Rozmowa Dnia - Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego

  • 12.03.2019, 11:13
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_03_11_rd_kozlowski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in.

- pierwsze 100 dni sprawowania nowej funkcji

- zmiany w instytucjach marszałkowskich

- budowa trzeciego mostu na Dunajcu

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek
Tomek 18.03.2019, 17:22
Jak się nie ma argumentów to się pisze tak jak Rico. Ciekawe czym się Handzel pochwali po 200 dniach albo po roku bo nic nie wskazuje na to żeby miał czym.
Rico
Rico 13.03.2019, 21:25
xyz to nowa wersja keisyr, kosmita ?
Jurek
Jurek 13.03.2019, 18:12
Arogancka postawa wobec Sokoła. Ten człowiek jest bardzo pewny siebie, a na kulturze się nie zna. Chodzę na imprezy w moku i w Sokole, w życiu go nie widziałem.
jeanpaul
jeanpaul 13.03.2019, 12:23
Trzeba mieć nadzieję, że ten przywołany "kurz bitewny"/wyborczy jak najszybciej opadnie bo inaczej biada temu Królewskiemu Miastu.
Obserwując "dokonania" 100 dni prezydenta Handzla jego sposób działania, współpraca z Radą Miasta, sąsiednimi samorządami oraz Urzędem Marszałkowskim to należy się modlić o opamiętanie.
Przy takiej samoizolacji to największym osiągnięciem pana prezydenta będzie co najwyżej ewentualne ograniczenie sikania rycerzyka pod zamkiem.

Ps. z tym rycerzykiem to pod warunkiem, że kurek nie jest w gestii sądeckich wodociągów.
Zosia
Zosia 13.03.2019, 10:28
xyz bardzo dobrze ocenił obu panów. Nowy Sącz nie miał nigdy tak kiepskiego prezydenta. Użyłam słowa KIEPSKI kojarzącego się z nazwiskiem "bohatera" serialu telewizyjnego, bo to tak oczywiste skojarzenie po 100 dniach urzędowania.
keisyr
keisyr 12.03.2019, 23:45
Panie Marszałku Kozlowski,
Jest Pan Przedstawicielem Prawa I Sprawiedliwości w Krakowie Prosimy Pana aby wybudował Pan dla mieszkańców Nowego Sacza trzeci most na Dunajcu. Prosimy aby koncepcje mostu I łącznika uzgodnił Pan z Panią Przewodniczącą Iwona Mularczyk. Jezeli ten most powstanie będzie to zasługa wyłącznie Pana, Pani Iwony Mularczyk I całego PiS. To Panstwo dajecie na te inwestycje pieniądze !!!
Co mówi Prezydent Handzel na temat tej inwestycji nie ma znaczenia. Handzel nie daje na te inwestycję pieniędzy więc nie ma prawa sie odzywać. Handzel z zawiści bedzie chcial przeszkodzić w powstaniu tego mostu. Handzel to dziad bez pieniędzy dla miasta, który dostał sie do Ratusza na klamstwach wyborczych. Handzel nie jest w stanie wybudować 100 metrow chodnika. Juz wnet wyrzucimy tego dziada bez pieniędzy z Ratusza
Kozłowski Marszałek Polny
Kozłowski Marszałek Polny 13.03.2019, 18:37
Handzel po prostu kłamał lepiej niż Mularczyk. Ot i cała prawda.
widz
widz 12.03.2019, 19:58
Madrego to i warto posłuchac a o głupim lepiej nic nie mowic bo nie zasługuje.
xyz
xyz 12.03.2019, 12:08
Jaka kolosalna różnica intelektu i odpowiedzialności pomiędzy marszałkiem Kozłowskim a prezydentem Handzlem. Marszałek z szacunkiem wypowiada się i swoich poprzednikach i docenia efekty ich pracy oraz odpowiedzialnie podchodzi do zmian kadrowych, a przy tym nie przypisuje sobie wszechwiedzy i wszechmocy. A prezydent Handzel przeciwnie. Nie szanuje poprzedników, depcze ich dokonania, lekceważąco wyrzuca z pracy fachowców, twierdzi że wszystko wie i zachowuje się tak jakby mu było wszystko wolno. Dobrze by było gdyby prezydent Handzel posłuchał tego wywiadu z marszałkiem Kozłowskim, zastanowił się nad swoją postawą i wyciągnął wnioski. Tylko czy on jest do tego zdolny?

Pozostałe