W Obiektywie - konferencja prasowa posła Arkadiusz Mularczyka

  • 20.03.2019, 15:40 (aktualizacja 20.03.2019, 18:02)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_03_20_konf_pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa posła PiS Arkadiusza Mularczyka.

Temat: Przedstawienie list do Parlamentu Europejskiego.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 27.03.2019, 14:47
Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk i cały rząd PiS mają wyraźną chrapkę na kasę z programu ***y+
keisyr
keisyr 24.03.2019, 20:57
Handzel,
Ile trybun stadionu Sandecji już wybudowałeś ?
Bo Handzel obiecałeś kibicom ekstraklasowy stadion Sandecji !!! Zamiast Handzel pisać glupawe listy do Premiera Rządu, weź Handzel za łopate i buduj stadion !!!
Xawery
Xawery 23.03.2019, 23:32
Hej! to człowiek z PIS co z zrobił od tych KILKU kadencji sejmowych dla NS? piszcie w komentarzach, albo zróbcie nowy wątek bo pewnie tego jest tyle że się nie pomieści ;]
Xawery
Xawery 23.03.2019, 23:22
kandydat pochodzący z Raciborza ;]. Czym się pochwalił poza startem z naszego okręgu? aaa mógł coś zrobić. Szkoda, bo nie jest od ostatniej, ale od kilku kadencji posłem ale NIE ZROBIŁ NIC poza WSADZENIEM żony NA stanowisko RADNEJ. Niech powie co zrobił, czym się może pochwalić bo nie jest od wczoraj, a OD KILKU KADENCII w sejmie, CO ZROBIŁ DLA SĄDECCZYZNY? po co głosować na człowieka który lokalnie nic, a w EU dostanie hajs i nara?
keisyr
keisyr 21.03.2019, 19:58
Handzel zezwala na dewastację Nowego Sacza !!!
Kierowcy -wandale rozjeżdzaja chodniki i trawniki w Nowym Saczu.!!! Nieroby ze Straży Miejskiej Handzla udaja że tego nie widzą !!!
Policja nie reaguje !!!
Usuniemy Handzla z Ratusza !!!
Zmusimy Handzla żeby z wlasnych pieniędzy naprawił wszystkie chodniki i trawniki w mieście !!!
Pociądniemy Handzla do odpowiedzialności prawnej za zgadzanie sie na niszczenie publicznego mienia w Nowym Saczu !!!
Magda
Magda 21.03.2019, 17:52
Sądecczyzna ma historyczną szansę na mandat.
dla Ciebie Xav ;)
dla Ciebie Xav ;) 23.03.2019, 23:58
nawet miała, parlamentarną, na skutki tejże do dzisiaj czekamy, zapewne to będzie objawienie bo ekonomicznie - cisza.
Jan
Jan 21.03.2019, 13:23
Mularczyk pogadaj z Czerwińskim i budujcie drogę do Brzeska i Trasę Kolejową, z tego co słyszę to macie ten sam cel ! Czerwiński ostatnio powiedział że drogę do Brzeska prawie wybudował tylko wybory przegrał! Dlaczego wy parlamentarzyści macie nas wyborców za kpl. idiotów ? Proszę o odpowiedź !
Xawery
Xawery 23.03.2019, 23:29
Świetny pomysł! doskonała koncepcja, na zachodzie [eeh] jakoś potrafią razem o swoje miasta / regiony ponad podziałami walczyć u nas nijak, no ale co za zaskoczenie, dostaną koryto i nara. Coś im się wszystkim po**myliło że to festiwal obietnic i już nie wrócą.
Mirek
Mirek 21.03.2019, 11:11
Wreszcie jakiś kandydat z programem, posłuchajcie.
Rafal
Rafal 21.03.2019, 06:14
A co to za postacie stoją wraz z Panem Mularczykiem? Nie zostaly przedstawione.Czy to rowniez jacys kandydaci do " czegoś"?
keisyr
keisyr 21.03.2019, 20:46
To jacyś onaniści i beneficjęci programu ROZUM+
Lol
Lol 20.03.2019, 21:19
Jakiś mało znany radny, przedstawia Mularczyka. Co to za jaja? Chłopcze ile Ty miałeś la,t gdy Mularczyk rozpoczął 1 kadencje w sejmie.
widz
widz 20.03.2019, 21:29
Dlatego ten chłoptaś bo z panem M. już nikt inny nie chce występować, tak jest skompromitowany

Pozostałe