Już jutro festyn charytatywny dla Julki i Kamili

  • 10.05.2019, 12:53 (aktualizacja 10.05.2019, 13:02)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Już jutro festyn charytatywny dla Julki i Kamili
O Julce i Kamili "zrobiło się głośno" po programie Ekspres Reporterów. Obie dziewczyny cierpią na rdzeniowy zanik mięśni i muszą poruszać się na wózkach inwalidzkich. Niestety samotnie wychowująca je matka nie ma funduszy na dostosowanie domu do potrzeb osób niepełnosprawnych. W zebraniu środków ma pomóc festyn charytatywny, w trakcie którego będą sprzedawane cegiełki w cenie 10 zł. Festyn odbędzie się on 11 maja w sobotę na kampusie WSB. Impreza startuje o godzinie 11.00.

Gościem specjalnym imprezy będzie Kordian a w programie m.in. 

Zespół 'The Pression, Ola Gryzło i Aneta Siedlarz, Jolanta Mrówka, Mateusz Poręba, Jan Stosur, Zuzanna Wójcik, Zespół 'The Sunflower, Przemek Lipień, Kordian, Michał Ziomek, Krzysztof Zwoliński. 

Na uczestników czekają także:  loteria fantowa, pokazy walk, występy taneczne, malowanie twarzy, dostęp do strzelnicy oraz VR (wirtualna rzeczywistość),

Wszystkie zebrane środki pomogą w budowie nowego domu dla Julki, Kamili i ich mamy.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe