Sądeccy nauczyciele strajkują w Krakowie

  • 13.03.2019, 14:33 (aktualizacja 13.03.2019 14:44)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_03_13_strajk_nauczycieli.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od poniedziałku w Małopolskim Kuratorium Oświaty w Krakowie trwa strajk okupacyjny. Wśród protestujących są przedstawiciele Nowego Sącza. Zapowiadają, że będą walczyć do skutku o spełnienie swoich postulatów, wśród których są m.in: podwyżka płac i wydłużenie awansu zawodowego.

Maria Zielińska - Gorzula z Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność w Nowym Sączu przekonuje, że protestujący liczą także na spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadeusz
Tadeusz 13.03.2019, 20:53
Nauczyciele niech się wezmą do roboty ! a nie do strajku ! Wielu z nich pracuje tak że trzeba korepetycje dziecku brać ! Więc zgłaszam reklamację ! Za co taki nauczyciel pieniądze bierze ! Pielęgniarka jak się nie przykłada do pracy to zaraz jest źle a jak nauczyciel jest niesumienny to czasem dopiero po latach człowiek się dowiaduje ! np. jak dziecko do średniej zaczyna uczęszczać !

Pozostałe