Marszałek Województwa Małopolskiego o oddaniu mostu heleńskiego

  • 9.05.2019, 15:24 (aktualizacja 09.05.2019 17:14)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_05_09_kozlowski_most_hel_trzeci_most.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W nocy ze środy na czwartek oddano do użytku bardzo długo oczekiwaną przez mieszkańców inwestycję - most heleński.

Posłuchaj co mówi marszałek Witold Kozłowski.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 15.05.2019, 18:16
Handzel jest przegrany. Ten malutki człowiek z lokalnego sadeckiego plebsu swoim prymitywnym zachowaniem obraził Rząd Polski, Wojewodę, Marszałka Województwa, Radnych PiS, bylego Prezydenta Nowego Sacza Ryszarda Nowaka i mieszkańców miasta. Chodzi o wczesniejsze huczne otwarcie mostu heleńskiego w Nowym Saczu przed oficjalnymi uroczystosciami, co miało pokazać że most heleński to zasługa Handzla.
Historia Polski nie zna takiego chamskiego zachowania, jakie miało miejsce w wykonaniu Handzla.
W proteście przeciw takiemu zachowaniu Handzla w uroczystości otwarcia mostu nie wzieli udziału:
- przedstawiciele Rzadu Polskiego (Pani Premier Szydło ze srodków rządowych prawie w całości sfinansowala te inwestycję)
- Wojewoda i Jego słuzby
- Marszałek Województwa i Jego slużby
- Przewodniczaca Rady Nowego Sacza
- radni PiS i radni Wybieram Nowy Sacz
- Solidarność
- były Prezydent Miasta Ryszard Nowak i Jego współpracownicy
- mieszkańcy Nowego Sacza (nie licząc rodzin i znajomych z tzw KN)
W ten sposób Handzel zamknął wszelkie inwestycje dla Nowego Sacza z finansowaniem zewnętrznym. To jest straszna wiadomośc dla miasta i jego mieszkańców. To znaczy że dopóki Handzel bedzie w Ratuszu dotąd mieszkańcy Nowego Sacza będą żyli na bardzo niskim poziomie w zdegradowanym mieście !!!
Co dalej ?
Nalezy jak najszybciej odsunąć Handzla od władzy. Nie dość że to jest człowiek z niskiej warstwy społecznej to jeszcze to jest człowiek Platformy Obywatelskiej i Schetyny !!!
adrian duda
adrian duda 15.05.2019, 21:40
Upośledzony umysłowo, pitu, pitu. Teraz już środki rządowe? Nie PiSowskie, partyjne? Byłeś z taczkami na moście i co zdziałałeś miernoto?
keisyr
keisyr 12.05.2019, 18:49
Poniżej udział w kosztach budowy mostu heleńskiego w Nowym Sączu:
1. Rząd Prawa I Sprawiedliwości - 70 mln zł
2. Ryszard Nowak (ówczesny Prezydent Nowego Sacza ) - 19 mln zł
3. Handzel (obecny Prezydent Nowego Sacza) - 0 zł
Powyższe zestawienie polecam wszystkim upośledzonym umysłowo co inaczej myśleli !!!
Grażynka
Grażynka 14.05.2019, 20:57
keisyr , do domu na zupę ziemniaczaną , a później na buraki z fasolą. Grażynka.
kasjer
kasjer 14.05.2019, 11:31
Który rząd ma własne pieniądze???
1. Z oświadczeń majątkowych byłych i obecnych członków Rady Ministrów (rządu PiS) wynika, że nie mogli wyłożyć 70 mln pln na budowę mostu.
2. Z oświadczenia majątkowego Ryszarda Nowaka wynika, że nie mógł on wyłożyć 19 mln pln na budowę mostu.
3. Do obecnego prezydenta Handzla się nie odnoszę bo nie ma to sensu.
Reasumując:
most wybudowano z pieniędzy podatników polskich (środki państwa polskiego) oraz ze środków przekazanych z UE (środki ze składek państw członkowskich w tym polskich). Proste? Proste!
mieszkaniec Nowego Sącza
mieszkaniec Nowego Sącza 11.05.2019, 17:25
To jest oczywiste, że powstanie nowego mostu to zasługa pana prezydenta Nowaka. A to, że został nieoficjalnie otwarty przez pana prezydenta Handzla żeby wreszcie odciążyć ruch to coś złego? W sobotę na oficjalnym otwarciu powinni być wszyscy, pani premier otrzymała zaproszenie. Mogła przyjechać a nie robić focha.
