Schroniskiem w Nowym Sączu będzie prawdopodobnie zarządzać "zewnętrzny" podmiot

  • 23.04.2019, 16:42
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_04_23_budowa_schroniska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
140 tysięcy złotych przeznaczyła RM Nowego Sącza na utrzymanie schroniska dla zwierząt w Nowym Sączu od czerwca do grudnia. Inwestycja ma być gotowa już za ok. miesiąc i wszystko wskazuje na to, że będzie nią zarządzać zewnętrzna firma wyłoniona w drodze konkursu.

O szczegóły w tej sprawie pytał radny Józef Hojnor.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 25.04.2019, 00:56
A to ciekawe zwłaszcza w świetle wpisu internetowego Handzla, że utrzymaniem czystości w mieście powinna zająć się spółka NOVA, której prezesem Handzel uczynił swego kumpla. Handzlowi nie podoba się utrzymywanie czystości przez podmiot zewnętrzny wyłoniony w trybie przetargowym. A gdzie teraz nadzór że strony RATUSZA? Wylali dyrektor Dorotę Goławską która dbała o utrzymanie czystości w mieście i na tej robocie się znała, to teraz jest jak jest i niech Handzel nie psioczy na to czemu san winien. Narobił personalnego dziadostwa w Ratuszu i spółkach miejskich to niech teraz spija tego efekty. Jak funkcjonuje np. sekretariat prezydenta? Jest do kitu i po pół roku urzędowania Handzel to dopiero zauważył i jak fana głosi zaproponowano wcześniej wywalonej ze stanowiska sekretarce powrót do sekretariatu ale ta jest na tyle mądra że się na to nie zgodziła. Nie trzeba było się pozbywać dyrektor Goławskiej i Handzel miałby czysto w mieście. Handzel dałeś ko z takim " zarządzaniem" nie zajedzie. Ma jak w banku na jesieni referendum.


keisyr
keisyr 26.04.2019, 18:26
Pani Przewodnicząca Iwona Mularczyk,
Proszę zarządzić referendum w sprawie odwolania Handzla !!!
Prosze ratowac Nowy Sącz przed Handzlem !!!
emigrant
emigrant 26.04.2019, 17:22
Zgadzam sie ze wszystkim!Pokazmy tym jegomosciom z ratusza przy otwarciu mostu ze nie jestesmy zadowoleni z takiego rzadzenia.A na referendum przyjade chocby z Australii bo szkoda Nowego Sacza dla takich barbarzyncow umyslowych .Jeden z najgorszych wyborow jaki sadeczanie dokonali.
Arkadiusz. M-Głupek
Arkadiusz. M-Głupek 27.04.2019, 01:07
Ale..... my Sądeczanie nie mieliśmy wyboru. Wybieraliśmy między kiłą i tryprem.
LL
LL 24.04.2019, 16:30
i pewnie "wybierze" go komisja pod dowództwem Bochenka. Obsadą stanowisk w Ratuszu powinien zająć się prokuraror
anty
anty 24.04.2019, 09:34
a co z wolontariuszami?

Pozostałe