W Nowym Sączu część szkół rezygnuje lub zawiesza strajk

  • 23.04.2019, 12:19 (aktualizacja 23.04.2019, 14:06)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
W Nowym Sączu część szkół rezygnuje lub zawiesza strajk
Zgodnie z informacjami płynącymi z Urzędu Miasta Nowego Sącza niektóre szkoły zawieszają strajk lub całkiem z niego rezygnują. Obecnie protest jest kontynuowany w 10 szkołach. Są to: Szkoła Podstawowa nr 16, Szkoła Podstawowa nr 20, I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 1, nr 2 , Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Elektryczno - Mechanicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych i Zespół Szkół Budowlanych. Ze strajku od jutra zrezygnuje Zespół Szkół nr 3.

Część placówek nie zrezygnowała ze strajku ale został on czasowo zawieszony. Do szkół, gdzie podjęto taką decyzję należą: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 15, Szkoła Podstawowa nr 17, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowym Sączu.

Zgodnie z harmonogramem zajęć szkolnych pracują oczywiście placówki, które nie przystąpiły do protestu. W Nowym Sączu są to wszystkie przedszkola oraz Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 9, Szkoła Podstawowa nr 21, Zespół Szkół nr 4, Zespół Szkół nr 5 – Specjalnych, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, Zespół Placówek Kształcenia Zawodowego, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leon
Leon 24.04.2019, 00:30
Ciekawe z tymi prywatnymi szkołami. Bo my rodzice Wam nauczycielom z tych publicznych szkół płacimy. Płacę Wam więc wymagam. Do roboty bo urząd pracy czeka.
rodzic
rodzic 23.04.2019, 13:16
Jak tak im źle w szkole 18 godzin pracować to niech idą gdzie indziej. Dzieci przynajmniej będą miały szansę na pracę z nauczycielami z powołania a nie z wyrachowania.
rodzic 2
rodzic 2 25.04.2019, 19:33
To tak jak byś stwierdził, że Robert Lewandowski w Bundeslidze pracuje 90 minut tygodniowo (nie liczę doliczonego czasy gry) . Gratuluję życiowej mędrkowatości Rodzicu.
Racjonalny
Racjonalny 23.04.2019, 19:53
Rodzicu to zapisz dziecko do prywatnej szkoły gdzie uczą sami nauczyciele z powołania

Pozostałe