wróżka
wróżka 11.05.2019, 23:16
Jak się zaprasza gosci na otwarcie mostu to sie wcześniej nie robi pokazówki i oglasza otwarcia. Wcale sie nie dziwię, że p.Szydło poczuła sie urażona i ominęła N.Sącz szerokim łukiem.Obawiam sie też że i każda pomoc rządowa ominie NS szerokim łukiem. Takie oto będą konsekwencje.
arkadiusz
arkadiusz 14.05.2019, 13:10
Wicepremier polskiego rządu Szydło ŁŻE jak TVPis. Na swym facebooku napisała: "miałam w Nowym Sączu otworzyć most, a nie otworzyłam. Więc informuję, że nigdy nie przyjęłam takiego zaproszenia..." A potem w odczytanym na otwarci mostu jej liście skierowanym do p. Handzla słyszymy: "Dziękuję za zaproszenie na konferencję poświęconą otwarciu nowego mostu na rzece Dunajec oraz ronda ks. infułata Władysława Lesiaka. Bardzo żałuję, że nie mogę być dziś razem z Państwem..."
keisyr
keisyr 14.05.2019, 20:30
Upośledzony umysłowo ma problem ze zrozumieniem języka polskiego w jakim napisała list Premier Szydło Z pewnością uposledzony to wyborca Handzla
suweren
suweren 14.05.2019, 12:57
Rząd PiS obrażony na suwerena? A to wyśmienite!
mieszkankaNS
mieszkankaNS 11.05.2019, 13:42
Dziwne,czegoś się wstydzą ze otwarli pod osłoną nocy
Bartuś
Bartuś 14.05.2019, 15:19
Tak! Zupełnie jak posłowie PiS, co ważniejsze ustawy to nocą przepychają. Wszak ryba psuje się od głowy...
Kadafi
Kadafi 10.05.2019, 19:00
Pan Marszałek niech nie nazywa zrealizowanego projektu jako projektu rządowego.. to kłamstwo bo środki zagwarantowane są również z funduszy unijnych a program nazywa się krajowy a nie rządowy.. Program Operacyjny Infrasktura i Środowisko.. oczywiście nie można zapomnieć o działaniach ekipy rządzącej Prezydenta Nowaka ale to nie rząd dał pieniądze na most.. to wprowadzanie w błąd obywateli ..
keisyr
keisyr 10.05.2019, 22:06
Uposledzony umysłowo wie lepiej o inwestycjąch rzadowych od Marszałka Województwa !!! Prawdopodobnie ten upośledzony to wyborca Handzla !!!
erwa
erwa 10.05.2019, 09:26
Powoli zaczyna docierać do sądeczan ile dobrego dla nich zrobił prezydent Nowak . Takiej skali i rozmachu w doskonaleniu miasta jak za Nowaka nigdy nie było. Szkoda , że po takim Włodarzu przychodzi miernota ,ale tak historia się toczy i racja przebija się powoli. Gdyby jeszcze Handzel nie miał poparcia niektórego Prałata to by już był sam chociaż razem z Bochenkiem. Ziaja na prezydenta.
Iwonka
Iwonka 10.05.2019, 00:01
Sobek -żebyś jeszcze mu nie chciał laskać pytonga
Kądziołek matołek
Kądziołek matołek 9.05.2019, 23:34
Mieszkaniec Chełmca....Pilnuj sobie swoich wiejskich spraw i nie dyskutuj o sprawach państwa z miasta.Benka sobie wychwalaj.
Jozin z Bazin
Jozin z Bazin 9.05.2019, 23:26
Ale tu bełkot w komentarzach.Włażenie w doope Rysiowi..Most Heleński był załatwiany i obiecywany z 20 lat już.Nowak jest odpowiedzialny z resztą za poraliż miasta przez rok.Zburzyli most a gdzie coś w zamian.Miasto stało rok.A wystarczyło by spełnił swoją kiełbaske wyborczą Węgierską bis z mostem.Ale co tam.a gdzie stadion obiecywany 12 lat...cały Ryszard taki nasz Sądecki Junkers
Kryśka
Kryśka 11.05.2019, 23:56
A po co stadion?
Sadeczanin
Sadeczanin 9.05.2019, 23:24
Co to za nadęty bufon?
