr
keisyr 12.05.2019, 18:45
Poniżej udział w kosztach budowy mostu heleńskiego w Nowym Sączu:
1. Rząd Prawa I Sprawiedliwości - 70 mln zł
2. Ryszard Nowak (ówczesny Prezydent Nowego Sacza ) - 19 mln zł
3. Handzel (obecny Prezydent Nowego Sacza) - 0 zł
Powyższe zestawienie polecam wszystkim upośledzonym umysłowo co inaczej myśleli !!!
kasjer
kasjer 14.05.2019, 11:32
Który rząd ma własne pieniądze???
1. Z oświadczeń majątkowych byłych i obecnych członków Rady Ministrów (rządu PiS) wynika, że nie mogli wyłożyć 70 mln pln na budowę mostu.
2. Z oświadczenia majątkowego Ryszarda Nowaka wynika, że nie mógł on wyłożyć 19 mln pln na budowę mostu.
3. Do obecnego prezydenta Handzla się nie odnoszę bo nie ma to sensu.
Reasumując:
most wybudowano z pieniędzy podatników polskich (środki państwa polskiego) oraz ze środków przekazanych z UE (środki ze składek państw członkowskich w tym polskich). Proste? Proste!
Sądeczanka
Sądeczanka 12.05.2019, 20:11
Drobna korekta punktu 3: 25 tys zł za watę cukrową pod zamkiem
Hanka
Hanka 12.05.2019, 14:50
Nikt tego nie dokonał tylko prezydent Nowego Sącza. Inscenizacja na moście heleńskim godna polskiego patrioty. Niemcy na polskim czołgu a żołnierze Armii Czerwonej dumnie paradujący pod polską flagą. Głupie to, wręcz durne i świadczy o jakości organizatora tych wydarzeń z 11 maja na heleńskmi moście. A ludzi jak to w Nowym Sączu ba miejskich imprezach co kot naołakał. Klapa całkowita z tym uroczystym oddaniem mostu do użytku.
Zdeklasowany
Zdeklasowany 12.05.2019, 11:34
Warto przypomnieć sobie i porównać niedawne, patriotyczne uroczystości związane z odsłonięciem pomnika marszałka Piłsudskiego, czy też przeniesieniem grobu gen. Pierackiego, z tymi bezmyślnymi i nieporadnymi uroczystościami, aby zobaczyć różnicę kilku klas.
młody i stary
młody i stary 12.05.2019, 08:10
Panie prezydencie niech pan otworzy most po raz trzeci. Bardzo prosimy. Podziwiamy Pana za wielkie umiejętności organizowania
Imprez. Pan tak potrafi rozbawić młodych i starych że aż trudno uwierzyć że nie padli że śmiechu. A jak Pan cudnie dobiera aktorów tych zabawnych imprez. Jak w dobrym kabarecie jest polityk i to nawet nie jeden, ksiądz a nawet biskup, redaktor a nawet ich wielu, gawiedź dość nieliczna bo jest Pan co warto docenić bardzo ioszczędny i jest Pan z całą ekipą swoich komediantów. Jak pięknie połączył Pan pod polską flagą Marszałka Piłsudskiego na jednej imprezie z żołnierzami sowieckimi i niemieckimii a wszystko okrasił Pan watą cukrową dla młodych i kropidłem dla starszych. Było bosko. To niech pan otworzy most trzeci raz i zrobi i wyreżyseruje taką imprezkę jak tą nocną i tą za dnia. Pan jest taki fajny drogi, kochany, uroczy panie prezydencie że aż chce się już Panu podziękować za tą wielką robotę którą Pan dla nas wykonał. Pewnie chce Pan już odpocząć po tych wieloletnich staraniach o budowę mostu, użeraniu się z tą niewdzięczną Szydłową o pieniądze na budowę tego mostu nie mówiąc już jak musiało Pana zmeczyć to fotografowanie się przez 5 miesięcy na budowie mostu i ciągnięcie zapory drogowej nocą żeby koledzy mogli przejechać na motorach rowerach oraz z rejestracją KNS. . A pomimo to zrobił Pan i tak pięknie wyreżyserował te dwie komiczne imprezki. Ile mieliśmy uciechy. Chcemy więcej, za tego prezydenta co był wcześniej to tylko budowa, budowa, budowa a imprezek takich zabawnych zero. Za Pana rządów tylko Pan haruje a reszta się bawi. Jaka to dobra zmiana. Tak się cieszyymy że na Pana głosowaliśmy a po tych zartobliwych imprezkach na moście zrozumieliśmy że Pana obietnice wyborcze to były żarciki i od wczoraj śmiejemy się z nich do rozpuku. Błagamy Pana jak świętego o trzecie tak zabawne jak dwa poprzednie otwarcie mostu.

