W Nowym Sączu do egzaminu gimnazjalnego przystąpiły wszystkie szkoły

  • 10.04.2019, 15:18 (aktualizacja 10.04.2019, 15:34)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
W Nowym Sączu do egzaminu gimnazjalnego przystąpiły wszystkie szkoły
Bez zakłóceń i niespodzianek przebiegł pierwszy dzień egzaminu gimnazjalnego. Test udało się przeprowadzić we wszystkich sądeckich szkołach. Dziś uczniowie pisali część humanistyczną, w kolejnych dniach czeka ich część matematyczno-przyrodnicza i test z języków obcych.

Jak donosi Biuro Prasowe Urzędu Miasta dyrektorzy przekazali następujące informacje odnośnie egzaminu:

- Szkoła Podstawowa nr 1 - udało się skompletować komisje egzaminacyjne, w skład których weszli nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 1 oraz w innych sądeckich szkołach. 

- Szkoła podstawowa nr 3 - komisje zostały skompletowane zgodnie z zasadami, tj. każdą komisję tworzył nauczyciel ze szkoły plus osoba skierowania z innej szkoły.

- Szkoła podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi - udało się skompletować komisje, w których zasiedli nauczyciele szkoły, w związku z tym nie było potrzeby posiłkować się innymi osobami.

- Szkoła Podstawowa nr 9 nie uczestniczy w strajku.

- Szkoła Podstawowa nr 15 – komisje do egzaminu zostały skompletowane, zasiadali nauczyciele ze szkoły oraz dwóch nauczycieli z innych szkół.

- Szkoła Podstawowa nr 16 - egzamin gimnazjalny odbył się zgodnie z przepisami, nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 16 bez posiłkowania osób z zewnątrz.

- Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - w dniu dzisiejszym udało się skompletować komisje w celu przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych. W komisjach zasiadali nauczyciele Zespołu oraz oddelegowani z innych szkół sądeckich.

- I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi - w Gimnazjum Nr 1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu  egzamin odbywa się bez zakłóceń. W pracach zespołów nadzorujących brali udział nauczyciele ze szkoły.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alexander
Alexander 12.04.2019, 15:33
Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie podział się wywiad z nauczycielką Renatą Kamińską z Nowego Sącza? Niestety zniknął ze strony Radia Kraków. Czyżby interwencja z góry zadziałała? W google pozostał jedynie ślad z niedziałającym linkiem:
Nauczycielka, która nie protestuje: Nazwano mnie łamistrajkiem. Nie ...
https://www.radiokrakow.pl/...…
3 dni temu - ... są wrogo nastawieni do tych, którzy nie przystąpili do protestu - uważa Renata Kamińska ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu.
wandea
wandea 12.04.2019, 12:41
I dzięki Bogu. I pamiętajcie dzieci że na ludzi etycznych i honorowych zawsze będziecie mogli liczyć .
rodzic
rodzic 11.04.2019, 11:11
Nauczyciele nie dajcie się manipulować politykom takim jak Broniarz i spółka. Oni Was przedmiotowo wykorzystują do swoich politycznych celów, chcą konfliktować Was ze społeczeństwem, rodzicami i dziećmi. Bądźcie mądrzy, wracajcie do szkół.
Strzelec
Strzelec 12.04.2019, 15:37
Nauczyciele nie dajcie się manipulować władzy. Kto oglądał TVPiS widział jak Szydło i spółka manipulują środowiskiem nauczycielskim podając Wasze zarobki brane "z sufitu". Oni chcą Was skonfliktować ze społeczeństwem, rodzicami i dziećmi. Bądźcie mądrzy, nie dajcie się. Kłamstwa rządu mają krótkie nogi.

Pozostałe