Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk rozpoczyna kampanię wyborczą

  • 21.03.2019, 15:15 (aktualizacja 21.03.2019, 19:22)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_03_21_mularczyk_parlament.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Arkadiusz Mularczyk oficjalnie już rozpoczął kampanię wyborczą. Poseł wystartuje z listy PiS do Parlamentu Europejskiego w okręgu małopolsko - świętokrzyskim. W PE poseł chciały się zająć wyrównywaniem szans, równymi prawami polskich przedsiębiorców czy reparacjami wojennymi.

Eurowybory odbędą się 26 maja, Polacy wybiorą 52 posłów.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olek
Olek 22.03.2019, 19:02
Powodzenia, wreszcie poważny kandydat z programem!
keisyr
keisyr 22.03.2019, 00:23
Handzel zezwala na dewastację Nowego Sacza !!!
Kierowcy -wandale rozjeżdzaja chodniki i trawniki w Nowym Saczu.!!! Nieroby ze Straży Miejskiej Handzla udaja że tego nie widzą !!!
Policja nie reaguje !!!
Usuniemy Handzla z Ratusza !!!
Zmusimy Handzla żeby z wlasnych pieniędzy naprawił wszystkie chodniki i trawniki w mieście !!!
Pociągniemy Handzla do odpowiedzialności prawnej za zgadzanie sie na niszczenie publicznego mienia w Nowym Saczu !!!
Opamiętania
Opamiętania 22.03.2019, 03:35
Teraz wszystko to wina" Handzla" a nie Tuska? Trzeba było dokonać obywatelskiego zatrzymania a nie wygrażać - widocznie Prezydent Handzel nie był świadkiem ani Straż Miejska. Za grad, trąby powietrzne i minusowe temperatury też winny będzie Prezydent zapewne..... Policja niestety nie pomoże bo na razie nawet Falenty znaleźć nie potrafi.
Zatroskany obywatel
Zatroskany obywatel 21.03.2019, 22:31
A do uczciwej pracy nie łaska? Jakieś inwalidztwo nie puszcza?
Jan
Jan 21.03.2019, 21:17
Hehe, ten Pan zawsze bredzi od rzeczy. Jak zwykle zero konkretów, same ogólniki. Mam nadzieje że prezes pogonie Mularczyka po przegranych wyborach!
keisyr
keisyr 21.03.2019, 20:49
Oby swą kampanię poprowadził tak samo jak swojej Iwony.
Jan
Jan 21.03.2019, 21:14
Dokładnie!

Pozostałe