Jest nowy prezes MPK

  • 18.03.2019, 14:19 (aktualizacja 18.03.2019, 14:25)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Jest nowy prezes MPK
Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Nowym Sączu wybrała nowego prezesa i wiceprezesa zarządu. W wyniku procedury konkursowej nowym Prezesem Zarządu MPK został Jerzy Leszczyński, a Wiceprezesem Zarządu do spraw Techniczno-Eksploatacyjnych spółki Tomasz Wesołowski.

Jerzy Leszczyński jest nowosądeczaninem. Posiada wykształcenie wyższe mechaniczne, które zdobył na Politechnice Krakowskiej. Od 1993 roku właściciel firmy transportowej Lemax, od 2001 roku właściciel i Prezes Zarządu firmy Lesko. Od 2002 roku pełni stanowisko wiceprezesa Sądeckiej Izby Gospodarczej.

Tomasz Wesołowski także jest absolwentem Politechniki Krakowskiej  - jest inżynierem kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, magistrem kierunku Transport o specjalności eksploatacja i zarządzanie w transporcie. Ostatnio prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa transportowego, a wcześniej pracował między innymi jako szef działu spedycji, a następnie menager w sądeckiej firmie transportowej.

 

/źródło Biuro Prasowe UM Nowego Sącza/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 23.03.2019, 22:48
Ale dziadostwo to MPK w Nowym Saczu !!! Takie jak Handzel !!!

- autobusy sa biało-czerwone a przystanki zielone !!!
- co drugi przystanek ma rozbite szyby !!!
- kierowcy autobusów sa ubrani jak chłopi na traktorach (nie noszą ubrań służbowych) !!!
- system informacji pasażerskiej w autobusach nieczytelny !!!
- spiker zapowiadający przystanki niesłyszalny !!!
- na przystankach nie ma automatów biletowych !!!
- brak biletów czasowych a zatem możliwości przesiadania się !!!
- przystanek przy Szpitalu zapchany jest samochodami prywatnymi !!!


keisyr
keisyr 22.03.2019, 17:12
Handzel, ile już wprawiłeś szyb na przystankachc autobusowych w Nowym Saczu ?
Ludomir
Ludomir 22.03.2019, 18:03
36 szyb Panie Ryśku, a będzie więcej. Cały czas wprawiam te szyby. Żona mówi że prawdziwy ze mnie szybowiec. Trochę z tym kłopotu bo w domu zapominam o opuszczeniu rąk i już kilka wazoników poleciało. Pozdrawiam wszystkich Ryśków.
Witek
Witek 19.03.2019, 17:50
Dzisiaj nie jest prima-aprilisowy dzień żeby ktoś nabierał Sądeczan na takie żarty
keisyr
keisyr 18.03.2019, 21:20
Handzel, co drugi przystanek komunikacji miejskiej w Nowym Sączu ma rozbite szyby !!! Ja wiem że Tobie Handzel to nie przeszkadza bo Ty nalezysz do niskiej warstwy spolecznej (plebsu). Ty Handzel możesz mieszkać w slumsach. Ale mieszkańcy Nowego Sacza nie zyczą sobie zdewastowanych przystanków. Skoro Ty Handzel nie montujesz elektronicznego dozoru przystanków, to znaczy że jesteś odpowiedzialny za zniszczenie publicznego mienia. A wię Handzel do roboty i wprawiaj szyby na przystankach z wlasnej kieszeni !!!
Zanim Handzel usuniemy Ciebie z Ratusza, wszystkie przystanki maja być naprawione !!!
Michal
Michal 19.03.2019, 09:53
Czy redakcja moze namierzyc piszacego te komentarze po adresie IP?

W bialy dzien padaja tu bardzo obrazliwe stwierdzenia, za ktore ta osoba powinna zostac pociagnieta do odpowiedzialnosci prawnej.
redakcja
redakcja 19.03.2019, 13:26
Nie posiadamy takich uprawnień. Każda osoba pisząca komentarz jest zobowiązana do zapoznania się i akceptacji regulaminu dostępnego na naszej stronie. Jeśli komentarz łamie jego punkty, może zostać zgłoszony przez innego użytkownika jako niezgodny z regulaminem.

Pozostałe