Rozmowa Dnia - Ryszard Nowak były prezydent Nowego Sącza

  • 10.05.2019, 14:52
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_05_10_rd_nowak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest były prezydent Ryszard Nowak.

Wśród poruszanych tematów znalazło się m.in. zakończenie budowy mostu heleńskiego.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Martynka
Martynka 30.07.2019, 10:32
Dezinformator, teraz wychodzi dziadostwo w każdym calu za rządów gościa NTV, sukcesy NOVEJ i sprzedaż udziałów SW, to też jego sukcesy.
emigrant
emigrant 19.05.2019, 16:15
A ja posluchalem rady Handzla jaka dal kilka lat temu w wywiadzie pracownikom Neewagu..Bo mi sie to wszystko nie podoba !! No to wyjechalem i nagle wszystko mi sie podoba!!Handzla nie widac,Bochenka nie slychac,nikt mi pensji nie obcina,I prawde mowiac wroce do Sacza ale tylko na referendum ktore tych blaznow moze usunie z tego pieknego miasta.Sadeczanie tak daliscie doopy w wyborach ze hej!!Teraz ponosicie tego konsekwencje.Za piec lat to.......
kawon
kawon 14.05.2019, 09:07
...oooo przeoczyłem przez tą łysinę panią redaktor ! ... jak zwykle klasa !!
rysiek keisyr
rysiek keisyr 12.05.2019, 19:28
Koszty społeczne budowy mostu ponad 100 mln !!!
Tego nikt nie doliczy ???
keisyr
keisyr 12.05.2019, 18:55
Poniżej udział w kosztach budowy mostu heleńskiego w Nowym Sączu:
1. Rząd Prawa I Sprawiedliwości - 70 mln zł
2. Ryszard Nowak (ówczesny Prezydent Nowego Sacza ) - 19 mln zł
3. Handzel (obecny Prezydent Nowego Sacza) - 0 zł
Powyższe zestawienie polecam wszystkim upośledzonym umysłowo co inaczej myśleli !!!
Robert
Robert 13.05.2019, 18:37
Czyli Ryszard Nowak dał 19 mln zł , a ministrowie i prezez rady ministrów wraz z posłami pis 70 mln ?
A ja głupi zawsze mysłalem ze pieniadze z budzetu są obywateli :( z drugiej strony duze to pieniazki i zastanawiam sie jak Pan Nowak i rzad pis je pozyskali i czy oby legalnie .
jan
jan 12.05.2019, 18:09
Uwaga Uwaga Uwaga słowa Nowaka że "nie ma za co przepraszać" szczyt arogancji ! Człowieku ty wstydu nie masz ! Ludzi okłamaliście publicznie dla własnego interesu ! żeby wybory wygrać !
Antoni
Antoni 12.05.2019, 15:38
pani Mario jak sie mówi prawdę o handzelku czyli alibabie i 40 rozbójników to jest szerzenie nienawiści.
Taurus
Taurus 12.05.2019, 13:21
Pani Mario szanowna jest coś takiego jak wolność słowa gwarantuje to konstytucja Polski...nie podoba się to Pani...może nie jest Pani Polką?
Robert
Robert 11.05.2019, 16:24
Żadns z osób przecinających wstęgę podczas oficjalnego otwarcia mostu heleńdkiego, oprócz w niewielkim zakresie posła Janczyka, w niczym nie przyczyniła się do jego powstania a niektórzy wręcz przeszkadzali. Tych, którzy faktycznie doprowadzili do budowy mostu zwyczajnie zlekceważono, poniżonoi i byli nieobecni. To było celem Handzla, który jutro będzie występpwał z bliską kościołowi euruposłanką Różą Thun, którego hierarchą jest bp Andrzej Jeż. Hipokryzja poświęcona przez biskupa ordynariusza. Tak jest w Nowym Sączu pod rządami Handzla i jego rzeczywistych koalicjantów z PO i od posła Naimskiego.
Maria
Maria 11.05.2019, 20:02
Co za bzdury
LL
LL 11.05.2019, 15:24
Jak na zaproszenie że strony Handzla do otwarcia mostu wypięła się Szydło, marszałek wojewoda to dopiero wtedy Handzel powiedział że do otwarcia poprosi prezydenta Nowaka. Kultura psia krew wysoka tego prezydenta a raczej likwidatora
miss
miss 11.05.2019, 21:01
a gdzie widziałeś na otwarciu Prezydenta Nowaka?
Greg
Greg 11.05.2019, 09:38
Podobno zło wraca i wierzę, ze tak będzie
Antoni
Antoni 11.05.2019, 00:27
powiedział prawde o braku szacunku do drugiego człowieka przez handzla. Tylko handzlowi zostali ludzie z fitnesu , ze służby bezpieczeństwa wasiluk , niedouczona córka współpracownika słuzby bezpieczeństwa belska, sitwa doktorka poręby i jego zony , baliczek ten od gazety polskiej oraz proboszcz z fary jurkiewicz ten co się chwalił z ambony że schudnął 20 kg a gówno mnie to obchodzi oraz jego orły z koalicji nowosądeckiej błazen ziaja , żelazko i ten z Inspekcji transportu drogowego kwiatkowski co miał sponsorów sciągnąc do sandecji ale nie powie jakich, chyba muszą być z mafii aloibaby czyli handzelka.
I jeszcze jedno gdzie jest prokuratura jak handzelek 4 maturzystów przewozic przez most który nie był dopuszczony do ruchu bez odbioru przecież to jest karalne. Widać tu metody jego guru wieśniaka stawiarskiego.
Jak bochenek nie mógł zrobić miasta z chełmca tak zrobi z Nowego Sącza wieś.
Maria
Maria 11.05.2019, 19:53
Szanowna Redakcjo. Tego typu komentarze nie powinny być udostępniane w Internecie. No chyba że popieracie szerzenie nienawiści? A Pan lub Pani, który pisze takie wstrętne treści powinien być zablokowany. Nie ma to jak wyżywać się w Internecie . Pozdrawiam
Styl
Styl 10.05.2019, 22:24
Flaki z olejem, flegmatycznie-nie da się tego słuchać do końca bo się spać chce!
Trzeba działać a nie owijać w bawełnę, gadka szmatka itd.."spokojnie"
W Warszawie to wiedzą co spowalniać na zlecenie naszych "guru" właściciela dużej firmy sądeckiej, żeby nie stracić taniej siły roboczej..





