W Obiektywie - konferencja prasowa przewodniczącej Rady Miasta Iwony Mularczyk

  • 29.04.2019, 15:17 (aktualizacja 29.04.2019, 18:44)
  • red.
2019_04_29_konf_mul_sandecja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tematy konferencji - Sandecja (ostatnie doniesienia medialne)

/konf. prasowa/

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olek
olek 02.05.2019, 14:41
Czy tylko mnie się wydaje, czy też może nasze wspólne dobro-Iwonka- czyta z kartki? A któż a któż to Pani Iwonce pisał? Pani Iwonko, czyż nie lepiej by było gdyby Pani coś tak od siebie...? Bo wszyscy wiemy że Pani na sporcie to zna się jak mało kto..Wytrzymałem całe dziewięć minut Pani konferencji.Ciąg dalszy odsłucham, chwilowo uszy muszą odpocząć.
keisyra tata
keisyra tata 01.05.2019, 19:09
A na środku mostu heleńskiego należy postawić toi-toi i uroczyście nadać mu imię Iwony i Arkadiusza Mularczyków
keisyr
keisyr 30.04.2019, 17:56
Pani Iwono Mularczyk,
Handzel to człowiek działający z bardzo niskich pobudek zbliżonych do instynktu zwierzęcego. Celem postępowania Handzla jest osiąganie za wszelką cenę wlasnych korzyści kosztem dobra wspólnego (miasto Nowy Sącz) I kosztem dobra innych ludzi. Ostatni dowód podlości Handzla to nieumieszczanie Rady Miasta na zaproszeniach na uroczystości. Trzeba też pamietać że Handzel na oszustwach wyborczych dostał sie do Ratusza.
Pani Iwono,
1. Proszę nie uczestniczyć we wszystkich tych pseudo uroczystościach Handzla. Tam jest tylko troche zbieraniny z tzw KN i Platformy Obywatelskiej
2. Proszę nie uczestniczyć w pseudo uroczystości otwarcia mostu helenskiego 11 maja. Tam bedzie tez tylko troche zbieraniny z KN I PO. Mam nadzieję że Handzel zostanie wtedy wywieziony na taczkach nowym mostem do Chełmca
3. Proszę organizować własne uroczystości państwowe i inne z udzialem Wladz Centralnych, Władz Wojewódzkich, slużb mundurowych, duchowieństwa, Solidarnosci I mieszkańców Nowego Sącza
4. Proszę zorganizować wlasną uroczystość otwarcia mostu heleńskiego z udziałem przedstawicieli Rządu Prawa I Sprawiediwości (Rząd PiS dał pieniądze na most) i Wladz Wojewódzkich. Prosze zaprosić na tę uroczystośc bylego Prezydenta Nowego Sącza Nowaka
Pani Iwono,
Niech Pani i Pani srodowisko nigdy nie staje koło Handzla. To by uwłaczało Waszej godności. Proszę jak najszybciej podjąć działania w celu odsunięcia Handzla od władzy. Nowy Sącz przy Handzlu umiera. Niech Pani ratuje to miasto I przejmuje wladzę !!!
Bako
Bako 01.05.2019, 08:51
keisyr, pracuj dalej, pracuj, zarobisz proporcjonalną wypłatę.
Roman
Roman 30.04.2019, 13:00
Ludomir Handzel znany jest z likwidacji a nie budowania, to czego od niego oczekiwać można. On nic dobrego nie zrobi
keisyr
keisyr 30.04.2019, 11:57
Pani Iwono Mularczyk,
Niech Pani odetnie wszelkie finansowanie dla Handzla. Wszyscy pamiętają jak Handzel wyśmiewał się, dyskredytował I obrażał Prawo I Sprawiedliwość, Rząd Polski, Premiera, Ministrów, ważne osoby przyjeżdzające na Pani zaproszenie z pomoca dla Nowego Sącza (między innymi szefowie spółek kolejowych)
Handzel topi sie już w swoim bagnie !!! To już sa ostatnie Jego dni w Ratuszu !!!
Matka keisyra.
Matka keisyra. 30.04.2019, 08:21
Keisyr, ile razy matka ci mówiła, żebyś bejdoku nie obrażał ludzi. Pozwą cię do Sądu za szkalowanie , obrazę dobrego imienia i bekniesz jak Langer. Sąd nie uwzględni, że masz papiery zielone i znowu będę miała wstyd przed sąsiadami i płacenie za ciebie pewnie z 20 tyś odszkodowania. Matka.
