Radni nie zostawiają "suchej nitki" na 100 dniach prezydenta Ludomira Handzla

  • 8.03.2019, 13:18 (aktualizacja 08.03.2019 14:03)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_03_08_sto_dni_podsum_pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Ludomir Handzel chwali się dorobkiem poprzednika - przekonują sądeccy radni - i wymieniają długą listę inwestycji, które obecna władza zalicza do swoich sukcesów, a były przygotowane, a nawet rozpoczęte w poprzedniej kadencji. Chodzi m.in. o most heleński, park wodny MOSiR, dzienne domy seniora, schronisko dla zwierząt czy przebudowę fragmentu ulicy Zielonej pod wiaduktem. Wiceprzewodniczący RM Nowego Sącza Michał Kądziołka dodaje, że ma nadzieję iż prezydent zdążył już odespać ciężką kampanię i zaprezentuje własne pomysły na miasto.

Radni mocno krytykują również rezygnację obecnej władzy z własnych - prezentowanych w trakcie kampanii - obietnic wyborczych.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zosia
Zosia 13.03.2019, 12:29
KIEPSKI
keisyr
keisyr 12.03.2019, 22:19
Most heleński, schronisko dla zwierząt, nowe autobusy, nowy dworzec MPK, itd. to nie zasluga bylego prezydenta Nowaka tylko Rzadu Prawa I Sprawiedliwości, który dał Nowakowi na te inwestycje pieniądze
Nowak dostawał od Rządu PiS pieniadze dla Nowego Sącza, póki był w PiS. Każdy Prezydent Nowego Sacza, który dyskredytuje PiS (jak ostatnio Nowak i cały czas Handzel) nie dostanie żadnych pieniędzy na rozwój miasta.Dlatego przy Nowaku poza PiS i Handzlu, Nowy Sącz to dziadownia
zdystansowany
zdystansowany 12.03.2019, 13:01
faktycznie osiągnięcia poprzedników przypisuje Pan Prezydent sobie i nawet nie wspomniał, że to wszystko zasługa poprzedniej władzy a on to tylko powiedzmy "wykańcza"......a co do zatrudniania fachowców to było widać na ostatniej sesji jacy to fachowcy,że na sesje bali (bały) się przyjść,bo to Dyrektor i zastępca przecież a od czego się pytam???? za co biorą pensje w ilości 2x- zwykły pracownik odwalał za nich robotę... kto oglądał poprzednią sesję ten wie...
Jola
Jola 12.03.2019, 10:06
Jaki prezydenrt taka prezydentura. Jedno i drugie, a fe...brzydactwo.
MFi
MFi 12.03.2019, 00:22
Na FB pojawiło się kuriozalne wyznanie o treści:"Popieram prezydenturę Ludomira Handzla. Solidarni z Ludomirem Handzlem". Jakie to głupie!!! Bo przecież opierając się na faktach z tego wynika, że można nie popierać Ludomira Handzla tylko jego prezydenturą w realu realizowaną przez Bochenka pod hasłem prezydentury Handzla a nawet być solidarnym z Ludomirem Handzlem przeciwko tej prezydenturze. W istocie rzeczy nic nie robiąc,nie realuzując obietnic wyborczych Ludomir Handzel jest przeciwko prezydenturze Ludomira Handzla. Wobec tego jestem solidarny z Ludomirem Handzlem przeciwko prezydenturze Ludomira Handzla! Bo też co to za prezydentura? Nic w tej prezydenturze nie istnieje oprócz propagandy, czego dowodem jest niefortunne FBukowe wyznanie o poparciu dla tej nieudanej prezydentury i do solidarności z tym który ją personifikuje.

Zosia
Zosia 11.03.2019, 00:02
Monika osmieszasz się. On tylko zwalnia dobrych pracownikow i sie cieszy jak dziecko. Nawet boi sie do tego przyznac tylko zwala na bochenka. Motywacyjni zabiera i tez zwala na majke.
