W Obiektywie - konferencja prasowa posła Arkadiusz Mularczyka

  • 02.05.2019, 15:04 (aktualizacja 02.05.2019, 19:06)
  • red.
2019_05_02_konf_prasow_mularczyka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tematy: - podsumowanie I etapu kampanii do PE - II etap kampanii - ARKOBUS w każdej gminie

/briefing prasowy/

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PISowiec
PISowiec 04.05.2019, 16:35
Kłamczuch i leń
Kogut
Kogut 06.05.2019, 14:11
Kłamczuch i leń i nieudacznik.
Ocean
Ocean 04.05.2019, 15:59
A Redaktorka to prawdziwa Żyleta :D
Orban
Orban 04.05.2019, 15:58
Arek powodzenia!
PIS-owiec
PIS-owiec 03.05.2019, 19:57
Jarosław Kaczyński pokazał gdzie jego miejsce - kolejność na liście jest najważniejsza i to ważne skoro nawet członkowie PISu go nie akceptują
łgarz Mateusz
łgarz Mateusz 03.05.2019, 17:23
UWAGA! Czopek Arkadiusz Mularczyk zwrócił się z sugestią do swej żony, by Rada Miasta Nowego Sącza nadała mostowi przez rzekę Dunajec imię Lecha i Marii Kaczyńskich
http://wiadomosci.gazeta.pl/wi…
małolepszy
małolepszy 03.05.2019, 12:46
Oto mularczyków rodzina,
na mosty się drapie i wspina,
a na mieszkańców d..y wypina.

Kim trzeba być żeby się tak zeszmacić ?
gromek1
gromek1 03.05.2019, 02:11
To ten sam Mularczyk co go prof. Stępień w sejmie publicznie zj...ł jak szmaciarz konia, aż Dornowi się go żal zrobiło?
carmlito
carmlito 03.05.2019, 02:04
aż mi wstyd że prawie morze piwa z nim wypiłem razem z innymi w Absolwencie. to był naprawdę dobry chłopak. co się stało potem? nie wiem...
maryja
maryja 03.05.2019, 01:57
Wy w Polsce nawet nie jesteście w stanie się domyśleć jak my Sądeczanie wstydzimy się za to małżeństwo karierowiczów PISowskich. Na pocieszenie mamy tylko tyle, że ten cap nie pochodzi z Nowego Sącza, jest tu nieakceptowanym krzokiem. Do sejmu wybiera go okoliczna wieś.
Pamiętający
Pamiętający 03.05.2019, 16:43
Oczywiście za drugiego posła z Sądecczyzny Andrzeja Czerwińskiego nikt nie musi wstydzić się bo nawet nikt już o nim nie pamięta, nie mówiąc o tym co zrobił kiedykolwiek i cokolwiek dla Sądecczyzny.
maryja
maryja 03.05.2019, 20:38
Za A.C. też się wsydzimy ale "bohaterem" W Obiektywie jest A.M. więc o nim tu mowa.
Jan
Jan 02.05.2019, 21:32
Mularczyk sprawa jest prosta :
droga ekspresowa Nowy Sącz - Brzesko i linia kolejowa do Krakowa !
Sprawnie funkcjonujące biuro poselskie to sprawa drugorzędna !
keisyr
keisyr 03.05.2019, 11:45
Handzel sprawa jest prosta:
Nowe drogi, estakady, mosty I szerokie skrzyzowania w Nowym Saczu !
Sprawnie funkcjonujący Ratusz to sprawa drugorzędna !
Nowok
Nowok 02.05.2019, 21:19
Pani redaktor na różowo ! noo, a tego w okularach to nie znam !
qwerty
qwerty 02.05.2019, 19:55
UWAGA! Czopek Arkadiusz Mularczyk zwrócił się z sugestią do swej żony, by Rada Miasta Nowego Sącza nadała mostowi przez rzekę Dunajec imię Lecha i Marii Kaczyńskich
jan
jan 02.05.2019, 19:53
Czy w Nowym Sączu zabrakło już mądrych ludzi ? Czy tylko takie miernoty jak niby prawnik A.M , nadają ton w tym mieście? Wstyd i żenada.

Pozostałe