Dziękują prezydentowi Ryszardowi Nowakowi za nowy most

  • 11.05.2019, 13:54 (aktualizacja 11.05.2019 14:25)
  • red.
Dziękują prezydentowi Ryszardowi Nowakowi za nowy most
Mobilny baner z podziekowaniami dla prezydenta Ryszarda Nowaka od wczoraj jeździ po Nowym Sączu. Pod tekstem "Dziękujemy Prezydentowi Ryszardowi Nowakowi za nowy most heleński" podpisało się Stowarzyszenie Wybieram Nowy Sącz.

Przypomnijmy dziś oficjalne otwarcie mostu heleńskiego. Kulminacyjnym  punktem tego wydarzenia ma być poświęcenie Ronda ks. infułata Władysława Lesiaka, a następnie przecięcie wstęgi i oficjalne otwarcie nowo wybudowanego mostu przez zaproszonych gości. Już teraz jednak wiadomo, że na uroczystość nie wybierają się raczej wicepremier Beata Szydło, wojewoda małopolski ani marszałek województwa.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 14.05.2019, 20:40
Dziekujemy Prezydentowi Ryszardowi Nowakowi za ciasne wiejskie ronda po obu stronach mostu heleńskiego I odcięcie ulicy Dunajcowej !!!
Dziekujemy Prezydentowi Ryszardowi Nowakowi za ciasne wiejskie rondo przy Galerii Trzy Korony I zatkanie tym rondem ulicy Barskiej I Krańcowej !!!
twoja stara
twoja stara 17.05.2019, 10:29
Upośledzony umysłowo, ciasne to są dziurki twojej starej.
piotr
piotr 13.05.2019, 17:20
nowy most heleński to zasługa Ryszarda Nowaka. Od lat 80 było wiadomo, że przeprawa jest w fatalnym stanie. nikt jednak nie podjął się tego tematu dopiero On. to również On i jego ekipa zdobyli środki na północną obwodnicę, która przejęła ruch podczas budowy mostu heleńskiego. Dzięki Nowakowi zyskaliśmy dwa mosty. wartość tych inwestycji to blisko 200 milionów złotych. Warto o tym pamiętać.
keisyr
keisyr 12.05.2019, 18:52
Poniżej udział w kosztach budowy mostu heleńskiego w Nowym Sączu:
1. Rząd Prawa I Sprawiedliwości - 70 mln zł
2. Ryszard Nowak (ówczesny Prezydent Nowego Sacza ) - 19 mln zł
3. Handzel (obecny Prezydent Nowego Sacza) - 0 zł
Powyższe zestawienie polecam wszystkim upośledzonym umysłowo co inaczej myśleli !!!
szydło
szydło 14.05.2019, 13:13
Który rząd ma własne pieniądze???
1. Z oświadczeń majątkowych byłych i obecnych członków Rady Ministrów (rządu PiS) wynika, że nie mogli wyłożyć 70 mln pln na budowę mostu.
2. Z oświadczenia majątkowego Ryszarda Nowaka wynika, że nie mógł on wyłożyć 19 mln pln na budowę mostu.
3. Do obecnego prezydenta Handzla się nie odnoszę bo nie ma to sensu.
Reasumując:
most wybudowano z pieniędzy podatników polskich (środki państwa polskiego) oraz ze środków przekazanych z UE (środki ze składek państw członkowskich w tym polskich). Proste? Proste!
Powyższe zestawienie polecam wszystkim upośledzonym umysłowo co inaczej myśleli !!!
Marr
Marr 12.05.2019, 10:44
Dziękujemy również za ronda i odcięcie Dunajcowej ;)
Gosia
Gosia 12.05.2019, 07:13
Fajny pomysł
Dobra zmiana
Dobra zmiana 11.05.2019, 23:37
Takie tam komuszki z wybieram układ który się na szczęście skończył :)
Stary
Stary 11.05.2019, 23:43
Historia kołem sie toczy
Keisyr
Keisyr 11.05.2019, 22:20
Dziękujemy Rządowi PiS który dał ponad 70 mln na most Prezydent Nowak dał tylko 19 mln !!!
gog
gog 14.05.2019, 13:15
Który rząd ma własne pieniądze bejdoku???
most wybudowano z pieniędzy podatników polskich (środki państwa polskiego) oraz ze środków przekazanych z UE (środki ze składek państw członkowskich w tym polskich). Proste? Proste!
Jozin z Sądeckich Bazin
Jozin z Sądeckich Bazin 11.05.2019, 21:50
Tanio wazeline sprzedam..chyba ze wy tak w doopsko bez wazelinki mu włazicie....
Maria
Maria 11.05.2019, 20:12
Na transparencie powinno być : dziękujemy P. R. N. Za: rok niesamowitych korków w mieście, stracone pieniądze za paliwo i nerwy. Tyle w temacie. Kto te komentarze pisze? Co wy ludzie, żyjemy w tym samym mieście czy w zupełnie odległych krainach? Co jest?
Miro
Miro 11.05.2019, 23:34
To co lepiej było nic nie robić i czekać aż stary most się zawali.Wiem, wtedy nie byłoby korków. To proszę spróbować zrobić remont w domu, tylko tak żeby się nie kurzyło.
rob
rob 11.05.2019, 21:04
jak mozna coś budować zupełnie bez utrudnień? trochę
wyoraźni i obiektywizmu!
Jozef
Jozef 11.05.2019, 20:37
Czy budowa-zamknięcie mostu, przez który przechodzi główny szlak komunikacyjny miasta może nie generować korków? No chyba że jest to Bifrost i prowadzi do innych światów? Gdzie tu sens gdzie logika? Właśnie, co jest?
Maria
Maria 12.05.2019, 00:08
Panie Józefie. Polecam zapoznać się z komentarzem ponownie. Nikt tu nie pisał o niemożności występowania korków w trakcie budowy mostu.
Józef
Józef 12.05.2019, 13:36
Pani Mario, po co pisać o rzeczach oczywistych - to miałem na myśli. Masło maślane...echh
kibic
kibic 11.05.2019, 14:24
Tak czy owak Ryszard Nowak
kropka nad i
kropka nad i 11.05.2019, 14:18
I dobrze. Nic dodać nic ująć .

Pozostałe