Flak&Olej
Flak&Olej 10.05.2019, 22:47
Sie nie da to sie nie słucha...
Funik
Funik 10.05.2019, 21:42
Ekipa Handzla betonuje się na amen. Przecież nawet PO nie moze na nich postawić bo oni grają tylko na siebie cudzym kosztem.
Zuza
Zuza 10.05.2019, 20:47
Before-Empatia.Today-Pogarda
Sądeczanka
Sądeczanka 10.05.2019, 18:17
Panie Prezydencie Ryszardzie Nowak - wywiad z pełną kulturą i klasą samą w sobie! GRATULUJE! Czekamy na regularne komentarze obecnych wydarzeń w Nowym Sączu.
Zrozpaczona
Zrozpaczona 10.05.2019, 18:54
Panie Prezydencie proszę nie zostawiać naszego Sącza!!!! Stał Pan na jego czele tyle lat więc powinien byc nadal bliski Pana sercu.Sacz jako miasto, i Sącz jako jego mieszkańcy.Proszę wykorzystac wieloletnie doswiadczenie jako Samorządowca w pomocy dla miasta ktore obecnie zamienia sie w Korporację bez duszy,klimatu,goscinności z ktorej przez wiele lat słynęło
Temu Panu już dziękujemy
Temu Panu już dziękujemy 18.07.2019, 16:02
Niech już lepiej na emeryturę idzie a nie głowę ludziom zawraca i szerzy dezinformacje!
Maria
Maria 11.05.2019, 20:06
Haha :) "pomoc" dla miasta 😁 dobre to było
Miss
Miss 10.05.2019, 16:49
Panie Prezydencie bardzo cenne spostrzeżenia! Szkoda, ze Pana kadencje już się zakończyły... nie zostało najmniejszego śladu po szacunku, wartościach i odwadze oraz stylu sprawowania władzy naszego królewskiego miasta! Pozostała tęsknota za Pana klasą i niezłomnością...
Zenek Drob
Zenek Drob 03.08.2019, 08:54
Sentyment za "małpkami" ? brawo !
JeanPaul
JeanPaul 10.05.2019, 15:59
Ot i cała prawda. Ech czasy nastały....
MieszkaniecNS
MieszkaniecNS 10.05.2019, 15:11
Nareszcie! Brakowało mi Pana opinii, komentarza Panie Prezydencie Ryszardzie Nowak. Moim zdaniem powinien Pan założyć stronę na FB, kanał na YouTube i raz w tygodniu dodawać krótki 10 min, 20 min filmik z komentarzem wydarzeń z mijającego tygodnia. W materiale komentował by Pan działania obecnej władzy, tłumaczył kto rozpoczął daną inwestycje itp. Proszę to rozważyć! Mogę nawet pomóc.
Ns1
Ns1 10.05.2019, 20:49
A co Pan Nowak będzie komentował jak nic się nie dzieje. To już pół roku, a nic nowego do przodu. Show na moście to szczyt hipokryzji...
Jan
Jan 18.07.2019, 16:02
Ty ślepy jesteś?

Pozostałe