Kasia
Kasia 10.03.2019, 22:23
Nigdy nie bylo takiego fatalnego prezydenta
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 12.03.2019, 14:14
Fatalny to jest ale jest układ w Radzie Miasta, na czele z trzema osobami, które przegrały wybory prezydenckie...
LL
LL 10.03.2019, 20:30
yzco_yzdeim to jakiś kolejny objawiony i nawiedzony Handzlowy agitator. Wyznawca zasady:z braku laku lepszy kit. Tylko agitacją nie przykryje się nieefektywności Handzla i jego ekipy. Handzel spija jak na razie śmietankę po Nowaku ale to się kiedyś skończy i będzie klapa. Pół biedy że dotknie Handzla i jego przybocznych ale szkoda miasta.





yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 11.03.2019, 09:00
Tą śmietankę po Nowaku Handzel spija sobotami w Ratuszu, przychodzą tłumy Sądeczan, każdy chce spróbować...
Sadeczanin
Sadeczanin 10.03.2019, 21:43
Miasto juz od dawna nie wygladalo tak źle. Niestety golym okiem widac ze nikt nie panuje nad porządkiem,czystoscią, "stanem technicznym" infrastruktury miasta....Wystarczy wyjechac poza NS i inny swiat" :czysto,wysprzątane po zimie.....A Rynek w NS i ul.Jagiellonska ktore winny byc wizytowka miasta są chyba najbrudniejsze:(
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 10.03.2019, 19:34
Jestem pod wielkim, pozytywnym wrażeniem tych pierwszych miesięcy prezydentury. Ludzie chcieli realnych zmian, nie kosmetycznych i pozornych w ramach tego samego od 30 lat towarzystwa wzajemnej adoracji. To jest prawie rewolucyjna zmiana całego poprzedniego układu, co jest trudne dla Prezydenta i bolesne dla dotychczasowych elit. Spodziewałem się większego oporu, czy nawet wręcz sabotażu...ale wszystko idzie pomyślnie, co dobrze rokuje. Myślę, że po niezbędnym okresie kwarantanny chwilowo odsunięci będą mogli powrócić jako synowie/córki marnotrawne i służyć swoimi umiejętnościami pod nowym kierownictwem...
Kasia
Kasia 11.03.2019, 20:40
Masakra ale nawiedzony
Sądeczanin
Sądeczanin 10.03.2019, 16:07
Obecny prezydent opiera swoją władzę na takich Zeusach co mają ludziom robić wodę z mózgu przede wszystkim bajdurzeniem o poprzedniej władzy. I na tym minęło 100 ostatnich dni.
Zeus
Zeus 9.03.2019, 18:29
Drogi APOLLO, jesteś żałosny. Skąd ci przyszło do głowy że jestem wyznawcą Handzla ? Wystarczy że oglądam sesje na których widać jak się kto zachowuje. tutaj podziękowania dla partii PIS za wprowadzenie obowiązku transmisji bo w końcu ludzie mogą na własne oczy zobaczyć na co idą nasze pieniądze ! A co do prezydenta. To żeby móc pracować najpierw robi się porządki i sprawdza szafy z których potrafią wypaść trupy, kompletuje się zespół a potem w miarę możliwości realizuje się zamierzone cele. Także Apollo spokojnie nie wyj i nie płacz, tylko czekaj bo kadencja trwa 5 lat, a sprzątanie i ogarnianie 12 lat poprzedniego prezydenta chwilę zajmie. W pierwszej turze głosowałem na K.G. ale dzisiaj ciesze się, że nie został prezydentem bo by było jak za R.N.
I na sam koniec Apollo to wrzuć na luz i zjedz SNICKERSa razem z częścią radnych bo gwiazdorzycie.
