Anty - protest sądeckich przedsiębiorców z ulicy Zakładników

  • 8.04.2019, 11:36 (aktualizacja 08.04.2019 14:52)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2019_04_08_protest_zakladnikow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W minioną sobotę Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel spotkał się z mieszkańcami ulicy Zakładników. Spotkanie było wynikiem skarg na uciążliwości, z którymi muszą się na co dzień spotykać. Duży ruch samochodów ciężarowych, smród spalin czy śmieci na posesjach to wynik prowadzonych w rejonie działalności gospodarczych. Władze miasta obiecały przeprowadzenie kontroli w zakładach i postawienie znaku ograniczającego możliwość wjazdu na ulicę Zakładników pojazdów o masie ponad 3,5 tony. Na reakcję przedsiębiorców nie trzeba było długo czekać. Dziś pod Ratuszem zwołali konferencję prasową.

Przedsiębiorcy przedstawili swoje argumenty przekonując m.in., że żadne skargi od mieszkańców do nich nie docierają, że - zdając sobie sprawę z uciążliwości - sami sfinansują budowę chodników i progów zwalniających na ulicy oraz, że w ostatnim czasie w ich zakładach przeprowadzono ponad 10 kontroli, w tym jedną z Wydziału Ochrony Środowiska UM Nowego Sącza.

 

Nasza Telewizja Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 13.04.2019, 17:30
keisyr 20.02.2019, 15:49
Przepraszam za moje wpisy i chamskie zaczepianie Ludzi. Boli mnie noga i dlatego jak kogoś obrażam, to mnie noga boli mniej. Taki jakiś dziwny jestem, może ktoś poradzi mi co mam robić, bo pisanie głupot już mnie nie kręci, a noga boli dalej. Proszę o porady medyczne. keisyr
Marek
Marek 11.04.2019, 18:58
Tak Prezydent rozwija NS i przedsiebiorczosc. Najpierw zablokował możliwość budowy hal produkcyjnych firmie Fakro a teraz kolejnym firma ucina możliwość działalności. Tłumaczy że najważniejsi są mieszkancy _ bo są ale musza gdzieś pracować, zarabiać coraz lepiej itp.
anty
anty 9.04.2019, 12:31
dobrze, że tu cała relacja bez cięć. Przynajmniej wnioski wyciągnie. Bo jak człowiek poczyta/ poogląda/ posłucha inne media to jakby w innym świeci żył i w innych wydarzeniach uczestniczył. Jaki ci redaktorzy mają interes, że tak nas kłamią w żywe oczy.
keisyr
keisyr 9.04.2019, 10:15
Usunąć Handzla i jego mafię z Ratusza !!! Doprowadzić Handzla do prokuratora pod zarzutem dzialania na szkode Nowego Sącza !!!
PiSdzielec
PiSdzielec 9.04.2019, 14:34
Zrób to o czym piszesz! Te zarzuty dla Handzla Ci się mnożą jak piątki kaczyńskiemu bejdoku.
Marki
Marki 9.04.2019, 00:12
Czy lody robi się z maślanki ?
keisyr
keisyr 9.04.2019, 00:07
Przedsiębiorcy z ulicy Zakładników,
Rozpocznijcie protest. Popiera Was cały Nowy Sacz. To Wy dajecie pracę dla mieszkańców Nowego Sacza. Handzel zlikwidował Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, kluby sportowe, zmasakrował instytucje miejskie Handzel chciał sie dobrać do szkół, teraz przyszła kolej na Was.
Przedsiębiorcy z ulicy Zakładników
Dołączcie do ruchu na rzecz odwolania Handzla ze stanowiska. Zgloście sie do Pani Przewodniczącej Mularczyk z PiS.
Chłop
Chłop 8.04.2019, 21:08
Jaka sekretarka? Czy to ta pani z doświadczeniem fitnesowym i z pizzerii która siedzi w przedsionku Handzla, jak mówią znawcy ludzkiej elegancji w pozycji półleżącej na krześle za biurkiem i najczęściej nic nie wiedząca, do której biegają pracownicy z MOPS żeby łaskawie podpisała swoje wnioski i dokumenty?
xyz
xyz 10.04.2019, 14:38
Bo w MOPS nadal tylko p.o. Dyrektor ( jak długo jeszcze?), więc boi się o stołek to rozkazuje pracownikom, żeby latali.
ewelina
ewelina 8.04.2019, 18:26
prezydent nie jest zainteresowany - powiedziała pani sekretarka - jakiś dramat.
Joozek
Joozek 8.04.2019, 21:33
Dramat to bardzo delikatne określenie! Pokazał Pan jaki jest naprawdę
Ciekawy
Ciekawy 8.04.2019, 18:04
I dziwnym trafem Maślanka który startował w wyborach z komitetu Głuca nagle zrobił się pierwszym "przedsiębiorcą" atakującym nową władzę. Jacy przedsiębiorcy taki protest.
Joozek
Joozek 8.04.2019, 21:35
To Prezydent zaatakował Pana Maślankę, nie odwrotnie.
jurek
jurek 8.04.2019, 18:03
Robi najmniej potrzebny remont Kopernika dla kolesiów .market chce mieć ładnie nie ch sam sobie wyremontuje , jak chce byc na Sądeckim rynku . Chyba że ktoś dostał suwenira
"zadowolony"
"zadowolony" 8.04.2019, 14:32
No bo czego sie mozna było spodziewac po obecnej władzy w Nowym Sączu?Nie maja "ochoty" albo nie są zaintereesowani rozmowa z mieszkancami.No naprawde rece opadaja!Pogonic to całe "towarzystwo"z ratusza! Ludzie juz naprawde maja dosc tego "szeryfowania" i pustych obietnic! Do szkół juz sie dobierali,spółki i firmy miejskie zmasakrowane ludzi pozwalniali czesc sama odeszła.Teraz czas na prywatne firmy?Kiedy koniec tego oszołomstwa!Bedziemy dalej ich ogladac jak sie chwala np. mostem HELENSKIM?! Zrobmy referendum i wtedy okaze sie co pozostało z tych 20 tys wyborców ktorzy chcieli "takich" zmian,takiego "dobrobytu"
Jegomość
Jegomość 8.04.2019, 14:22
No proszę.. w czym jeden obywatel jest lepszy od drugiego? Z jednym Pan Prezydent raczył się spotkać z drugim już nie jest zainteresowany! Kpina, żenada. To doczekaliśmy się czasów.
LL
LL 8.04.2019, 13:25
Jak ktoś zna Handzla i jego "karierę zawodową" oraz towarzystwo w którym się obracał to pęka ze śmiechu na wiadomość że jest prezydentem miasta. No cóż, niejaki Nikodem Dyzma też dorwał się do władzy bo sprytu, tupetu, szczęścia i promotorów oraz towarzystwa karierowiczów-klakierów mnu nie brakowało. Do czasu...
JaenPaul
JaenPaul 8.04.2019, 12:56
No to mamy "wadze" ..."my wadza". Trzeba się przyjrzeć który z prominentów z tzw. koalicji mieszka w pobliżu.
Od koalicji do kliki tylko malutki kroczek.

Pozostałe