Sztafeta pomocy dla 2-letniego Nikodema

  • 12.03.2019, 14:52 (aktualizacja 13.03.2019 13:14)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_03_12_sztafeta_pomocy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
2-letni Nikodem potrzebuje pomocy. W styczniu b.r. chłopiec niespodziewanie dostał wysokiej gorączki i ataku przypominającego epilepsję, na skutek czego został sparaliżowany. 13 dni przebywał na intensywnej terapii i choć lekarze nie dawali mu szans na przeżycie, stał się cud. Nikodem, odłączony od aparatury zaczął samodzielnie oddychać. Lewa strona jego ciała prawdopodobnie nadal jest częściowo sparaliżowana, są też problemy ze wzrokiem. Przez 46 tygodni chłopiec będzie leczony sterydami, a później czeka go rehabilitacja. W zbiórkę pieniędzy zaangażowali się m.in. dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych organizując Sztafetę pomocy.

Tym razem sztafeta obejmie galę bokserską Boxing Fight Championship 1, a ta będzie miała miejsce 5 kwietnia 2019 r. w hali MOSiR. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe