Iwona Mularczyk chce, aby szynobus kursował także po oddaniu mostu heleńskiego

  • 15.04.2019, 13:34
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_04_12_szynobus_koszty.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Czy jest szansa na to, aby szynobus kursował także po zakończeniu budowy mostu heleńskiego. Pytanie w tej sprawie do dyrektora Małopolskiego Oddziału Przewozów Regionalnych Andrzeja Siemieńskiego, skierowała przewodnicząca Rady Miasta Iwona Mularczyk.

Szynobus mógłby kursować od czerwca na wydłużonej trasie do Marcinkowic a przejazd odbywałby się na podstawie biletu zintegrowanego.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 15.04.2019, 19:53
Pani Iwono ja bym wolał aby pociąg jeździł do Krakowa w 40 min lub krócej ! w przeciwnym wypadku to miasto umrze ! I wy wszyscy " politycy " będziecie za to odpowiedzialni !!!!!!!!
keisyr
keisyr 15.04.2019, 21:19
Handzel, nie wstyd Ci że tak oszukałeś wyborców !!! Ty nie masz pieniędzy na funkcjonowanie Nowego Sacza !!! Ty nic nie możesz !!! Lepiej Handzel samemu zrezygnować niż być wywieziony na taczkach !!!

Pozostałe