Miss
Miss 12.05.2019, 19:33
Rewelacyjne podsumowanie!!!
Stanisław
Stanisław 12.05.2019, 02:25
W sobotę 11. 05. 2019 r. podczas oficjalnego otwarcia mostu w Nowym Sączu obrażono Naród Polski. Na ustawionym na lawecie polskim czołgu obsadzono przebierańców jako żołnierzy niemieckich i czerwonoarmistów, z których jeden wymachiwał polską flagą. To zrobiono pod auspicjami władz miasta, które to otwarcie mostu zorganizowały i za które ponoszą odpowiedzialność. Prezydent miasta może liczyć na medale za zasługi od Merkel i Putina. Nie potrafię zrozumieć tego, że na tą inscenizację nie zareagowali parlamentarzysci obecni na otwarciu mostu. Takich mamy patriotów.
RUDY 104
RUDY 104 12.05.2019, 19:02
Nie ma się co burzyć. T-34 to rosyjski czołg średni, a i orzeł był jakiś też nie całkiem polski. Nosili go żołnierze LWP którzy nie zasłużyli na miano wyklętych, zaklętych, niezłomnych, idących tropem wilczym, etc, etc. Ich przelana krew była bardziej czerwona niż biało-czerwona by mogli zasłużyć na życzliwą pamięć w obecnej Polsce. O co to oburzenie zatem ?
Antoni
Antoni 12.05.2019, 02:07
jak mamy wymagać od świata aby nas szanowali jako Polaków jak dopuszczamy do sytuacji że grupa rekonstrukcyjna jest przebrana za zołnierzy w mundurach sowieckich i niemieckich i jedzie na czołgu z godłem Polski a żołnierz sowiecki ma w reku Polską flagę. Czy w tym przypadku nie powinien prokurator wszcząc z urzędu postepowania o zbeszczeszczenie Polskich symboli narodowych wobec organizatora całej tej szopki na moście czyli handzla,Dziwię się parlamentarzystom a w szczególności posłowi Mularczykowi który tak rzekomo walczy o reparacje wojenne od niemców , że nie zareagował ani nikt z towarzystwa historycznego taki np giza który zauważył a skomentował w sadeczaninie ze jednej posłance upadła wstega podczas przecięcia i komentuje o braku szacunku do wstegi w barwach narodowych a nie zauwazył ze doszło do obrazy symboli narodowych przez organizatora, Handzel przynosi wstyd Nowemu Sączowi żadnej ogłady tylko wychodzi taka wiejska polityka którą prowadzi sołtys stawiarski z chełmca ,
Handzlowi i doktorkowi porębie przypominam , że sowieci i niemcy to byli okupancji.Przez takich jak oni czego możemy wymagać od swiata jak sami kreujemy taką politykę,

Handzelek to tylko nadaje się na kelnera widać to było jak sprawnie podaje nożyczki, Handzelek to musi uczyć się przemówień od Nowaka lub Gwiżdża bo to jak się wysławia to żenada.
Mam szacunek do Nowaka i Gwizdza , głównych budowniczych mostu ze swoim nazwiskiem nie firmowali tej szopki i nie wzięli udziału.
Pozdrawiam senatora Koguta to jeden parlamentarzystów z sądecczyzny który ma jaja i wali prosto z mostu.
Gustlik
Gustlik 13.05.2019, 00:11
Nazywasz godłem Polski tę gapę na ruskim czołgu T34 ?
Martyna
Martyna 12.05.2019, 01:16
Brak obycia, gbur, nie umie inteligentnie mowic, wstyd Panie Rybski ze sie Pan chwali ze Handzel jest absolwentem I LO , bo ja rowniez jestem absolwentka I LO. Pewnie nie wykorzystal w pelni lekcji. ZENADA NAJGORSZY PREZYDENT JAKI DO TEJ PORY BYL W NOWYM SĄCZU. Naucz sie podstawowych zasad, w kazdej dziedzinie
podpis
podpis 11.05.2019, 23:43
Brawo Prezydent Handzel, brawo dobra zmiana.
wiesław
wiesław 11.05.2019, 21:07
czy Pan Dumana oficjalnie zmienił poglądy i dołączyć do ekipy Pana Handzla? ojjjj szkoda... dużo to mówi o charakterze i wartościach człowieka...
Jozin z Sądeckich Bazin
Jozin z Sądeckich Bazin 11.05.2019, 21:45
Brawo Dimana.radny ma dziapać dla miasta a nie wojenki robić za przegrane wybory jak reszta pisiorów......
Ewa
Ewa 11.05.2019, 21:02
Poziom uroczystości żenujący jak cała prezydentura Ludomira Handzla.
Wieś tańczy i śpiewa.
Maria
Maria 11.05.2019, 23:55
skąd u Pani taka zlość?
Sądeczanin
Sądeczanin 11.05.2019, 20:59
ale to słabe... w pierwszej kolejności dziękuje budowniczym?! przeprasza??? żeby coś powstało musi być wysiłek.. zupełny brak zrozumienia... zbyt mała marynarka... z Prezydenta zrobił się kelner z tacą,który nie przecina wstęgi???
Anna
Anna 11.05.2019, 21:16
O Biskupie Jeżu też zapomniał i nie zauważył nieobecności Prezydenta Nowaka
lektor
lektor 12.05.2019, 19:04
O Biskupie Jeżu przypomną nam kiedyś jego ministranci.
Ewa
Ewa 11.05.2019, 21:05
zgadzam się w 100%

Pozostałe