keisyr
keisyr 29.04.2019, 23:50
Pani Iwono Mularczyk,
Na wstępie gratulacje za wspaniałe wystąpienie. Pieknie sie Pani prezentowała. To wielkie szczęście dla Nowego Sacza mieć taką Przewodniczącą Rady z PiS. Pani I Pani klub radnych to ostatnia ostoja I ratunek dla Nowego Sącza przed Handzlem I Jego mafią.
Handzel oszukał kibiców Sandecji. Obiecywał ekstraklasowy stadion i gre piłkarzy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Okazuje się że Handzel nie ma pieniędzy na stadion, a klub to bankrut finansowy. Jezeli zarzuty PZPN dotyczące wpływania na piłkarzy Sandecji aby nie wygrywali meczów potwierdzą sie Sandecję nalezy zdegradować do 4 ligi, wladze klubu rozgonić a Handzla za całokształt wyrzucić z Ratusza
Pani Iwono,
Handzel należy do niskiej warstwy spolecznej (plebsu). Motywy postepowania Handzla to władza za wszelką cenę, dominacja nad ludźmi, dbanie tylko o swoje interesy i Jego mafii. Przykład to wysyłanie zaproszeń na uroczystości z pominięciem Rady Miasta
Pani Iwono Mularczyk,
Pani funkcjonuje w otoczeniu Prezydenta RP, Premiera Rządu, Wojewody, Marszałka Województwa, Pani nalezy do Prawa i Sprawiedliwości
Niech Pani nie zniża sie i nie zadaje się z takim Handzlem !!!
Pani Iwono,
Do Handzla za jego oszustwa i dzialania na szkodę miasta już nikt się dzisiaj nie przyznaje. Niech Pani zarządzi referendum w sprawie odwołania Handzla !!!
Cały Nowy Sącz jest za Panią !!! Wielkie pieniądze Rządowe i inwestycje czekaja na granicy Nowego Sącza. Ale aby zostal;y uruchomione Pani musi zostac Prezydentem Nowego Sącza. Pani iwono czekamy na Pania jako naszego Prezydenta Miasta !!!
I na koniec. Cały Nowy Sacz wie że nowy most heleński to zasługa Rządu Prawa i Sprawiedliwości A Handzel to ten most może co najwyżej posprzatać !!!
sportowy
sportowy 29.04.2019, 21:50
Najpierw paniusiu poczekaj czy było wpływanie na zawodników czy nie a dopiero potem bij pianę. I lepiej będzie dla sportu w Nowym Sączu żeby w tej sprawie wypowiadali się specjaliści a nie amatorzy.
Robert
Robert 29.04.2019, 22:24
A na co tu czekać Panie Sportowy... Wiadomo, jak było i wiadomo, że teraz wszyscy odpowiedzialni będą się zaklinać, że to nie oni...., że to nie tak...., że to w ogóle nic nie było.... A może jednak wypowie się jakiś z zawodników, uczestników słynnych już "spotkań szatniowych"....
Nareszcie
Nareszcie 29.04.2019, 19:48
No i proszę rada miasta, prezydent i cała banda nierobów nic nie robi tylko naszemu boskiemu klubowi sandecji stadion będzie budować!
Nasze pieniądze czyli ostatnio ponad 2mln. przeznacza na zabawę dla grupki pasjonatów, a gdzie reszta społeczeństwa, wyborców ? gdzie drogi i tory na świat ? Na euro jest wybudowanych kilka stadionów które mają problemy z utrzymaniem, niech tam kopią gałę ! co ? problem ze sącza dojechać ? to drogi budujcie nie stadion. Śmiechu to wszystko warte i zmarnowany czas ! Gdzie obwodnica łącznik którą pani mularczyk obiecywała w kampanii wyborczej ??Gdzie się pytam w imieniu ludzi stojących codziennie w godzinnych korkach ??!!
keisyr
keisyr 29.04.2019, 23:16
Teraz maja być realiziowane obietnice Handzla bo to On wygrał wybory a nie Pani Mularczyk. Jak Pani Mularczyk zostanie Prezydentem Nowego Sacza to bedzie realizować swoje obietnice wyborcze

Pozostałe