Zeus
Zeus 9.03.2019, 18:23
Drogi "widz" odnośnie stadionu to nie tylko młodzież wybiera prezydenta ani kibice Sandecji. Ładnie to wygląda w TV ale budowa stadionu ? Po co i dla kogo za takie pieniądze. Lepiej dać 10 - 15 mln i zmodernizować obecny. Co do nowego to utrzymanie stadionu kto weźmie na siebie ? Naprawdę wierzycie, że będą się tam odbywały koncerty i inne imprezy ? To poniesie koszt wymiany murawy rzędu około 1 miliona zł za każdym razem ? Policzcie sobie po ile byłyby bilety i ile osób musiałoby na nie przyjść. Nawet na stadionie Cracovii czy Wisły i innych klubowych stadionach nie odbywają się imprezy co chwila bo trwa liga. Na stadion narodowy ile przychodzi osób ? kilkadziesiąt tysięcy a tutaj ma być na kilka tysięcy !!! Wystarczy pomyśleć. a i spróbujcie dowiedzieć się od jedynego czynnego polityka poprzedniej władzy Pana Piecha gdzie 30 mln z wodociągów ?! Jakoś nie umie odpowiedzieć i pierdzieli trzy po trzy że zgodnie z budżetem i na bieżące wydatki. Czyli jaka musiała być dziura w budżecie żeby sprzedać cześć udziałów za 30 mln aby przetrwać do końca kadencji !!!
WZ
WZ 9.03.2019, 18:03
100 % RACJĘ MA ROMAN
Roman
Roman 9.03.2019, 16:00
Z tymi tabliczkani z numerami aut na płatnym parkingu przy Urzędzie to wygląda na prowokację że strony LH i świadczy o tym że po wyborach poczuł sie jak władca Nowego Sącza któremu wszystko wolno. Ciekawe co by zrobił LH gdyby jakaś inna osoba zaparkowała na miejscach pod tymi tabliczkani. Czy są za to jakieś sankcje jeśli to ogólnodostępny płatny parking miejski? Czy każdy może postawić tabliczkę z numerem rejestracyjnym swojego auta na parkingu miejskim skoro wszyscy są równi wobec prawa?
Apollo
Apollo 9.03.2019, 14:51
Zeus? Po tym głupawym poście który spłodziłeś widać żeś ty raczej zwykły Handzlowy klakier. Chociaż z powszechnie znanych powodów nie byłoby specjalnego zaskoczenia gdyby w klakierskim towarzystwie znaleźli się wyznawcy też tego bożka. . Jakżeś jednak Zeus to spraw żeby Handzel wziął się do roboty bo czas leci i jak na razie to bierze tą skromniutką pensję za nic. O przepraszam - za psucie miasta.
Lola
Lola 9.03.2019, 15:26
Za udawaną płacę w imię polityki oszczednosci będzie udawana praca .....juz widze z jakim animuszem cale zastepy pracownikow podleglych miastu będą pracowac, pozbawieni premi motywacyjnych i podwyzek by w NS żyło się lepiej....
widz
widz 9.03.2019, 14:25
Ciekawe kto i kiedy bedzie sprzatał burdel po Handzlu!Po stu dniach juz tyle do sprzatania!Co bedzie dalej?Juz mlodziez na koncercie Malika "pytała" skandujac "GDZIE JEST STADION!" Oj,bedzie sie działo panie Handzel.
Zeus
Zeus 9.03.2019, 11:20
Najpierw to prezydent Handzel musi posprzątać ten burdel po poprzednikach i jakoś realizować dziurawy budżet. Jego sukcesem jest to że pomimo innej wizji Sącza, realizuje narzucone mu projekty. A rada piszczy i kwiczy bo skończyły się zachcianki Radnych, że trzeba to wyremontować, to zrobić, załatwić pozytywnie interpelacje, abym miał dobry wynik i ludzie widzieli jaki jestem sprytny Radny, że wszystko załatwię. Niestety dla niektórych radnych, w tym dla p. Kądziołki urwała się pępowina z inwestycjami na Dąbrówce, Nowak już nie wróci i nie będzie zadłużania miasta. Most opóźnienie, Wenecja upadła, remont Al. Piłsudskiego nie dokończony. Modernizacja osuwiska na górze Zabełeckiej ?, wynajmowanie za bezcen basenu nad Łubinką, a jednocześnie wynajmowanie od piekarza A.D. pomieszczeń dla MOPS-u za potężne pieniądze ? Tego się nie pamięta jak działała poprzednia władza !!! Bulwary Narwiku i Krakowska - Na litość Boską sam Nowak i Mirek mówili że nie przewiduje się remontu tych ulic bo nie.
