Sesja Rady Miasta - transmisja

  • 13.03.2019, 13:35 (aktualizacja 13.03.2019 15:59)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Sesja Rady Miasta - transmisja
Transmisja obrad X "nadzwyczajnej" Sesji Rady Miasta Nowego Sącza. Porządek obrad - Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza porozumienia z Zarządem Województwa Małopolskiegow sprawie określenia zasad współpracy w celu umożliwienia realizacji inwestycji pn. „Budowa połączenia DK 87 z DW 969 w Nowym Sączu wraz z budową mostu na Dunajcu” - druk nr 103.
Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karol
Karol 15.03.2019, 21:09
keisyr 19.02.2019, 21:47
Po raz kolejny przepraszam, że piszę głupoty. Przepraszam, że obrażam Ludzi, że jestem opryskliwy, agresywny i głupio zaczepiam Ludzi.Mam od lat problem, ciągle boli mnie noga i jeśli kogoś obrażam to noga mnie mniej boli. Taki ze mnie cham i prostak, przepraszam ale mnie boli noga. keisyr
keisyr
keisyr 14.03.2019, 19:31
Handzel chciał działać na szkodę rozwoju Nowego Sącza, przedstawiając przebieg nowej drogi z mostem na Dunajcu wN owym Saczu w najmniej korzystnym wariancie !!! na szczęście Marszałek Województwa z PiS i radni Nowego Sącza z PiS I Wybieram Nowy Sącz udaremnili kolejne nikczemne plany Handzla
Trzeba jak najszybciej oczyścić Ratusz z Handzla i jego kolesiów !!!
yzco_yzdeim_ycalaw
yzco_yzdeim_ycalaw 14.03.2019, 19:58
Wyglada mi na to, ze wprowadzasz swiadomie klamliwa dezinformacje... Duzo placa ???
sejsyr
sejsyr 14.03.2019, 07:12
Chyba mało ludzi sesje ogląda, że tak cicho o słowach Florka. Przecież powiedział coś niezwykłego. Miasto zmieniło przebieg drogi po to, żeby dać możliwość sprzedania ziemi (pewnie ludziom nie przypadkowym) po 5 milionów...ludzie słyszeliście to? czy tylko ja to tak zrozumiałem
Ewa
Ewa 13.03.2019, 22:26
A Radny Gieniec codziennie ładuje swój samochód elektryczny pod ratuszem z miejskiego punktu za pieniądze mieszkańców.
Anty
Anty 13.03.2019, 23:01
No, bo w ten sposób udowadnia swoją pogardę dla poprzedniej ekipy rządzącej. Ech najgorsze, że obecna ekipa co innego robi, co innego gada a jeszcze coś zupełnie innego myśli

Pozostałe