Rozmowa Dnia - poseł Andrzej Czerwiński

  • 15.03.2019, 13:49 (aktualizacja 15.03.2019 13:54)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_03_13_rd_czerwinski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest poseł Andrzej Czerwiński (PO).

Z posłem Andrzejem Czerwińskim rozmawiamy m.in. o poparciu radnych klubu PO w RM Nowego Sącza dla prezydenta Ludomira Handzla, o propozycjach społecznych PiS oraz wyborach do Parlamentu Europejskiego. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 16.03.2019, 14:55
keisyr 28.02.2019, 22:05
Nowak przez ostatnie 4 lata przepuszczał publiczne pieniądze !!! Stadionu Sandecji nie wybudował !!! Nowakiem powinna się zająć prokuratura !!!
keisyr
keisyr 15.03.2019, 22:32
Czerwiński, człowiek należący do niskiej warstwy społecznej zwanej tez plebsem. Czerwiński przez 12 lat razem z PO niszczył Nowy Sacz !!!
Dobrze że zblizaja sie wybory, juz wnet nie bedziemy oglądać gęby Czerwińskiego !!!
keisyr
keisyr 15.03.2019, 22:12
Handzel, co drugi przystanek komunikacji miejskiej w Nowym Sączu ma rozbite szyby !!! Tobie Handzel to nie przeszkadza bo Ty Handzel nalezysz do niskiej warstwy spolecznej (plebsu). Dlatego Ty Handzel możesz mieszkać w slumsach !!! Ale mieszkancy Nowego Sacza nie życzą sobie zdewastowanych przystanków !!! Skoro Ty Handzel nie zrobileś dozoru elektronicznego przystanków to jesteś Handzel odpowiedzialny za zniszczenie mienia publicznego !!! Bierz sie Handzel do roboty i wprawiaj szyby na przystankach. Weż do pomocy swojego kolege (tez z warstwy plebsu) Czerwińskiego
Zanim Cie Handzel usuniemy z Ratusza, wszystkie przystanki mają byc naprawione !!!
sądeczanin
sądeczanin 15.03.2019, 16:45
O jakiej on mówi stagnacji w ostatnich dwunastu latach? Zastój jest teraz i był za Czerwińskiego. Czerwiński taki sam jak Handzel. Nic w tym dziwnego że popiera Handzla. Popierał Handzla w kampaniach wyborczych i delegował Handzla jako kandydata PO do Parlamentu Europejskiego w poprzednich wyborach. Trzeba o tym pamiętać i orzypominać to Handzlowi kiedy mówi że on jest apartyjny. Handzel musi zapłacić za poparcie w kampanii i teraz się rewanżuje też Czerwińskiemu i jego ludziom. Szefową biura poselskiego Czerwińskiego zrobił dyrektorem Wydziału, Lachowicza sekretarzem miasta, Sobola wpakował do rady nadzorczej MPK i jeszcze parub ludziom Czerwińskiego dał dobre fuchy. Wiarygodność Czerwińskiego jest równa zero. Opowiada takie bzdury jak o złej lokalizacji mostu na Helenę. I On, libetał mówi o pomocy socjalnej? Szczyt politycznego załamania obliczony na bałamucenie ludzi. Jak Czerwiński mówi o starych twarzach to niech popatrzy na siebie.

Pozostałe