Szanowni Radni pora przestać wyć do księżyca i nie przeszkadzać w pracy Prezydenta razem ze swoją guru Iwonką, która do prowadzenia sesji Rady Miasta nadaje się jak ....
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 13.03.2019, 13:18
Mało tego, a kosztowne pomniki niefrasobliwej radosnej twórczości?
Ponadto (w moim przekonaniu) buble drogowe, a w szczególności:
1) Permanentnie zakorkowane rondo 3K (wrzód na dziesiątki lat), bez prawoskretu Barska-Lwowska (za to powiększonym placem przy wejściu do galerii. Gdzie (poza N. S.)zrobili rondo w centrum miasta bez rozdzielenia intensywnego ruchu pieszego od samochodowego?
2) Jeszcze w budowie, ale już wiadomo, że do przerobienia po odbiorze. Most z przerostem formy nad funkcją, chyba 2 x droższy niż normalny jak na obwodnicy północnej.
3) Rondo Barska-Hallera tamujące ruch przez zawężenie 2 pasów ruchu do jednego z Sucharskiego, ponadto ze zlikwidowanym prawoskrętem Sucharskiego-Barska.
4) Za drobna kostka w Rynku, dobra na dojazd do garażu, ale nie dla autobusów...
..........Itd, itp
zawiedziona
zawiedziona 9.03.2019, 10:57
To co się teraz wyprawia w Ratuszu jest odwrotnością tego co mówi Handzel. Wszystkim dotychczasowym prezydentom wystarczał jeden pokój do pracy w Ratuszu, Handzel zaanektował dwa. Żaden z prezydentów po 1990 r. nie wygłuszał jak za komuny drzwi do gabinetu dermą za pana Handzla tapicer z MPK to zrobił bo mu tak kazano,. I pan Handzel jest teraz wygłoszony. Ani jeden z prezydentów nie zaczynał urzędowania od zakupu automatycznego zaparzacza do kawy, a tak jest w przypadku Handzla. Żadnemu z wcześniejszych prezydentów ani iwiceprezydentom nie wyznaczano miejsc postojowych na ogólnodostępnym parkingu a za Handzla ma to miejsce na płatnym strzeżonym parkingu na płycie Rynku, gdzie są wbite 3 paliki z tabliczkami z numerami rejestracyjnymi samochodów! A to jest skandal o którym powinni mówić radni, bo jako#dziwnym trafem sądeckie media tego skandalu nie zauważyły. A jak to się ma do uchwały parkingowej, która takich przywilejów dla władz miasta nie przewiduje.? Wychodzi na to, że w ten sposób Pan Handzel sam dla tylko siebie i swoich przybocznych zrealiziwał swoją obietnicę o bezpłatnych parkingach. A korzystanie z samochodów służbowych? Poprzednie władze miały kierowców i skrupulatnie rozliczalu karty drogowe. Za Handzla każe się podstawić auto służbowe i dać kluczyki. Tych nagannych przykładówmożna by mnożyć. Żaden z długoletnich pracowników Urzędu Miasta nie pamięta, żeby któryś z poprzednich prezydentów tak się zachowywał i na takie rzeczy przyzwalał. Trzeba też wspomnieć o tym że pan Handzel jeszcze się czasem urzędnikom odkłoni, ale nie jego zastępca. Nowa władza, nowe ale niestety złe obyczaje. A miało być tak dobrze i elegancko. Pan Handzel i jego towarzysze szybko pokazali że dobrze i elegancko to już było. Przed nimi!!!
Haha
Haha 9.03.2019, 11:01
Ale ludziska klaszczą i cieszą sie ze przyszlo nowe......
--
-- 9.03.2019, 14:54
To się zaklaszczą i będą płakusiać. Samo życie.
Z
Z 8.03.2019, 22:37
Pani Monika widocznie z układu Handzla bo tak jak on zafałszowuje rzeczywistość. Tacy sami
Rafał