Rozmowa Dnia - poseł Arkadiusz Mularczyk

  • 02.04.2019, 10:49 (aktualizacja 02.04.2019, 11:04)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_04_01_rd_mularczyk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Arkadiusz Mularczyk poseł PiS, kandydat do Parlamentu Europejskiego w okręgu małopolsko - świętokrzyskim.

Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in.

- start w wyborach do PE

- program wyborczy

 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jaś
jaś 02.05.2019, 11:16
Czy w Nowym Sączu zabrakło już mądrych ludzi ? Czy tylko takie miernoty jak niby prawnik A.M , nadają ton w tym mieście? Wstyd i żenada.
keisyr
keisyr 02.05.2019, 11:05
Oto Mularczyków rodzina,
na mosty się drapie i wspina,
a na mieszkańców d..y wypina.
Kasia
Kasia 04.04.2019, 18:17
Klimek zrezygnował bo nie chcial z takimi ludźmi współpracy
Kasia
Kasia 04.04.2019, 18:05
Handzel najgorszy prezydent nie szanuje ludzi
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 03.04.2019, 11:57
Mozna lubic pana Mularczyka lub nie, ale racjonalny wniosek jest taki, ze jest jedna z niewielu osob, ktore moga prawnie przeciwstawic sie proniemieckiej polityce w UE. Nie ma lepszego wyboru.
Kryniczanin
Kryniczanin 03.04.2019, 07:48
Czekamy na kolej i drogi do nas.
Ropa
Ropa 02.04.2019, 21:46
To jedyny kandydat z regionu
duda-maruda
duda-maruda 03.04.2019, 17:30
Nie masz racji, w okręgu małopolsko - świętokrzyskim są jeszcze m.in: Barbara Bartuś, Róża Thun, Elżbieta Duda, Adam Jarubas Andrzej Szejna, Anna Krupka, Włodzimierz Bernacki. I wielu innych.
Europstyle
Europstyle 02.04.2019, 20:24
Podoba mi się realizm co do UE i jasne cele Mularczyka.
kalifaktor
kalifaktor 03.04.2019, 23:11
Jasne cele dla wszystkich obywateli! To program PiS.
złodziej
złodziej 08.04.2019, 15:19
A w tych celach jeszcze bieżąca, ciepła woda. Ech...
Anna
Anna 02.04.2019, 20:07
Już wszyscy widzą jakim błędem było głosowanie na Hanzla. Ja sama to widzę.
Duda Jan
Duda Jan 03.04.2019, 17:33
Ja też to widzę ale oddanie głosu na żonę osła Mularczyka robiącą sobie kampanię na cmentarzu...
Jan
Jan 02.04.2019, 12:02
Panie Mularczyk kiedy ???
-linia kolejowa do Krakowa
i Kiedy ???
-droga ekspresowa do Brzeska ??
Kiedy ???
Reszta to są tematy nieistotne dla sądeczan !!!
Podanie konkretnego terminu uwiarygodni Pana !
keisyr
keisyr 02.04.2019, 16:05
Handzel kiedy ???
- stadion Sandecji
I Kiedy ???
- nowe szerokie drogi w mieście i skrzyzowania ???
Kiedy ???
Reszta to sa tematy nieistotne dla sadeczan !!!
Podanie konkretnego terminu uwiarygodni Pana !

Pozostałe