Sobek
Sobek 9.05.2019, 21:56
Panie Prezydencie Ryszardzie Nowak!! Ten most jest dzięki Panu! My Sądeczanie doskonale o tym wiemy i z serca dziękujemy! Mam nadzieje, że przeczyta pan ten komentarz. To co zrobił niejaki Ludomir Hadziel jest kpiną i żenadą! Żadnego wkładu w budowę mostu nie miał. Nawet najmniejszego. Przykre jest to, że sobie uzurpuje prawo by ten most otwierać. wiedział doskonale, że na oficjalnym otwarciu będzie pominięty dlatego odwalił taką szopkę. My wiemy jak było i jest! Dlatego fanfary dla Ryszarda Nowaka!!!!!
keisyr
keisyr 9.05.2019, 20:47
W sobotę 11 maja nie bedzie gości, tylko Handzel I Jego mafia z tzw. KN. No I oczywiście będa sadeczanie z taczkami dla Handzla !!!
Duda Adrian
Duda Adrian 14.05.2019, 15:08
No i co z tymi twoimi taczkami krówko boża? Sądeczanie kogoś wywieźli? Tak! Szydłową spławili Dunajcem do Wisły :)
bareja
bareja 10.05.2019, 10:28
Wiesz na pewno, że kukiełka Szydło nie przyjedzie?
Staszek M
Staszek M 9.05.2019, 20:08
Do Roberta H: po tym co wyprawia z promocją własnej osoby twój faworyt nic nie robiący Handzel, nie dziwne byłoby gdyby witając w sobotę gości powiedział: pozdrawiam dwie najważniejsze osoby to jest mnie i siebie.
Robert H.
Robert H. 9.05.2019, 18:49
Panie Marszałku nie Rząd dał pieniądze a Fundusze Europejskie.
Prezydent Nowak gdyby nie zrobił Nic to most byłby zamknięty z Uwagi na Zagrożenie życia i Zdrowia i groziła by mu Katastrofa Budowlana. Wtedy poszedł by Siedzieć jak Senator PiSu Pan Stanisław Kogut .
Dziwne jakiś wcześniejszych inwestycji nie widzę w NS na miarę Mostu. Owszem wodociągi...ale co poza tym ???
Co dla Mieszkańców ?
Szynobus ...należy zastąpić TRAWAJEM ...tak tramwajem i pomyśleć o trasach dłuższych do innych miejscowości i wtedy dopiero będzie Atrakcyjność Komunikacyjna i poprawa Walki że Smogiem.
Z Starego Sącza do Nowego Z Nowego nawet do Krynicy...
Warto już myśleć a nie tylko Obiecywać !??
keisyr
keisyr 9.05.2019, 20:55
Upośledzony umysłowo wie lepiej o finansowaniu Rządowych inwestycji od Marszałka Województwa !!!
keisyr
keisyr 9.05.2019, 17:58
Handzel to człowiek z niskiej warstwy społecznej (plebsu). Dał temu kolejny dowód otwierając most heleński przed oficjalnymi uroczystościami. Wszyscy wiedzą że most powstał dzięki pieniądzom Rządu Prawa I Sprawiedliwości. Handzel ten most może co najwyzej posprzątać !!!
Uroczystościu 11 maja nie odbędą sie. Nikt z Władz nie bedzie stał koło takiego Handzla i Jego mafii z tzw KN. Rząd Polski I Władze Wojewódzkie ostatecznie wyeliminowały Handzla. Handzel nie dostanie ani złotowki. To straszna wiadomość dla Nowego Sacza I jego mieszkańców Sadeczanie będą dalej żyli jak bydło w zdegradowanym mieście !!! Bedzie tak dopóki Handzel nie zostanie usuniety z Ratusza
Mr.N
Mr.N 9.05.2019, 17:47
Jaka kolejna przepraw ? Hmmm......
mieszkanka Nowego Sącza
mieszkanka Nowego Sącza 9.05.2019, 17:31
Podziękowania dla Prezydenta Nowaka za wspaniałą inwestycje!
Mieszkaniec Chełmca
Mieszkaniec Chełmca 9.05.2019, 17:23
Udział Handzla w tej inwestycji jest równy ZERO. TO ZASŁUGA POPRZEDNIEJ WŁADZY NA CZELE Z PREZYDENTAMI NOWAKIEM, GWIŻDŻEM I PIECHEM. Gratulacje i podziękowania dla Panów.
sobek
sobek 9.05.2019, 21:56
Tak jest święta racja !!!!
sądeczanin
sądeczanin 9.05.2019, 17:13
brawo Panie Prezydencie Nowak i cała Jego ekipo! dziękujemy!!! :)

Pozostałe